SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Syntrax - SwoleN

temat działu:

Syntrax

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14272

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
SYNTRAX SwoleN - 2150 g






OPIS:

SYNTRAX SwoleN posiada skład wzbogacony w stosunku do Swole V.3 o szereg substancji, które potęgują procesy anaboliczne poprzez maksymalizację efektu napompowania i dostarczenie odpowiedniej ilości węglowodanów. Podczas, gdy Swole V.3 ułatwia osiąganie przyrostów w parametrach treningowych, takich jak siła i wytrzymałość, to SwoleN dodatkowo znacznie ułatwia osiąganie zamierzonych przyrostów suchej masy ciała.

SYNTRAX SwoleN zawiera w składzie wszystkie komponenty znajdujące się w Swole V.3, a dodatkowo posiada skład wzbogacony o następujące substancje aktywne:
-dwumolekularny jabłczan argininy (Nitrous Malate)- to substancja opatentowana, która jest źródłem efektywnego systemu pompującego o nazwie Nitrus. Odczuwalnie zwiększa syntezę tlenku azotu (NO).
- kompleks węglowodanów - optymalna mieszanka egzotycznych węglowodanów zapobiega kryzysom energetycznym. Zapewnia komórkom optymalną ilość energii do wykonywania „pracy" w trakcie ciężkiego treningu.

SYNTRAX SwoleN przyspiesza rozbudowę beztłuszczowej muskulatury, a także umożliwia przeprowadzenie cięższych i intensywniejszych treningów.

SYNTRAX SwoleN polecany jest szczególnie kulturystom i sportowcom dyscyplin siłowych - zwiększa wydajność procesów anabolicznych.

Zawartość w porcji (37 gram):
Kalorie 100 kcal
z tłuszczu 0 kcal
Tłuszcz całkowity 0 g
Cholesterol 0 mg
Sód 0 mg
Potas 0 mg
Węglowodany 20 g
błonnik 0 g
cukry 20 g
Białko 4 g
2CM Enhanced (Jabłczan Di-Kreatyny) 5000 mg
CR100 (Kreatyna - bezwodna) 2000 mg
Nitrous Malate (Jabłczan Di-Argininy) 3000 mg
Tauryna 2000 mg
Betapure (Betaina - bezwodna) 2000 mg
Guanipro (Kwas Guanidynopropionowy) 500 mg
Glycovol (Glikocjamina) 500 mg
Mieszanka węglowodanów anabolicznych 20 g
(Dekstrozy, Ksylozy, Palatynozy, Trehalozy, Maltozy)

Pozostałe składniki:
naturalne oraz sztuczne smaki, acesulfam-K, dwutlenek krzemu, acesulfam-K, Red #40.


Sposób użycia:
1 miarka 2 razy dziennie. Stosuj rano na pusty żołądek oraz przed lub po treningu. Uwaga - nie stosuj z wraz z posiłkami! Dawki powinny być rozdzielone minimalną 8 godzinną przerwą.
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego dawkowania suplementu.

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-11-06 09:26:16

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-11-06 09:27:07

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 676 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6599
rewela

LALALALA SPADA MASA LALALLAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
popieram i jeszcze ten smak(truskawka) - miodzio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 724
Mam pytanko co "lepsze" Swolen czy Clout na stronie muscle-zone.pl w opisie siła,masa,wytrzymałość są identyczne, a jak działały na wasz organizmczy który z nich wysówa sie na czele tego szaleńczego wyscigu supli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 377 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8755
swolen miazdzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
dobrze szła mi po nim sila brałem z xp gdyby nie to ze sie bryli powtórzyłbym na nim cykl

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1912
polecam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3394
Najlepszy stack jaki jadlem ...natychmiastowe dzialanie mocne pompy duzy przyrost sily wytrzymalosci i masy miesniowej .Szkoda ze juz nie produkuja tego rewelacyjnego supla :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
Kończe właśnie cykl na tym sprzęcie. Na początku miałem sporo obaw ponieważ miałem go zbrylonego z allegro. Jednak obawy okazały się nie słuszne Działanie jest naprawde dobre. Na początku brania czułem lekkie pobudzenie które z czasem zanikło, może to placebo ale naprawdę miałem wrażenie że byłem pobudzony. Pompa znowu odwrotnie, na początku jej nie było, jednak z czasem ją poczułem. Ma się wrażenie że mięśnie są nabite krwią i są popuchnięte, w moim przypadku nabicie było wyraźnie większe niż po treningu bez tego. Nie jest ona tak duża że przeszkadza w treningu, po prostu przyjemna pompka Smak "lemon largeade" coś jak taka kilka dni otwarta oranżadka z lidla ale piło mi się to bez problemu, ani ze smakiem, ani bez grymasu Rozpuszczalność ciężko ocenić bo miałem go zbrylonego, a raczej przypominało to ubitą plastelinę Co sie rozpuściło wypiłem a reszte do ryja, pogryzłem i zapiłem
Nie zalało mnie, siła i wytrzymałość wyraźnie na +. Masa też na + ale to głównie zasługa diety. Ogólnie polecam, tym bardziej że kosztowało mnie to 39zł Bardzo dobry produkt, ale nie dałbym tyle po ile było to w sklepach (jakieś 200zł nawet więcej).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11755
Nani20 a jak robiłes porcje skoro to bylo tak ubite??? mam ten sam problem i nie wiem jak przygotowac sobie porcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
brałem nóż wydzióbywałem kawałek i kładłem na wagę elektroniczną porcja bodajże 36-37g
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Syntrax - Swole V.3

Następny temat

Syntrax - Adonis X

WHEY premium