SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sylwetka Menela

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prawie uwierzyłem, że to Ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 79 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5710
Mój brat,ale ja przed rozpoczęciem treningów wyglądałem niemal identycznie jak on na tym zdjęciu.A swojego zdjęcia z tamtego okresu niestety nie mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93258 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
popraw dietę to poprawią się wyniki i wygląd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 270 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8538
Hmm masz podobna budowe do mojej, tylko ze jestes sporo wyzszy,szerokie biodra, redukcja i bd ok, potem dalej masa (czyli tak jak ja :D)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 79 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5710
Wiem,że lekka redukcja by się przydała,no i pózniej trzeba nabrać trochę masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
Jak na menela całkiem zayebiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w porównaniu ze zdjęciem brata to elegancko, sporo mięcha ale podzielam zdanie przedmówców o redukcji
SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78909
745906
Jesli nie trzymales diety i nie brales supli to jak na 3 lata jest ok


troszkę mnie bawią tego typu komentarze. Jeśli nie trzymałeś diety i nie brałeś supli... a co to za różnica? Albo jest dobrze, albo nie, a to, że ktoś nie brał supli i nie trzymał diety, to nie jest argument usprawiedliwiający go, tylko jego własna wina, lenistwo itp.

A poza tym, to porównując zdjęcia sprzed i po, to jest bardzo ładnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78909
muking
Bo tak jest nie tylko według Ciebie Dieta to 80% sukcesu.


też troszkę poneguję. Skoro dieta to 80% sukcesu, to oznacza to, że trzymając dietę i nie ćwicząc otrzymamy 80% tego co gdybyśmy trzymali i ćwiczyli?

Trening to 100%
dieta to 100%
suple to 100%

TYLKO i wyłącznie konsolidacja, dziękuję za uwagę brakuje jednego czynnika = dwa kolejne można sobie w dupę wsadzić, taka jest moja opinia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trochę źle to zinterpretowałeś. Dieta to 80% sukcesu aby budować estetyczną sylwetkę Chodzi o to, że jeżeli będziesz trenował niesamowitym planem ( Bóg wie jakim ) a odżywianie będzie warte gówna to wątpię aby sylwetka wyglądała tak jakby większość osób trenujących chciała.

Do jednego się sprowadza, gość, który będzie trenował naprawdę intensywnie porównując do osoby, która trzyma dietę nie skupiając się na treningu siłowym, również nie osiągnie tego czego chce.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

III ocena sylwetek-zapraszam do głosowania!

Wiecej