SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sustanon - help

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2646



Cześć przyznam się że jestem nowym czytelnikiem na forum, jednak trochę poszperałem po archiwum oraz czytam na bieżąco i myślę że mogę skierować do części z was moje pytanie. Mam 24 lata ćwiczę ok 6 lat bardzo dużo czasu ćwiczyłem w domowej siłowni i z tego wynika moje małe doświadczenie jeżeli chodzi o doping. Moje dotychczasowe zabawy to oczywiście suplementacja, trochę eksperymentów z prochormonami, oraz dwa cykle na Bionabol po 100 tabletek po cyklach Clomid - chociaż sprzedawca mówił że nie jest konieczny ale zastosowałem. Z tego co czytam ze względu na mój już nie tak młody wiek mógłbym zadać sobie testosteron, myślę tu o Sustanonie, podobno lepszy od Omnadrenu, ale to tylko to co wyczytałem.
Moje pytanie to jak długo powinienem brać ten środek i z czy go najlepiej połączyć podobno dobrze jest z Winstrolem daje dobre mięśnie, jeżeli tak to jakie ilości powinienem brać tego drugiego środka dodam że będzie w tabletkach. Inne pytanie to jakie ochronki, nalewno Clomid, Proscar, Proviron, ale co jeszcze oprócz witamin może ktoś podpowie.

Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

x sTraIgHt Edge x

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
sustanon to silny środek. może nie ciągnie tak wody jak oma ale i tak swoje robi. winstrol nie jest złym rozwiązaniem do tego ponieważ uważany jest za rzeźbiący. no w sumie piszesz że ćwiczysz 6 lat. ale zanim rozpisałbym ci konkretnie ten cykl to napisz coś więcej jak ćwiczysz i wymiary- wpisz to w profil (szczerze) bo nie chciałbym żeby później było na mnie. jak już to zrobisz to zobaczymy czy jesteś gotowy na susta.

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Ile ważysz?
Sustanon ok 8 tygodni,wina ok 100t po 5mg albo 200 po 2mg powinno starczyć.Niemozesz zapomnieć o nolvadexie.

Nigdy niemów nigdy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
jesli 1 cykl to unikałbym testosteronowych wynalazków.
Pomyśl o mniej androgennych koksach takich jak nandrole,wintrol,primobolan depot,anavar.
Nie zaczyna się od testosteronów.

Grzegorz :)
Jak powiedział jeden paker : "w życiu trzeba być twardym , a nie miętkim ".

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak, sustanon jest lepszy od omy i jest mniejsza retencja wody i lepsza jakosc miesnia,

Trenuj - a będziesz wielki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Leonio leniuchu czytaj dokładnie,
tak swoją drogą czemu odradzasz na 1 raz testosterony,już w którymś poście zauważyłem;)

Nigdy niemów nigdy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
Dbam o jajeczka hehehe, chyba wiesz czemu, jak na pierwszy ogień testy , co potem :)

Grzegorz :)
Jak powiedział jeden paker : "w życiu trzeba być twardym , a nie miętkim ".

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Potem deca i inne ruszają,zawsze można też połączyć 2 środki;))
Tak Ci powiem...napewno wiesz ze większość osób tutaj tylko myśli ze dece wbija,często okazuje się ze to testosteron...więc moze czasem lepiej zeby już był ten testosteron;0

Nigdy niemów nigdy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co mają testosterony do nandrolonów? I czemu uważasz, że androgeny mają mniejszy wpływ na jajeczka niż nandrolon?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
No chyba nandrole mniej blokują od testy,chyba że się mylę to mnie popraw.

Grzegorz :)
Jak powiedział jeden paker : "w życiu trzeba być twardym , a nie miętkim ".

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Działają w inny sposób, ale rezultaty są podobne. Mimo to faktem jest, że deka i tak daje lepsze rezultaty i przynajmniej warto się nią truć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Jak to lepsze,powiedz o jakie efekty chodzi że mówisz ze lepsza jest deca od testosteronów.

Nigdy niemów nigdy!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile czasu potrzebuje DECA?

Następny temat

Lipomastia a Ginekomasita ??...

WHEY premium