SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Syntrax - Nitrous

temat działu:

Syntrax

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14047

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786



Nitrous - 300 g

Co to jest Nitrous?

SYNTRAX Nitrous to suplement, który działa jak wazodylator - rozszerza naczynia krwionośne i zwiększa stopień ukrwienia organizmu.

SYNTRAX Nitrous posiada w składzie związek o potwierdzonej biodostępności i skuteczności działania:
- 100% jabłczan argininy - substancja ta stymuluje syntezę tlenku azotu (NO) oraz wspiera procesy energetyczne. Jabłczan będący źródłem fosfoenolopirogronianu dostarcza mięśniom większe ilości wysokoenergetycznego paliwa w postaci ATP, a tym samym wykazuje działanie w pewnym stopniu porównywalne do kreatyny. Kwas jabłkowy, będący substratem w cyklu Krebsa wpływa na metabolizm oraz pozwala uzyskać 36 cząsteczek ATP z jednej cząsteczki glukozy.

SYNTRAX Nitrous stosowany według wskazówek producenta, wspiera efektywność wykonywanych treningów. Zapewnia powstanie potężnej pompy mięśniowej, dzięki czemu mięśnie zyskają na wytrzymałości i sile. Znacznie poprawi się również stopień waskularyzacji, a w konsekwencji tkanka mięśniowa zostanie szybciej zaopatrzona we wszystkie niezbędne do rozwoju czynniki.

SYNTRAX Nitrous to suplement, który ma postać proszku, wyróżniającego się bardzo dobrą rozpuszczalnością i łagodnym smakiem. Można go łączyć z dowolnym napojem.


Sposób użycia:
Łyżeczka (5 g) 2 do 3 razy dziennie. Stosuj rano na pusty żołądek, przed treningiem oraz ewentualnie przed snem. Przyrządzaj z wodą, sokiem lub ulubionym napojem.
Nitrous możesz łączyć z innymi suplementami marki Syntrax w celu spotęgowania rezultatów.
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego dawkowania suplementu.

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-21 12:25:55

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 875
witam panowie drugi tydzien na tym czyms? mieszam z not shotgun i musze przyznac ze nie jdzie skonczyc treningu raz to pompa dwa nie ograniczona siła nie do zmeczenia polecam

prawdziwe cudo bez cene za wszystki inne SUPLE zapłaczisz master cart

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 127
Choć pompa faktycznie była, to niestety bolała mnie po nim głowa i musiałem odstawić. Próbowałem przez kilka dni ale nic się nie zmieniało, więc dałem sobie spokój.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 412 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13926
od razu po wlaniu wody sie rozpuscil, smak lipny a'la tabletka od bolu głowy... ale nie smak wazny... ladnie mnie pompuje xD

pain is a weakness, which leaves in time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1584
to jest czysty jabłczan argininy stad taki smak ;)

Play hard, go pro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 505
działanie rekompensuje smak

Pić albo Ćwiczyć o to jest pytanie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1136
Siła 1/6
Wytrzymałość 1/6
Koncentracja 1/6
Pobudzenie 1/6
Pompa 1/6
Smak 2/6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 120 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7563
najmocniejsza arginina jaka jadlem strasznie mocny suplement pompa straszna na treningu i rano po wstaniu mialem troche zawroty glowy
sila5/6
wytrzymalosc5/6
koncentracja1/6
pobudzenie/1/6
pompa6/6
smak nie za specjalny zeby nie powiedziec obrzydliwy2/6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13528
pampa widzialem ze poszukujesz tego sula, mam 2 zestawy SWOLE V3 + niTROUS na sell, jakbys byl zainteresowany to pisz na priv, ew gg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4606
można to jeszcze gdzieć kupić?

Na początku stworzyłem niebo i ziemię

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13528
raczej w Pl moze byc problem, za to ja mam nadal 2 zestawy Nitrous + swole na spzredaz, nowki, nieotwierane, z datami do konca 2012 roku :D jakby zainteresowanych na p[riv albo gg zapraszam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Syntrax - Nectar 980g

Następny temat

Syntrax - Swole V.3

Wiecej