SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Syropy 0 kalorii zestawienie

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 127114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Witam, dzisiaj z rana w padło mi do głowy że zrobie małe zestawienie firm , cen i smaków syropów zero kalorii.
Jest trochę tego, wiem że nie każdemu się chce szukać, przeszukiwać internet żeby znaleźć jak najbardziej ekonomiczny produkt względem ceny vs pojemność i smak.

Oczywiście syropy zero kalorii są bardzo dobrym produktem dla osób na diecie niskowęglowodanowej.
Dla osób które trzymają dietę sztywno i nie chcą zwiększać puli kalorii,ale zjedliby coś słodkiego.
Dla osób które gotują, dużo gotują i chcą zachwycać swoimi daniami.
Dla osób które poprostu potrzebują mieć coś dobrego w domu.
Generalnie dla wszystkich, nie ma co ukrywać, świetne udoskonalenie posiłku, prawie wszyscy lubimy zjeść coś słodkiego.


Ja osobiście nie używam bo to nie na moją kieszeń, wole zrobić galaretkę zero lub coś podobnego, może w dalszych etapach diety redukcyjnej kalorie zejdą tak nisko że nie będę miał owoców ani nic czym mogę podrkęcić smak, to kupie.

I w tym przypadku ja osobiście, zainwestuje w Real Pharm , w moim zestawieniu wyszedł najtaniej, największa pojemność , próbowałem smaków na Debiutach kulturystycznych w Gdańsku i naprawde dawały radę, za tą cene.. Naprawdę warto.


Rozbieżność cen i pojemności jest dość duża.
Po 2,3 godzinach przeszukiwania internetu znalazłem tyle.
Jeżeli będę miał czas powstanie temat o syropach do kaw i herbat, o deepach, o sosach.. Niestety mam wolne wyłącznie weekendy, na tygodniu jestem w stanie tylko dodawać posty do dzienników treningowych i przeglądać co się dzieję. Ale obiecuje że jak będzie okazja to popracuje nad tym :).

Uwaga, jeżeli znacie więcej smaków danych firm, lub jeszcze inne firmy które produkują syropy zero kalorii (pomijamy te zero cukru bo one jednak mają kalorie , dałem tam dla przykładu Hershey'sa). Zapraszam.!!

Fa So Good - 15,45zł 425ml
Banan , brzoskwinia, truskawka , wiśnia

Walden farms - 15,75 355ml
Czekolada, karmel,jagoda,naleśnik,truskawka, klonowy

Dobry syrop Wk - 15zł (czekolada orzech 19,90zł) pojemność 425ml
Karmel,wiśnia,truskawka,brzoskwinia

Bulk Powders - 29,90 pojemność 420ml
Butterscoth,wanillia,mapple syrup

Protein Works - 24,00zł Pojemność 400ml
Jagodowy,karmelowy[/b,wiśniowy,,czekoladowy,mięta-czekolada,klonowy, truskawka

Hershey's - 39,00zł Pojemność Waga netto: 496g

Czekolada
Przy tym syropie trzeba uważać, faktycznie nie posiada cukru, ale na 38g ma 5g węglowodanów.

Eprotein - 17,99 zł pojemność 450ml
Czekolada-orzech,banan,karmel,wiśnia, truskawka,brzoskwinia

Real Pharm - 14,99zł pojemność 500ml.
Wiśnia,brzoskwinia, karmel

My Protein - 25,98 pojemność 400ml
malina , czekolada,karmel,truskawka, butterschotch,czarna jagoda, lemon sweet, pineaple&coconut, wanilia







Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2016-06-05 09:00:10
8

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
W ostatnim czasie zauważyć można coraz większą modę na ograniczanie produktów zawierających przetworzone cukry, czy utwardzane tłuszcze i zastępowanie ich bezkalorycznymi sosami. W swoim asortymencie ma je już większość firm. Często różnią się rodzajem, smakiem, wielkością opakowania, czy smakiem.

Niewątpliwie zaletą ich jest zwiększenie smakowitości potrawy, a przy tym bez ingerencji w jej kaloryczność. Ma to istotne znaczenie w sytuacji, gdy celem naszym jest kształtowanie sylwetki a przy okazji dbanie o zdrowie, unikając cukrów prostych i utwardzanego oleju roślinnego, które są głównym powodem chorób cywilizacyjnych.

Wyróżnić można sosy na słodko, oraz bardziej wytrawne smaki. Doskonale nadają się one zarówno z mięsem, jak i sałatkami, omletami, czy owsianką. Możliwości stosowania ich są duże. W zależności od naszych umiejętności kulinarnych.

Wytrawne występują w 5 doskonałych smakach:

- barcecue,
- ketchup,
- miodowo-musztardowy,
- bolognese,
- cezar.

http://allnutrition.pl/index.php/portfolio/sauce-zero/

Z kolei w wersji na słodko, wyróżnić można:

- czekoladowy,
- karmelowy,
- truskawkowy.

http://allnutrition.pl/index.php/portfolio/sauce-zero-sweet/



1

Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21513 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870204
WK mają jeszcze czeko-orzech. Ja próbowałem WK, WF, E-protein, Myprotein i najlepiej wypada Myprotein. Nie walą chemią i są bardzo gęste. Eprotein i Wk podobna półka, ale plus dla Eprotein za banana, bardzo dobry :) Waldeny imo tragedia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
czeko orzech wpisany bez pogrubienia w nawiasie, ponieważ inna cena tego produktu, co dla mnie osobiście jest absurdem.


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2016-06-05 09:08:15

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21513 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870204
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Mnie faktycznie ciekawi, co oni tam dają do tego, że to takie DOBRE, i nie ma "kalorii"? Nigdy nie miałam przyjemności nawet tego kosztować, ale już niejednokrotnie myślałam nad zakupem.
Ktoś ma gdzieś jakiś smak wypróbowany i mógłby wkleić skład?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Dobry temat Osobiście wypróbowałam smak karmelowy z Walden'a i pancake , ten drugi o wiele lepszy, po karmelowym natomiast przez cały dzień zostaje dziwny posmak na jęzku.
1

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
O tym posmaku słyszałam też, dlatego mnie ciekawi co w nich jest
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
przykładowy smak (Karmel ) Walden farms skład :
Składniki: potrójnie filtrowana woda, naturalny aromat karmelowy, naturalny barwnik karmelowy, aromaty naturalne, wanilia, substancja słodząca: sukraloza, barwnik spożywczy (z warzyw lub owoców), sól, substancja konserwująca: sorbinian potasu, regulator kwasowości: kwas mlekowy. Zawiera substancję słodzącą – sukralozę.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 160 Napisanych postów 246 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11795
Mam orzech-czekolada od wk i blehhh już wolę 5g kakao wymieszać z wodą i słodzikiem, wliczyć te 15kcal do makro niż jeść bez przyjemności syrop 0 kcal
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
gienus12
przykładowy smak (Karmel ) Walden farms skład :
Składniki: potrójnie filtrowana woda, naturalny aromat karmelowy, naturalny barwnik karmelowy, aromaty naturalne, wanilia, substancja słodząca: sukraloza, barwnik spożywczy (z warzyw lub owoców), sól, substancja konserwująca: sorbinian potasu, regulator kwasowości: kwas mlekowy. Zawiera substancję słodzącą – sukralozę.




Niby ok. Muszę kiedyś spróbować.

Fajny temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
dzięki, oby się przydał, po co szukać i główkować jakie firmy są jak można wejść do tematu ,popatrzeć porównać poczytać komentarze i opinie i kupic.
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pulpety z kurczaka wersja light

Następny temat

Zielone curry z mleczkiem kokosowym by Malinowa

WHEY premium