SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Syrenka Nori. Dążenie do zdobycia mięśni i niskiego BF

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 139 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3181
Pracuję fizycznie. Jestem na nogach 8 h. Cały czas chodzę powolnym i trochę dżwigam. Przyjęłam sobie kalorie na 2200-2500 na siłę i siła wzrosła, ale tłuszczu też przybyło. Przybrałam 2-3 kg(bo waga się wacha) w przeciągu miesiąca i nie umiem stwierdzić czy w ogóle przybyły mięśnie jakieś czy tylko tłuszcz, ale wydaje mi się, że to za dużo tyle przybierać i postanowiłam trochę zredukować, ale nie chcę mocno skracać kalorii, bo nie będę mieć siły w pracy. Czy 1800-1900 kalorii byłoby dobrze?
Moja dieta wygląda mniej więcej tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 202 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26160
Straszny śmietnik w tym dzienniku, post swój możesz edytować i pisać w jednym a nie cały czas dodawać nowe bo ciężko się to czyta. Nad postem masz ikonkę gdzie możesz edytować, działa dopóki ktoś czegoś nie napisze u ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 139 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3181
Rano 5 godz. odżywka wpc z mlekiem. 8 godz np. omlet z jajek i sera żółtego lub płatki jaglane z jabłkiem i odżywką lub mięso jakieś w domu upieczone do tego marchewka. 12-13godz np zupa jarzynowa z ryżem i mięsem, 15 godz jakieś mięso + ryż lub kasza . Trening 18godz. po treningu odżywka na mleku jakieś węgle np. ryż z jabłkiem itp. Trochę ubogo u mnie z warzywami bo bardzo wiele mnie wzdyma mniej lub bardziej. Najbardziej bezpieczne dla mnie są marchew, jabłko, banan, ogórki , pomidory. Piję też sok z buraków. Postaram się testować też inne warzywa powoli ale absolutnie nie mogę cebuli, pora, pietruszki korzeniowej, selera, pieczarek, grzybów, szpinaku a już strączki w ogóle nie wchodzą w grę. Ostanio piłam więcej odżywek zamiast mięsa dlatego,że po mięsie mam zgagi, ale próbuję znów włączać więcej mięsa i jakby lepiej było. A nie chcę całe życie jeść controlocu. Po mleku też mnie nie wzdyma ani nie mam zgagi dlatego mam to w diecie . Unikam natomist wędlin parówek itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 139 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3181
No masz rację, jeszcze tego nie ogarnęłam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Masz dziwne ciezary. 50 ma klate i 54 na nogi? Mega dysproporcja sily. Hip thrust na 40 kg to tego nie czuc w ogole. Zapis treningu ujednolic bo jak trylogie sie czyta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 139 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3181
Ok. Postaram się lepiej to opisywać, a z tymi przysiadami to mnie trochę psychika blokuje, boję się że nie wstanę a nie mam asekurantów. Mąż mnie niby asekuruje ale pewniej bym się czuła jakby z dwóch stron sztangi ktoś był a np. na klatę to wiem że mi pomoże,że jak ja nie podniosę to on da radę to odłożyć. wiosłowanie to też jak nie dam rady to nie podniosę i tyle, martwy ciąg też a przysiad jak mnie przygwożdzi to koniec. Kiedyś byłam na siłowni i pomyliłam krązki i miałam 60 kg na przysiadzie .Raz wstałam ale ostatecznie. Potem właśnie był ten okres z bieganiem i spadła mi siła, że nawet przysiady na 40 kg było mi ciężko robić. Od jakiś 2 m-cy znów zwiększam te ciężary, mniej biegam no i wracam pomału do tego co kiedyś umiałam. Tak w domu to kiedyś 57 kg robiłam na 3 razy dopóki stresa nie dostałam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 139 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3181
Dzisiaj trening plecy barki biceps:
1.RDL RAMPA PO 5 POWTÓRZEŃ
30KG, 35KG,40KG,45KG,50KG,56KG,61KG,66KG,70KG, i 73kg 1powtórzenie, 60kg x 8powt., 50kg x 10powt
2. PODCIĄGANIE DRĄŻEK PODCHWYT:
8,6,5,4 POWTÓRZEŃ
3.ŚCIĄGANIE DRĄŻKA WYCIĄGU DOLNEGO CHWYTEM NEUTRALNYM:
-27kg X 10 powt.
-27kg X 10 powt
-29kg X 9 powt
-31kg X 8 powt
4. WYCISKANIE ŻOŁNIERSKIE
-26kg X 5 powt
-27kg X 5 powt
-28kg X 4 powt
-29kg X 3 powt
-30kg X 2 powt - to mój rekord dzisiaj poszedł
-16kg X15 powt
-12kg X 20 powt
5.UNOSZENIE HANTLI W OPADZIE TUŁOWIA NA BOKI każdy hantel 6 kg
10,10,10,10 powt
6. BICEPS HANTLEM NA MODLITEWNIKU hantel 8kg
10,10,10,9,9 powt

Dołączam zdjęcia z dzisiaj i widzę po nich, że chyba już pora na redukcję, proszę o opinię jak uważacie? Tylko moje pytanie czy uda mi się ta redukcja przy tych tabsach anty czy lepiej je odstawić ?








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Maz powinien wiedziec jak asekurowac i strachu nie powinno byc. Jak nie wstaniesz to zrzucasz sztange z plecow - tylko tego tez trzeba sie nauczyc. Czy ty rampe stosujesz do bicia rekordu na kazdym treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 139 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3181
Tetisheri teraz od kilku tygodni tak robię z tą rampą żeby siły trochę zdobyć ale już niedługo zmienie to, bo myślę o tej redukcji i jakie zakresy powtórzeń najlepiej zastosować na tej redukcji? Mogę dalej na siłę 3-6 czy lepiej 8-10? A co do rzucania sztangi w mieszkaniu to nie bardzo, no wiadomo uszkodzę panele albo meble. A jak uważasz na ile powinnam zrobić ten przysiad skoro wycisnę raz 50 kg a M.C.. Zrobię raz 73 kg? Będę próbować dokładać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 139 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3181
Wczoraj dnt miska wyszła nie za dobrze bo wpadło trochę słodyczy i z tego wyszło 2300 kalorii zjadłam też ostatnią tabletkę anty i postanowiłam jednak je przerwać zobaczymy czy poprawi mi się metabolizm. Od dziś zbieram się do redukcji ale mam teraz wyjazd rodzinny na 2 dni więc jeszcze moze nie utrzymam tych 1800 kalorii ale jak wrócę we wtorek to już pełna mobilizacja będzie. Dziś mało czasu było więc rano zamiast treningu zrobiłam 3 tabaty z ciężarami .Wyglądało to tak że jest 8 ćwiczen różnych między tabatami 2 minuty przerwy.1
1.przysiad 26 kg
2.rdl 36kg
3. pompki
4. podciąganie na drążku z gumą
5.burpees
6.rwanie sztangi 16 kg
7. Biceps łamaną 16 kg
8. Pompki odwrotne na krzesłach
Całość 3 x tętno skakało do 175bpm. Podobno takie treningi spalają tłuszcz lepiej niż cardio. No zobaczymy. Popróbuję to jeszcze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LIPO6 VS YOHIMBINE - wycinka

Następny temat

Brzuch jak balon?!

WHEY premium