SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sylwester Kaczmarek - "Kiedy jak nie dziś" - Cele , nie marzenia.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Banan z działu Przygotowanie do zawodów.
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 233 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 32966
Witam Wszystkich :)



Mam na imię Sylwester , mam 21 lat (13.051995) , w BB bawię się już jakiś czas , z jakimiś wynikami , ale dużo gorszymi niż jest mi dane , o czym bankowo będę pisał , ponieważ dużą rolę odgrywa tutaj brak pewności siebie , brak wiary we własne możliwości , krytyczne i durne podejście do swojej osoby oraz rzeczy które rozpraszają.

Cieszę się , że tutaj wracam , że wgl. wracam do formy , do BB , do "żywych".

Miałem drobne... rozterki życiowe oraz zdrowotne.
Choruje na WZJG , aktualnie jestem w remisji , nie wiadomo ile to potrwa , ale żyje tak jak powinienem i korzystam z tego co mam.
WZJG , to choroba psychosomatyczna , nie bójcie się obecni i przyszli suplemenciarze.... śmiało róbcie swoje.
Dbam o swój rozwój , o relaks , spokój dla głowy , uczę się radzić sobie z emocjami i unikam zbędnych nerwów których sam sobie dokładałem.

Ogólnie , to dość złożony i długi temat , temat którego nie będę za dużo poruszał , ale czasami , znając mnie napiszę co nieco na temat mojego podejścia do życia przed choroba i tego jak żyję obecnie , nie chodzi o styl życia , ale o głowę , o nastawienie do życia i szanowania tego co mam.

Będę poruszał różne tematy , czasami swoje rozkminy oraz wnioski , dlaczego?
Dlatego , że takich młodych , samotnych , zagubionych i nie wierzących w siebie chłopaków jest więcej.
Może dzięki temu co będę tutaj pisał chociaż kilku z nich zrozumie i uwierzy w siebie szybciej.

W kwietniu ubiegłego roku ważyłem 92kg w zadowalającej mnie formie , teraz jak na to patrzę , to marzę o tym żeby znowu tak wyglądać i dopiero teraz widzę ile miałem , jak wyglądałem i wierzę , że mogę sporo zdziałać wychodząc na scenę.









W okresie wakacyjnym ważyłem ok 84kg i wyglądałem jak kupa...

Metypred w dużej dawce , brany o wiele za długo zrobił swoje...
Włosy , skóra , psycha , mięcho... wszystko posypało się jak domino.

W jednym momencie zawalił się mój calutki świat , calutki.
Czekając na "wyrok" , nie mogłem ćwiczyć i nie wiedziałem czy wgl. będę mógł wrócić , skóra wyglądała tak tragicznie , że znienawidziłem piękną letnią pogodę , psycha , to dopiero był dramat , ale o tym nie będę się specjalnie rozpisywał.
Kasa , związek , unikanie ludzi , odrzucanie ich , szpitale , próby ucieczki przed myślami i rzeczywistością.

BB nie jest calutkim moim światem , ale sposobem na życie , gdy miałem jakieś problemy czy możliwość na głupoty w głupim towarzystwie , BB zawsze wyciągało mnie z wszystkiego co mi doskwierało , tutaj czuję się na odpowiednim miejscu , spełniam się oraz czuję , że żyję.


Choroba zjadła dużo moich oszczędności , dała inne spojrzenie na życie , otworzyła oczy na to co mam , zbliżyła z rodziną , wyrzuciła różne osoby z mojego otoczenia i uwsteczniła z formą , ale to nie jest najważniejsze , najważniejsze , że żyje , żyję tak jak chcę , o czym będę na bieżąco pisał , tak żebyście mogli zrozumieć czym oznacza dla mnie słowo "żyję" , bo każdy widzi za tym co innego.... szczególnie w tych czasach... gdzie ludzie są samotni , zagubieni , boją się pasji , a za pasję robi im zdobywanie panienek , zalewanie się w trupa itp.

Moim stwórcą jest Adam Suker i to się nie zmieni , nie jestem pod skrzydłami Adama , ale zawsze mogę liczyć na jego bezcenną pomoc.
Adam zrobił dla mnie tak dużo , jak żadna inna "obca" mi osoba w całym moim życiu i nie chodzi tu tylko o rozpiski , chodzi o podejście do wielu spraw , czasami ojcowanie , wsparcie i rozsądek.

Aktualnie ważę ok. 92kg , moje ciało nabiera kształtów , a mięśnie starej dojrzałości.

Jak jem? Ile treningów wykonuje? Jak wyglądają moje treningi? Jakie mam plany?

Miska (rotacja) :

Wysokie dni : Nogi / Plecy
1 4 jaja + 200g pieczywa
2 100g ryżu* + 250g kurczaka*
3 100g ryżu* + 250g kurczaka*
4 100g ryżu* + 250g kurczaka*
5 100g ryżu* + 250g kurczaka*
6 100g ryżu* + 250g kurczaka + 20ml oliwy z oliwek

Średnie dni : Barki / Klatka
1 4 jaja + 150g pieczywa
2 75g ryżu + 250g kurczaka
3 75g ryżu + 250g kurczaka
4 75g ryżu + 250g kurczaka
5 75g ryżu + 250g łososia

Niskie dni : Łapy / Wolne
1 5 jaj + ser / boczek
2 50g ryżu + 250g kurczaka
3 50g ryżu + 250g wieprza
4 50g ryżu + 250g kurczaka
5 250g łososia

Treningi siłowe : 5-6tydzień
Nogi / Klatka / Plecy / Barki / Łapy / Nogi lub Plecy
Aeroby : 30min x 5 tydzień

Jeśli będzie mi dane , to wyjdę w kilku imprezach , a jakich?
To wyjdzie w praniu.
Nie chcę obiecywać czy rzucać terminami.
Będzie forma , będą deski :)

Mam z grubsza ograniczone możliwości w kwestii doboru suplementów , ale nie o suplementy się rozchodzi , formę robimy dietą oraz treningami , suple dają nabicie , regenerację , siłę...

Lecimy z tematem :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 233 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 32966
Siema!

Wczoraj zrobiłem barki , było trochę sił , to trochę pomęczyłem tą małą grupę mięśniową.

Dziś bez pauz , wydłużonych w czasie powtórzeń czy pauz między powtórzeniami.

Wysikanie hantli siedząc 4s 40x15 40x15 50x12 50x10
Wznosy hantli na boki , stojąc 4s 25x15 25x15 30x10 40x6 + drop do "odcięcia"
Przyciąganie sznura wyciągu górnego do czoła 4s 15p
Wznosy hantli przed siebie , po lekkim skosie , stojąc , naprzemiennie 4s 15x15 15x12 20x10 20x8
Odwrotny butterfly 4x15

Do tego jakieś serie wstępne i dropy czy dodatkowe x ruchów na pompę po skończonej seri :P

Jedzenie... jeździłem trochę na rowerze i dzień zaczął się w MCD , niestety trafiłem na "śniadaniową" ofertę... Nie pomyślałem :P

1. Bułka z kurczakiem + 2 x shake waniliowy i truskawka
2. 60g izolatu + 100g suszonych moreli
3. 100g płatków śniadaniowych + 60g izolatu
4. 250g kurczaka + 100g makaronu
5. twaróg 250g (chudy) + dżem brzoskwiniowy 100g + 50g płatków śniadaniowych

Dzisiaj zrobiłem klatkę...
Aktywnie , cały dzień na rowerze lub z "buta" :)

1. 5jaj + 100g pieczywa + parówka :P
2. CarbControl - baton
3. CesarChiken + duży szejk czekoladowy + frytki "amerykańskie" + sprajt zero :P
4. Rogalik + 100g dżemu brzoskwiniowego + (osobno w miseczce) 50g masła orzechowego + 60g izolatu
5. Właśnie zastanawiam się co zjeść , nie mam apetytu to piję białko lub zjem jakiegoś batona białkowego :P

Wyciskanie hantli na skosie dodatnim 3s 40x15 50x16 50x12
Unoszenie hantla przed siebie , nie po skosie jak na przedni barku , od dołu i z naciskiem na cyca , jednorącz + oburącz 4s 8-12x15
Butterfly 4s 12-15 (3s negatyw / pauza / 2s pozytyw)
Wyciskanie złączonych hantli na ławce płaskiej 3s 20x16 25x12 30x6
Rozpiętki w bramie 4 x 12 (3s negatyw / pauza 2s pozytyw)

Wznosy hantli bokiem stojąc 2s 6x30 8x20 :P

Trochę napinania się przed lustrem :P




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Witaj w dziale !

Na początek poprawiłem linki do YT, na SFD wystarczy wkleić po prostu link bez żadnych dodatkowych tagów ,a film pojawi się w poście . Inaczej tworzą się jakieś dziwne podkreślenia tekstu itp , co miało miejsce ale już wygląda to dobrze.


Mam nadzieję,że będziesz aktywnie prowadził dziennik na naszym forum - możesz wtedy liczyć na specjalne bonusy, o których więcej informacji znajdziesz w temacie podwieszonym w tym dziale https://www.sfd.pl/Ceny_HURTOWE_dla_osob_majacych_dziennik_w_dziale_instrukcja-t1135334.html 

Ceny te - zaznaczam - będą obowiązywały jednak w przypadku określonych celów jeżeli chodzi o zawody. W innym wypadku niestety nie będę mógł nadać odpowiedniej rangi na forum , jeżeli to będzie na zasadzie "może kiedyś wyjdę, nie wiem kiedy, ale czas pokaże"

Jest to dział 'przygotowania do zawodów' i o tym należy pamiętać, w innej sytuacji do prowadzenia blogów na forum mamy dział www.sfd.pl/trening


Czekamy na bieżące wypiski , powodzenia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Siema Sylwek Dziennik na pewno będzie ciekawy, i "inny" na swój sposób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Powiadomki;) powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12358
Powodzenia, pozytywny gość z Ciebie, oglądam na insta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 233 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 32966
Banan
Witaj w dziale !

Na początek poprawiłem linki do YT, na SFD wystarczy wkleić po prostu link bez żadnych dodatkowych tagów ,a film pojawi się w poście . Inaczej tworzą się jakieś dziwne podkreślenia tekstu itp , co miało miejsce ale już wygląda to dobrze.


Mam nadzieję,że będziesz aktywnie prowadził dziennik na naszym forum - możesz wtedy liczyć na specjalne bonusy, o których więcej informacji znajdziesz w temacie podwieszonym w tym dziale https://www.sfd.pl/Ceny_HURTOWE_dla_osob_majacych_dziennik_w_dziale_instrukcja-t1135334.html 

Ceny te - zaznaczam - będą obowiązywały jednak w przypadku określonych celów jeżeli chodzi o zawody. W innym wypadku niestety nie będę mógł nadać odpowiedniej rangi na forum , jeżeli to będzie na zasadzie "może kiedyś wyjdę, nie wiem kiedy, ale czas pokaże"

Jest to dział 'przygotowania do zawodów' i o tym należy pamiętać, w innej sytuacji do prowadzenia blogów na forum mamy dział www.sfd.pl/trening


Czekamy na bieżące wypiski , powodzenia !


Dziękuje za info :)

prz1993
Fajnie że wracasz, oby na jak najdłużej. W razie co, wiesz że na mnie też zawsze możesz liczyć Zdrówka przede wszystkim!


Witam Koniu , Mam nadzieję , że jak najdłużej... dziękuje :)

SalvatoreLucania
Siemka Sylwek Powodzonka.
Widzę sami swoi na około.
Dziennik będzie kosa bankowo tak jak widze sylwetka. Polski Flex Lewis.
Pozdrawiam Jaca z czarnego forum.




o Jaca! :O
Witam :) To miłe , ale... za cienki bolo ze mnie żeby chociaż spróbować zbliżyć się do Flex'a , za młodu.

wojtekztr
Siema Sylwek Dziennik na pewno będzie ciekawy, i "inny" na swój sposób


Uszanowanko Wojtas :) na swój sposób , bankowo :D

infernol
Również życzę zdrowia i obserwuję


Kolego... bardzo cieszy mnie Twoja metamorfoza :) Gratulację :)

MARIAN 17
Powiadomki;) powodzenia


Witam kolejnego Mistrza :)

biggerstrongerbialystok
Powodzenia, pozytywny gość z Ciebie, oglądam na insta


No , insta nie jest powodem do dumy , tak słyszę od ludzi którzy mnie obserwują , co zrobić , że tak już mam :D
Tutaj raczej bez takich :P
Siemano!



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 233 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 32966
Siema!

Kolejny dzień "w plecy" , grypa rozłożyła mnie na łopatki , ale to dość częste zjawisko , przynajmniej w PN.

Plus jest taki , że czuję coraz większy głód sali treningowej.

Przy WZJG nie wolno mi tykać antybiotyków , więc , co by nie było , muszę stawiać na naturalne sposoby , takie jak : dobry rosół czy prawdziwy miodek.

Wrzucam filmik z okresu w którym zaczynało się piekło , ale jeszcze wyglądałem...

Teraz oglądając stare nagrania , widzę jak dobrze wyglądałem , przynajmniej pierwszy raz naprawdę podoba mi się , to co prezentowałem , to co miałem.

Tutaj ważyłem 93kg. Nie ukrywam , że aktualnie będę spełniony jeśli uda mi się wyglądać , tak jak na tym filmiku , przed tzn. "ostatnim szlifem"

Boom napinka :D





Pozdro!



Zmieniony przez - Sylwester1305 w dniu 2017-02-22 18:19:17

Zmieniony przez - Sylwester1305 w dniu 2017-02-22 18:21:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
dobrze Cie widzieć Sylwek z powrotem! Powiadomki ON Duuużo zdrowia,resztę sam ogarniesz!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Asymetria klatki piersiowej

Następny temat

Trening do Oceny

WHEY premium