SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Syrenka Nori. Dążenie do zdobycia mięśni i niskiego BF

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 139 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3181
Udało się zrobić te 20 km ale słabo to szło w tą niedzielę. Tempo wyszło średnio 6 minut/km i wykończona byłam. No nic słabsze dni też się zdarzają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 139 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3181
Poniedziałek dnt. Wtorek biegi z grupą 16km. w tym 6 kilometrowych interwałów na przerwie 400m. Dzisiaj była moc i szybkość!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 139 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3181
Środa lekki bieg na 7 km dla rozruszania nóg i aktywnej regeneracji po wtorkowym mocnym treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 139 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3181
Czwartek biegi z grupą - 14,5 km w tym 10interwałów w pofalowanym terenie 500m szybko na 200m odpoczynku. Ciężko było, ale się zrobiło. Dziś wolne od pracy więc zrobiłam sobie długi bieg na 20km i nie wykończył mnie tak jak ten niedzielny ale znowu nie celnęłam z jedzeniem i przeczysciło mnieo drodze 3 razy o zgrozo!!! No, na następny raz testuję wafle ryżowe przed biegiem, ale w trakcie to chyba nic nie mogę ani żeli ani isotonicu wszystko jest ryzykowne. Półmaraton to jeszcze przebiegnę bez dożywiania ale na maraton to już nie ma szans. No ale to na razie niesprecyzowany cel, więc mogę eksperymentować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
No z tym jedzeniem trzeba uważać :P dla mnie biegi powyżej 30 minut bez możliwości skorzystania z toalety to katorga i stres ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 139 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3181
No więc dziś mam odpoczynek a jutro zrobię kolejną próbę. Zjem tylko wafle ryżowe i w trakcie biegu tylko woda. Bo jak np zjem gotowany ryż to też jest ok ale muszę ze 2-3 godziny czekać z treningiem. A jak chcę biegać szybciej rano a nie chcę na czczo to musi być coś lekkostrawnego a typowy banan odpada bo też mi zaszkodził przed biegiem. Po biegu to już ok. Pokładam nadzieję w tych waflach bo nimi się nie idzie najeść, w ogóle nie czuć ich w żołądku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 139 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3181
No dobra! Dziś bardziej mi się ten bieg udał, bez przygód krzaczkowych! Rano zjadłam wafle ryżowe jakiś 80 gram, do tego kawa, kakao. Po kawie mnie przeczyściło parę razy, i w końcu jak się opiłam to i tak miałam pełny brzuch i musiałam czekać ponad 2 godziny zanim poszłam biegać. No ale w końcu z pustym brzuchem osiągnęłam to co chciałam, czyli przebiegłam 20,5 km, to były takie okrążenia po 5 km, po każdym piłam tylko wodę i odpoczęłam 1-2 min. Krzaków nie zaliczyłam, średnie tempo wyszło 5,40 minuty na km. , maxymalne 4,30 minuty na km. , więc lepiej niż tydzień temu. Acha przed biegiem wzięłam 3 gramy argininy, którą jeszcze mam od zimy, a po 3 gramy jabłczanu kreatyny, który też mi leży od zimy. Może spróbuję się znów suplementować tą kreatyną, może lepsze wyniki będą? Pożyjemy zobaczymy. Co do argininy to nie wiem czy nie spowodowała mi trochę wyższego tętna niż zwykle. Muszę to obczaić jeszcze! No i teraz chcę suplementować zma, omega 3, zestaw witamin i minerałów, kolagen na stawy (colaflex), wit d3+k2, wapń i potas. No i spróbuję tą kreatynę jeszcze. Myślę tylko,że te 3 gramy kreatyny to za dużo może lepiej byłoby 1,5g, tylko muszę to jakoś odmierzyć, bo czytałam, że dla biegaczów długodystansowych dawka 0,03g na kg masy ciała x moje 48-49kg to mi daje 1,5g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 139 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3181
Poniedziałek dnt. Wtorek interwały z grupą, było tak gorąco, że naprawdę żle się ćwiczyło. Zrobiłam tylko minimum 6 x 800 m szybko na 400 m przerwie. Łącznie z rozgrzewką i schłodzeniem 12km. Dziś dnt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 139 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3181
Czwartek podbiegi i zbiegi z grupą. 10 x 300 m. bardzo szybko na 100 m. marszu. Z rozgrzewka i schłodzeniem 10,5 km. Siła dopisała lepiej niz we wtorek, aż mam dziś małe zakwasy. Siłowe natomiast ciągle mi nie po drodze i na razie odpuściłam. Może ktoś doradzi jakies minimum ćwiczeñ które pominnam wykonać tygodniowo na siłę typowo nie na masę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Tez ostatnio robilam podbiegi. Albo raczej próbę. Dramat dobrze, ze bez jakiejs presji i musu bo pewnie bym nie miala z tego takiej zabawy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LIPO6 VS YOHIMBINE - wycinka

Następny temat

Brzuch jak balon?!

WHEY premium