SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sustanon 250 dawkowanie ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 425
1.WIEK: 21
2.WAGA: 80
3.WZROST: 184
4.WYMIARY:
BICEPS: 37
KLATA: 106
UDO: 60
TALIA: 92
5.STAZ NA SILOWNI: 3lata z przerwami duzymi
6.DIETA dopiero bede ukladal
BIALKO: bede mial 2,2g
WEGLOWDANY: 4g
TLUSZCZ:
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Deca 10 x 50 mg 100 mg na tydzien + winstrol 10 strzalow stanazolol
8.TRENING:
9.CEL CYKLU: masa
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: 2,5 roku
11.POZIOM BF%
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): ciezko niby ekto ale z powloka tluszczu tez.. szczegolnie na klacie brzuchu troche i udach
13.STAN ZDROWIA:
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: lysienie rodzinne
15.WYNIKI SILOWE za slabe

1 cykl male dawkji ale powiem szczerze ze pomimo tak malych dawek bylem zadowolony.

Wymiary wszystko slabe wszystko spadlo bo musiale odlozyc silownie na dlugi okres czasu, nagly wyjazd mi wypadl do roboty... i dupa.


Mam 5-10 sustanonu nie wiem ile go wziasc chce brac 1 amp na 7 dni, do tego dieta nolvadex i cynk bo mam lekka ginekomastie albo lipomastie nie wiem... i nie che zeby to cos sie powiekszylo albo poprostu mam juz chore schizy na bani........

I nie wiem czy brac sustanon 250 czy nie wziasc Propionata z winstrolem ?? nie wiem zalezy mi na masie pare kg ale zeby po cykjlu nie zlecialo wszystko. I jak ew potem odblokowanie ?? ile clomidu ?? i czy HCG ?? Aha i czy nolve brac codziennie z cynkiem zeby uniknac gino czy jak ??

Pamietam ze po tamtym cyklu musialem wziasc wiecej clomidu niz trzeba bylo bo mialem problemy z odblokowaniem sie jakos mi organizm sie stral....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Witam



Dobierasz środki wspomagające kiedy nie masz jeszcze ułożonej diety ? Bez sensu. Proponuję zacząc od podstaw czyli zbudowania odpowiedniego programu treningowego i rozpisanie jadłospisu indywidualnie pod siebie. Bez tego nawet najmocniejsze sterydy nie pomogą, bo mięsnie żeby rosły potrzebują budulca w postaci jedzenia i odpowiedniego bodźca w postaci treningu. Ponadto jesteś jeszcze bardzo młody, co też powinno Cię odwodzić od stosowania SAA. Masz mizerne wyniki i jesteś w stanie bardzo dużo zbudować naturalnie, bez skutków ubocznych, bez ryzyka utraty zdrowia i przede wszystkim na stałe. Mięsnie, które zbudujesz podczas cyklu a więc na bazie nienaturalnego profilu hormonalnego szybko spadną po odstawieniu środków dopingujących.


Natomiast jeśli chodzi o sustanon to podczas stosowania musisz liczyć się z tym, iż mogą wystąpić efekty uboczne takie jak:


-utrata włosów (jeśli masz tendencje)
-zablokowanie układu hormonalnego
-trądzik (jeśli masz tendencje)
-retencja wody


Zastanow się czy gra jest warta świeczki.


Pozdrawiam

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
jezeli jestes po przerwie to proponuje skupic sie na dobrej diecie i treningu doilozyc jakiegos staka kreatynowego, a pozniej myslec nad saa
1

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
"DIETA dopiero bede ukladal"

uloz i pomachaj zelastwem bez wspomagaczy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 425
tak tak wiem wiem to ogolnie byla dluga przerwa, sory zle sie wyslowilem.... to byla dluga przerwa od treningu ale ja juz cwicze od jakiegos czasu moze z 3 miesiace i bylem po cyklu Xpand E + knockout. Dieta niby jest nie jest za***ista bo praca jest do bani na rozne zmiany i troche nie mam jak jej trzymac dokladnie ale mnie wiecej jest. Gainery i bileczko tez jest
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 425
Jednakze prosil bym aby ktos sie wypowieidzal co i jak jak to dawkowac? Jak zrobic aby było jak najlepiej ? I nie piscie o diecie odzywkach i co tam dalej, bo o tym wiem spoko tylko powiedzcie co z tym co napisalem ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3154 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40358
no to jak ulozysz diete to wpadnij jeszcze raz:D
2

....... IT'S.......
... MY...
....... LIFE .......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
prop i wino na mase odpada
na suste przyjdzie pora

cel cyklu masa
ja bym to widzial tak
1-5 meta 20mg ed - nolva w pogotowiu
1

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Jeśli ćwiczysz nieregularnie nie ma sensu wchodzić na towar.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 425
kurcze... cwicze reglualarnie tylko prace mam na rozne zmiany ale trening jest zawsze...... dlaczego na suste przyjdzie pora ? mety nie bede bral.. wiem ze moze i to jest za***isty srodek ale ni ***a go nie wezme.

Dlaczego susty nie ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 425
kurcze moze ktos wreszcie odpowie konkretnie na moje pytanie a nie odsyla mnie wciaz gdzie indziej. Jak bede mial miec diete pojde sobie do innego dizalu odzywanie spoko. Teraz chciałbym uzyskac inf. dlaczego nie susta a lbbo jak ja poprostu rozpisac jak nolva i clomid ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3154 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40358
powiem ci tak jezeli wezmiesz sama suste np 5 ampulek to nie urosniesz wcale bo to zamalo a syusta ma dluugie estry jezeli wezmiesz 10-15 ampul samej susty bez odpowiedniej diety to sie zalejesz woda i po cyklu woda zejdzie. Susta to nie steryd dla poczatkujacych i nie rozumiem czemu nie chcesz mety wziac.
1

....... IT'S.......
... MY...
....... LIFE .......

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

enan + ppn + stan

Następny temat

Cykl na siłę

WHEY premium