SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sylvester Stallone - Zatrzymany

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1489 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30384

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1369 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18766

"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać
i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1921
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26584
PePoNeNt ja tam nie wiem ja tylko zapodalem artykul :)

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1489 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30384
I znowu ludzie będą niewiarygodnie zdziwieni: Jak to on bierze kox?, przecież mówił że tylko siłka+dieta

hehe apropos ostatnio klocilem sie z fanami pudziana. Twardo wolali ze pudzian nie bierze koksu, ze on na odzywkach, ze to dieta, 2x dziennie silownia. Zal mi takich ludzi

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26584
robaleq pudzian sam na ten temat sie wypowiedzial ze co do sterydow to kazdy w tym sporcie wie oco chodzi i zna jego tajniki wiec prosta riposta idzie sie domyslec nie same odrzywki bo saa tez tylk ow kontrolowanych dawkach :)

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
4 czesc bedzie o tym jak Rambo ucieka z więzienia w Australii (gdzie siedział za przemyt koksu) - to bedzie film dokumentalny

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 895 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18551
Nie no ale jeśli go na serio zamkną to Rambo nie będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 280 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10967
Rambo 4 to będzie ucieczka z więzienia :D A tak na serio to przecież ten facet nie wygląda na 60 lat (przynajmniej mi), czyżby dzięki wspomagaczom??:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Do rockiego sobie wlsoy brzefarbowal i henne na brwi.Jakbys go zobaczyl na codzien to by juz wygladal na te ok 60l.Tylko na filmach tak wszytko kolorowo wyglada.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DYMATIZE Xpand 925g skutki uboczne ???

Następny temat

MALTODEKSTRYNA...

WHEY premium