SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Syropy 0 kalorii zestawienie

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 127090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 136 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61875
Wszystkie syropy pite z butelki zaraz po dostarczeniu przez kuriera :D

https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Sauce_Zero_-opis36491.html
Zacznę od najgorszego: Cesar OHYDNY, nie da się zjeść, najgorszy sos ever. Konsystencja za bardzo wodnista, smak intensywny i okropny - 1/5

Barbecue - spoko, ale od WK moim zdaniem lepszy, 3.5 / 5

Mustard honey - tutaj nawet pozytywne zaskoczenie, nie jest aż tak rażący jak Cesar, jako dodatek do kanapek / mięcha sprawdzi się spoko, chyba najlepszy z tej trójki - 4/5

https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Sauce_Zero_Sweet-opis36499.html

Caramel - spodziewałem się czegoś lepszego, za bardzo wodnisty, dość intensywny w smaku ale zalatuje trochę chemią i nie smakuje jak typowy karmel. Do kawy będzie git - 3/5

Czekolada - W smaku OK, do K** jeszcze baaardzo daleko, konsystencja niestety również z dupy, lepszy od karmelu. Też będzie wlatywał głownie do kawy - 3.5 / 5

I jeszcze próbowałem czeko - orzech z tej standardowej serii AN, dla mnie bdb 4/5 :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
U mnie już są te trzy.

Właśnie jestem w trakcie jedzenia posiłku z sosem Barbecue. Po pierwsze straaaasznie wodnisty w porównaniu do serii AN czeko-orzech czy do syropów WK. Jeśli chodzi o smak; bardzo słony, typowy smak barbecue czuć więc jest okej ( ale nie testowałem inny sosów o tym smaku tzn. z innych firm więc brak porównania ). Brak posmaku chemii.

Konsystencja słaba... mógłby być gęstszy. Nie wiem też tak jak pisałem jak smak w stosunku do innych firm, ten jest dla mnie okej ( chociaż spodziewałem się bardziej "wyrazistego ), ale może się okazać, że pozostałe sosy są jeszcze lepsze. Daje 3/5.

Wieczorem testuje na omlecie karmel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Karmel przetestowany... nie polecam. Nie wiem co ten smak ma wspólnego z karmelem, bo mi go w ogóle nie przypomina. Chemie czuć maskarycznie, do tego wodnisty jak WODA! Nie spasował mi do omletu w ogóle... Ocena 1/5. Z K** 10x razy lepszy, pod każdym względem. Nie wiem czy go dojem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
no to mnie zmartwiliście bo ja dzisiaj karmel zamówiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Za to poszła dziś truskawka, polane wafle ryżowe. Konsystencja od pozostałych dwóch niczym się nie różni, również mocno wodnisty i już za to myślę, że po te sosy więcej nie sięgnę. Pierwsza partia z AN ( np. czeko-orzech ) duuuużo lepsza od tej, o sosach z WK czy K** nie wspominam bo one biją te z AN pod tym kątem łeb na szyje. Co do smaku truskawy - tutaj jestem zaskoczony pozytywnie i dam z 4-/5. Posmakowało mi, ale wydaje mi się, że jak skosztuje truskawy z WK czy K** to zmienie zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
dostałem przed chwilą karmelowy AN :) jest to mój pierwszy sos 0 i pomimo tego, że tak nastraszyliście to wg mnie jest smaczny, dość wodnisty ale smaczny, trochę karmel słabo wyczuwalny ale ogólne odczucia ok, bo słodkie, także zadowolony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 122 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2853
Ja ostatnio testowałem Pancake SportNutrition i muszę przyznać, że fajnie wchodził



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
To ja dam opinie o sosie Milky Way od WK.
Znajoma z roboty dała mi spróbować bo dostaje za free od nich.

0 posmaku chemii.
Wziąłem i sam sos na dużą łyżkę i do twarogu.
Z twarogiem niebo w gębie.
Samo jest tak dobre, że pewnie jakbym kupił to bym chodził co chwile do lodówki by wlewać go do gęby
Czekolada bardzo dobrze wyczuwalna.
Nie jak typowa czekolada, gdzie czuć lekki, gorzki posmak jak w większości lecz fajna, umiarkowana słodycz.
Najlepszy czekoladowy sos zero jaki jadłem, a leciał z reala bodajże i waldena.

Real pharm:
Brzoskwinia i wiśnia - 10/10
Chemii nie czułem wcale. Bardzo wyraźne smaki. Słodkie + wiśnia ma fajny, kwaskowaty posmak (jak to wiśnia).

Walden czekolada oraz karmel - no takie 6/10, bez szału i trąci chemią.

Dziś jeszcze dostanę chyba nowy sos od WK (nie widzę na ich sklepie) o smaku Tiramisu.
Chłopak znajomej z roboty jej to przynosi bo u nich pracuje
i obydwojgu nie smakuje i powiedziała, że mi odda lub wywali do śmieci, no to bierę i zdam opinie później


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2017-06-01 06:48:13

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 33 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 48332
Również się wypowiem.

Kupiłam CZEKO-ORZECH z AN - jak dla mnie rewelacja, po porażce jaką okazały się chemiczne Waldeny. Dość gęsty i w dobrej cenie jak za taką pojemność (450ml). Dla mnie 10/10

CARMEL i CZEKOLADA z AN - duże rozczarowanie. Sosy wodniste, źle się je dozuje. CZEKOLADA smak kiepski, KARMEL okropny. Lepsze niż Waldeny, ale też czuć chemię- na pewno tych więcej nie kupię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Dziś wleciała ode mnie kolejna nowość od AN - sos bolognese. Smakowo jest okej, dużo mniej intensywny smak ( trzeba go trochę polać jak się ma mocno przyprawione potrawy, bo jego smak wtedy ginie... ) od tego barbecue, ale wyczuwalny. Tak jak wszystkie sosy z tej serii - jeśli chodzi o konsystencje to bardziej jest to płyn niż sos... Chemia nie jest jakoś mocno wyczuwalna. Ocena 3+/5.

Miałem brać jeszcze czekolade ze słodkich, ale po fatalnym! karmelu i przeciętnej truskawce nie zaryzykowałem... Suma summarum te wytrawne sosy dużo lepsze od tych słodkich z nowej serii. Spróbuję może jeszcze musztarde. Po Barbecue na pewno wrócę, z Bolognese się zastanowie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pulpety z kurczaka wersja light

Następny temat

Zielone curry z mleczkiem kokosowym by Malinowa

WHEY premium