SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Synthol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2483
Tej substancji nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Coraz częściej w prasie pojawiają się informacje o stosowaniu tego gówna przez zawodowców, którzy potem oczywiście tego żałowali. Najpierw Sarcev potem Sonbaty. Nie jest tajemnicą, że można się przekręcić wstrzykując sobie go np. przez przypadek w żyłę (Flex 10(41) październik 2000). Ale wszystko byłbym w stanie zrozumieć gdyby synthol był naprawdę za***isty. Tymczasem efekt po jego stosowaniu nie dość, że nienaturalny to jeszcze niepewny i często się zdarza, że szpeci i to potwornie. Dodatkowo nie wiadomo co się z nim potem dzieje. Czy jest w ogóle wydalany z organizmu i w jaki sposób. Czytałem, że może być zatrzymywany w węzłach chłonnych co po latach może spowodować ogromne problemy ze zdrowiem.

Ciekawy jestem jaka jest wasza opinia o tym ustrojstwie? Może macie jakieś informacje, nowinki itp.? A może ktoś go stosował?


Pozdrawiam

Pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 826 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9577
Murzyni to wstrzukuja do lydek bo maja male,Flex wheeler sie przyznal ostatnio. A fotki-nie mam skanera bo podeslalbym Grega Valentino,jest na co popatrzec,moze ktos go ma?Pozdrw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
moim idealem sylwetki byl zawsze Kulfon wiec chyba sobie go ***ne w uszy



a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
a moim pinokio( w nos bedzie bolalo)

a tak na serio to gowniany srodek i nie czaje po kiego oni sobie robia taka kzywde??pajace!!!!

'The only thing to fear is running out of bear'

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podobno boli potwornie w czasie injekcji
ale ja bym sobie w pięty pyknął

Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
Dajcie jakies fotki kolesi na Syntholu, posmiejemy sie LOL

LOL - Laugh Out Loud (ale i tak biore 220kg na serie i tylko czasem stosuje sterydy..)

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
ja nie wiem - u nas synthol mozna wogole dostac?

dEZIR

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
moze i mozna ale ile by to kosztowalo a poza tym po kla ci synthol(badziewie)?????

'The only thing to fear is running out of bear'

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Witam!

Boli i to dość mocno tym bardziej że trzeba go wstrzykiwać w jeden mięsień w kilku miejscach a nie sądze żeby do przyjemności należało kłucie np.ramienia w 4-5 miejscach.Ogólnie - straszny syf.

Sobesciak - znam tyh kolesi o ktorych pisałeś wczesniej z widzenia,ale daaaaawno ich nie widziałem.

Pozdrawiam!

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

TEN-SHIN

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2483
Dobra chłopaki. Ale zastanawiam się jakie jest wasze zdanie o kolesiach, którzy go biorą. Szczerze mówiąc dziwi mnie, że zawodowcy, bądź co bądź znający się na tym rzemiośle, sięgają po to g****. Jak byście mieli do niego dostęp spróbowalibyście?

Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
nigdy w zyciu a mowi sie nigdy nie mow nigdy ale tego gowna a wyziu bym nie wziol!!!!!!
a o tych kolesiach mysle ze sa to pacany i tyle!!!!jest tyle innych srodkow ale nie oni wola to gowno!!!!

'The only thing to fear is running out of bear'

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2483
No właśnie! d****e!

Pozdrawiam

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co lepsze na pierwszy cykl ? (Prosze o pomoc)

Następny temat

Ale ludzie sa głupi

WHEY premium