SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sylwester Kaczmarek - WZJG zawsze_jest_sposob

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 233 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 32966
Witam Wszystkich :)

Zakładam ten dziennik dla kontroli i presji :P
Dlaczego? Od dobrych 3 lat WZJG (ciężkie a raczej krytyczne rozpoznanie o czym opowiem w nagraniu na YT) i powinienem trzymać sztywno dietę.

Jest tego tyle, że nie wiem, od czego zacząć, ale może w dużym skrócie!
Mam 23 lata. (13.05.1995)
Swoją przygodę z "żelastwem" zacząłem mając ok 14 lat. Za sprzątanie w siłowni u "Jacka" na Poznańskiej "modenie" dostawałem karnet oraz trochę bardzo cennych pieniędzy, to były czasy!
Następnie udałem się na siłownie Radka Słodkiewicza oraz Krzysztofa Cierpisza (swoją drogą mega "kot" w SW, ale również sylwetkowo).
Spełnienie marzeń. Zawodnicy, sprzęt to było to!
Pamiętam Emila Kaleńskiego... od zawsze ciężko trenował i wszystkiego pilnował. Efekty wieloletniej pracy wszyscy znamy.
Wystartowałem w MPJ młodszych mając 17 lat w efekcie czego zdobyłem wicemistrza... po drodze "pomagał" mi nieodpowiedni facet i nie będę się rozpisywał, ale Radek był bardzo zajęty i suma summarum podczas zawodów powiedział "co się z Tobą stało? Widziałem CIę 2tygodnie temu i wyglądałeś na 1. miejsce" więcej chyba nie muszę pisać... dodatkowo mnie to przybiło i doprowadziło do mega załamki.
Wszyscy mówili, że będę mistrzem... wtedy brałem to do siebie, ale dziś wiem, że życie jest nieprzewidywalne, a słowa ulotne i nie są gwarancją,
Później trafiłem na, Adam Sukera, który zobaczył, a raczej dostrzegł mnie podczas konsultacji u wspomnianego Emila... dzięki prowadzeniu dziennika na innym forum nawiązaliśmy kontakt i tak naprawdę wszystko zawdzięczam właśnie temu Panu.
Od początku słyszałem wiele dobrego o swoje sylwetce i możliwościach od zawodników oraz sędziów.
Niestety nigdy nie wykorzystałem możliwości i nie spełniłem swoich marzeń ani przepowiedni innych.
Dlaczego? Długi temat który będzie poruszany w innych postach.
Aktualnie jestem po 3-letniej przerwie spowodowanej walce z zaostrzeniem WZJG (Rozpoznanie choroby jelita grubego), długi temat, ale tak w kilku zdaniach.
Ostatnie zawody, w jakich brałem udział... 1 wsze zaostrzenie było tak mocne, że czego bym nie zjadł, to leciało ze mnie górą i dołem.
Blady, odwodniony, płaski, przeżuty i wypluty.
Z takiej formy -



zostało 83 kg flaka.
Metypred w b.d dawce przyjmowany przez prawie rok zniszczył mnie nieporównywalnie z czymkolwiek innym.
Włosy, skóra, mięśnie (dziwne zniekształcenie i ubytki), głowa-to był dramat.
Dostałem zakaz siłowni na 3 miesiące z dnia na dzień zszedłem z supli i przerwałem wtedy jeszcze ciężki treningi.
Nie było dobrze, było tragicznie, ale przede wszystkim w głowie wtedy, to było dla mnie koniec wszystkiego.
Może nie uwierzycie, ale chwilę później byłem szczęśliwy, bez presji, bez parcia, po prostu wolny jak ptak.
Dlaczego wolny? Bo przez lata wkręcałem sobie, że muszę spełnić przepowiednie, marzenia i obietnice, to nie było zdrowe podejście.
Po 1,5 roku byłem już bliżej niż dalej starej formy, ale niestety kolejny raz dotknęło mnie zaostrzenie choroby i przyjmowanie metypredu, ale na całe szczęście mniej i krócej.



Niestety ciężkie martwe ciągi, wiosła czy siady nie służą w chorobie, dlatego muszę odpuścić, ale naprawdę zacząłem mieć wkręte na ciężary.

Jednak nie obeszło się bez strat w formie, kasie i zdrowiu, ale kto tego nie brał (dużych dawek przez dłuższy czas) ten nie będzie wiedział o czym mówię i pomyśli "co on pitoli" niestety depresja i wyniszczenie którego doznałem drugi raz odrabiam po dziś dzień.
W między czasie sporo się działo, ale o tym w przyszłych postach.

Dodaj kilka różnych zdjęć.

3tyg temu :


Aktualnie jestem po 3 tygodniowej walce z gardłem.
Dostałem 2 antybiotyki które jadłem łącznie przez 19dni.
Zrobiłem 2 pedalskie pseudo treningi i 2 nieco lepsze.
Żadnej diety, ale od jutra będzie sensownej.

Wszystko będę opisywał na bieżąco.
Będzie szczerze i bez hamulca.
Kto mnie zna lub obserwuję na insta, ten wie, czego może się spodziewać.
Nie będzie tylko o jedzeniu ryżu z kurczakiem i noł pejn noł gejn na 100 pro :P

Pozdrawiam :)

















Zmieniony przez - Sylwester1305 w dniu 2018-08-12 19:20:12
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Będę zaglądał ;) jak dla mnie forma kozak jakie makro?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
siemasz Sylwek,super że znowu się udzielasz na forum, mam na Yt Twój kanał zasubskrybowany, więc jestem w miarę na bierząco ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21510 Napisanych postów 30766 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870168
Mega się cieszę, że znowu tu jesteś Uwielbiam Cię słuchać, czytać, bo jesteś normalnym facetem, nikogo nie udającym, mówiącym szczerze co myśli. Takich ludzi szanuję najbardziej, i sam taki staram się być
Na pewno też duża dawka motywacji dla mnie, w tym też trudnym okresie.
Trzymaj się Sylwek, zdrówka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208481
Będę obserwował. Twoje prześcia doskonale rozumiem, bo sam zmagam się z problemami z układem pokarmowym już blisko 2 lata.

PS. Nie masz przypadkiem brata w Hamburgu? Mieszkałem tam ponad 3 lata.


Zmieniony przez - Polskikoks w dniu 8/13/2018 10:31:21 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
też choruje na Cu, 15lat ok.juz zleciało z tym cholerstwem więc doskonale Cię rozumiem. też bede zaglądał , zdrowia życzę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Inezz96 Mistrzyni Polski Administrator
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 4439 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42944
Jestem :) I też chętnie będę zaglądać :)
1

Pozdrawiam,
Inez Gorońska Mistrzyni Polski Bikini fitness
https://www.instagram.com/inezgoronska/?hl=pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 233 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 32966
domino1664
Będę zaglądał ;) jak dla mnie forma kozak jakie makro?


Nigdy nie liczyłem makro, ale może niedługo nadejdzie ten moment :P

Na bieżąco będę pisał jak jem, ale docelowo po prostu DUŻO, czysto i dużo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 233 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 32966
alexus
siemasz Sylwek,super że znowu się udzielasz na forum, mam na Yt Twój kanał zasubskrybowany, więc jestem w miarę na bierząco ;)


Witam :)

Postaram się zainteresować :) YT nie mam możliwości prowadzić tak jakbym to widział więc zrezygnowałem, ale docelowo będę realizował swój cel, a celem jest robienie czegoś ciekawego i pomocnego dla ludzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 233 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 32966
prz1993
Mega się cieszę, że znowu tu jesteś Uwielbiam Cię słuchać, czytać, bo jesteś normalnym facetem, nikogo nie udającym, mówiącym szczerze co myśli. Takich ludzi szanuję najbardziej, i sam taki staram się być
Na pewno też duża dawka motywacji dla mnie, w tym też trudnym okresie.
Trzymaj się Sylwek, zdrówka!


Dziękuje Przemo! Miło mi :) Wiesz jakie mamy czasy... ludzie, to k....sy aczkolwiek będę dzielił się materiałami które pomagają mi rozwijać się mentalnie i jakoś w tym wszystkim nie pogubić.
Mam nadzieję, że faktycznie będę motywacją i pomogę w jakiś sposób ułatwić Ci ten okres :)
Tobie również Mistrzu :)


Polskikoks
Będę obserwował. Twoje prześcia doskonale rozumiem, bo sam zmagam się z problemami z układem pokarmowym już blisko 2 lata.

PS. Nie masz przypadkiem brata w Hamburgu? Mieszkałem tam ponad 3 lata.


Zmieniony przez - Polskikoks w dniu 8/13/2018 10:31:21 AM


Uszanowanko :P A co Ci dolega? Coś konkretnego? Robisz coś w kierunku poprawy?
Zgadza się, Krystian siedzi w Hamburgu już kilka ładnych lat, ale ja nie planuję zmieniać kraju, to zupełnie nie moje klimaty.
Znacie się? Pozdrawiam :)

wincol
też choruje na Cu, 15lat ok.juz zleciało z tym cholerstwem więc doskonale Cię rozumiem. też bede zaglądał , zdrowia życzę


Ehh... 15lat.... obyło się bez pojemnika na resztki? (stomii) Jakieś zmiany? Masz jakiś plan działania? Zapraszam :) Tobie również dużo zdrowia!

Inezz96
Jestem :) I też chętnie będę zaglądać :)


Siemanko koleżanko! Zapraszam :P

Dzisiaj zrobiłem 3ci sensowniejszy trening po antybiotykach i poszły

Plecy :
Podciąganie na drążku nachwytem 4x15p (bez obciążenia)
Wiosłowanie hantlem jednorącz w opadzie 4x12p (40kg)
Przyciąganie linki wyciągu dolnego do brzucha 4s 8p (nie patrzę na kg tylko zmieniam "bolec" według uznania :p)
Wiosłowanie sztangą w opadzie 4s 12p (100kg)
Ściąganie wyciągu górnego do klatki 4s 6p (100-115)
Przenoszenie hantla w leżeniu na ławce 4s 12p (30kg)

W niektórych ćwiczeniach ciężar już będzie śmieszny i nie będę cudował kosztem dłuższej przerwy, ale zobaczymy na ile w tym wszystkim pomoże pas treningowy.

Jedzenie :
1. 50g izolatu + 100g płatków jaglanych + brzoskwinia
2. 100g ryżu + 200g kurczaka
3. 80g vitargo + 40g carbo + 50g izolatu
4. 150g makraonu + 200g kurczaka + brzoskwinia
5. 150g makaronu (bezglutenowego) + 200g kurczaka
6. 40g izolatu + 100g płatków ciniminis

warzywa : papryka, marchew, pietruszka, bazylia, szpinak, pomidory w zalewie.

suplementy :
+ jarrow (EPA / DHA) 6kaps
+ NAC 1200mg
+ ALA 1200mg
+ SanProbi SF 2kaps
+ 3kaps debutir
+ magnez 200mg
+ D3 15tyś
+ K2 200µg
+ selen 200mcg
+ cynk 80mg
+ asamax 8tab (4g)
+ novo 2tab.
+ l-teanina
+ kurkumina 1200mg

Forma na 2tyg przed MPJ młodszych (17l) :P





Zmieniony przez - Sylwester1305 w dniu 2018-08-14 00:27:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
Sylwester1305

wincol
też choruje na Cu, 15lat ok.juz zleciało z tym cholerstwem więc doskonale Cię rozumiem. też bede zaglądał , zdrowia życzę


Ehh... 15lat.... obyło się bez pojemnika na resztki? (stomii) Jakieś zmiany? Masz jakiś plan działania? Zapraszam :) Tobie również dużo zdrowia!



Zmieniony przez - Sylwester1305 w dniu 2018-08-14 00:27:20


Dzięki.
no na szczęście udało się tego uniknąć.
od około półtora roku okres remisji ,chyba najdłuższy od samego początku i spokój na szczęście.
niestety inne problemy zdrowotne ciągną się przez to i jak nie jedno to drugie ale nie Bede Ci tym dziennika zaśmiecać jak coś to możemy zawsze na priv pogadać
a tu bede zaglądać i kibicować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rolowanie - kiedy najlepiej?

Następny temat

Trening fbw

WHEY premium