SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sypiacy sie nadgarstek

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1653
mam pytanie napewno juz bylo sporo postow na ten temat ale ja jestem poraz pierwszy t tym dziale mam problem z nagarstekiem w zasadzie to nie wiem co mi dolega czy problem polega w scignach czy moze ze stawem jeest cos nie tak. podczas skrecania nagarstka to przy skrajnych mometach czuje w nim bol zarowno jak przekrecam dlon na nachyt i podchwyt milem przerwe 2 miesieczna z tego powodu myslem ze przeszlo ale nic z tego po 2 tygodniach znow bylo zle no ale nie az tak jak wczesniej byc moze dzieki opsce uciskowej robie trenningi mimo wszystko nie chce tracic czsu na nadgarstek ktory niechce dosc do siebie zaciskam mocniej opaske elastyczna i z bolem robie cwiczenia wiem ze to nie najlepsze ale co zrobic aktualnie dostosowalem trenning tak zeby wykonywac cwiczenia przy ktorych nadgarstek mnie nie boli ale najgorzej sprawa jest przy bicepsie bol jest naprawde duzy i trudno mi jest odpowiednio intensywnie przeciwczyc ten miesec chilabym spytac o jakies porady co robic moze jakies mascie stosowac na niego jak tak to jakie?

Jonks

foty http://www.sfd.pl/temat134812/
Jaka jest roznica miedzy grzechem a żalem? grzech wlozyc a żal wyjać :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lekarz to dobre rozwiązanie, ale dobry lekarz. Ja niestety jeszcze takiego nie spotkalem. Może to wydać się dziwne ale pomóc mogą ćwiczenia. Jakie?
W takich sytuacjach może pomóc wzmocnienie mięśni przedramienia. Musi to być jednak długotrwały proces a na początek proponowalbym minimalne ciężary powiedziałbym raczej ciężarki :). Jeśli chdzi o ćwiczenia to: ściskanie gumowej obręczy lub ćwiczenia z hantlą opartą o udo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 387 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6025
napisz czy byl jakis uraz wczesniej a jesli byl to jaka byla opuchlizna
czy rozgrzewasz nadgarstek przed cwiczeniami?
z masci tradycyjnie swistak aracalen i mozesz traumon b on jest przeciwzapalny

Tylko ludzie nikczemni nie maja wrogów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1653
no nie bylo zadnego urazu jakiegos powaznego zawsze sielownia powodowala u mnie problemy z nadgarstkami ktore rozgrzewam przed cwiczeniami teraz ze zwiekszona intensywnoscia mimo to bol podczas cwiczen jest odczuwalny

Jonks

foty http://www.sfd.pl/temat134812/
Jaka jest roznica miedzy grzechem a żalem? grzech wlozyc a żal wyjać :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ożen siejak Cie boli nadgarstek...Tak mi kiedys powiedział lekarz...
Tak powaznie. rzeczywiscie leki miejscowe. Pozatym może sa ćwiczenia(maszyny), gdzie nadgarstek jest w pozycji pośredniej?wóczas nie przeciązasz go. Tak jak w pompkach - normalnych nadgarstek może bolec, przy pompce na kosciach nie boli. inna pozycja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1653
no tak staram sie robic nie obciazac go ale niektorych cwiczen nie da sie zastapic a wogloe to chcialbym go wyleczyc bo przerwy nic nie daja wiec trzeba czyms zadziaalc

Jonks

foty http://www.sfd.pl/temat134812/
Jaka jest roznica miedzy grzechem a żalem? grzech wlozyc a żal wyjać :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
a jakies badania były robione ?

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1653
no nie zabardzo myslalem o tym ale poki robie trenningi to czekam traktuje to jako ostatecznosc jezeli kremy tez sie okaza nieskuteczne bo takowych nie staosowalem i walsnie nie wiem jakie dokladnie

Zmieniony przez - Jonks w dniu 2004-05-05 12:29:50

Jonks

foty http://www.sfd.pl/temat134812/
Jaka jest roznica miedzy grzechem a żalem? grzech wlozyc a żal wyjać :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
ogolnie jak cio sie łapa sypie to ci za duzo kremy nei pomogą ....
złagodzą zapalenie , ból itp ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1653
to co mam skonac w tej sytuacji przecie mosi byc cos lekarz tez mi raczej wiecej nie pomoze jak przepisze kremy

Jonks

foty http://www.sfd.pl/temat134812/
Jaka jest roznica miedzy grzechem a żalem? grzech wlozyc a żal wyjać :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
idź do lekarza - obejrzy , moze badania , moze leki moze cos wymysli
a jak nie to nastepny
mozesz spróbować z odżywkami kolagenowymi , glukozamina , jakis tam arthrosan czy cos
odwiedź link https://www.sfd.pl/temat141570/
moze jakaś terapia : fizjo , elektro magneto , swiatłem zimnem ciepłem krioterapią itp

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 939 Wiek 1 rok Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10745
Mam podobny problem z nadgarstkiem kontuzja ciągnie sie już 2rok, przez to że walnołem kolesia sierpem. Nadgarstek prawej ręki, przy tej kostce też boli mnie przy różnego rodzaju skretach uginani, z obciążeniem , szczegulnie jak robie bicho, rozpiętki itd. Jak skręcam nadgarstek dłonią (palcami ) skierowanymi do mnie to kostka mi przezkakuje z lewej strony na prawą :) , porażka strasza . Lekaze zawiele nie pomogli nalatałem sie nieźle w obecnje chiwli czekam na zabieg . Troche stan zdrowia sie polepszył sotanio i moge ćwiczyć . Jeżeli cie nadgarstek tak napieprza że nie weźmiesz np. 50% cięzaru który brałes se na bicho chanklem lub sztangą bez opaski ,to powiem ci daj se spokuj na jakiś czas . I zacznij powoli od treningu ACT z opaskami usztywniającymi .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przemrożone łapy

Następny temat

sport a arytmia serca

WHEY premium