SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Susełek w martwym punkcie, czas pójść do przodu

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 144 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2637
Ok, bede pamietac zeby tak robic. pierwszy tydzien byl zupelnie rozrywkowy i mial za zadanie przypomniec mi jak sie ceiczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 144 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2637
Jak zwykle wydaje mi sie, ze chwile nie zagladalam na forum, a tu sie okazuje, ze juz 2 tygodnie mineły

Niestety nie mam sie czym chwalic, w tamtym tygodniu bylam w Polsce, wiec trening i dieta, prawie nie istnialy. W poniedzialek mialam wrocic do rzeczywistosci i by sie udalo gdyby nie to, ze w srode przeziebienie mnie tak scielo z nog, ze dopiero dzis powoli wracam do zywych. Od jutra znowu wracam do pilnowania miski, w poniedzialek planuje trening. Niestety ten cykl jest totalnie rozwalony, poniewaz regularnie przerywam tyeningi kilkudniowymi powrotami do Polski. Licze jednak, ze w polowie listopada juz wyjasni sie calkowicie moja zdrowotna sytuacja i bede mogla dzialac na 100%

Ps. Jak juz bede miala wszystkie wyniki i badania, to opisze na forum. Na razie, nie bede mieszac po prostu wracam do pilnowania treningow i miski.

Ps2. Chlopak chcial mi sprawic niespodzianke i kupil rekawiczki z trec’a. Dlugo sie nimi nie nacieszylam, tylko je przymierzylam i zobaczcie co sie stalo: (











Zmieniony przez - _Susełek_ w dniu 2017-10-07 19:42:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
ojej, rękawiczki w opłakanym stanie :( ja kupiłam z treca ostatnio ale póki co sprawują się bardzo dobrze, myślę że spokojnie możesz takie coś reklamować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Przynajmniej widać, że były używane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Też używam treca do wyciskania na barki i są pancerne. Tu ewidentnie jakieś źle zszyte musiały być.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Albo rozmiar zły. Jak za duże i się przesuwają to szybciej niszczą. Swoją drogą ja się odzwyczaiłam od rękawiczek i nie umiałabym w nich ćwiczyć teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Ja używam tylko w jednym ćwiczeniu. Próbowałem magnezji i jednak wolę rękawiczki w tym konkretnym ćwiczeniu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 144 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2637
Tak jak ostatnio wspominalam mocno skupiam sie na zdrowiu, temat tarczycy powracal do mnie od kilku lat, ale zawsze finalnie wychodzilo, na to ze wszystko jest ok. Tym razem mozna powiedziec, ze przypadkiem trafilam do endokrynologa i choc podchodzilam do tej wizyty mocno sceptycznie, to bylo to najlepsze co moglo mi sie przytrafic w mojej sytuacji. W zalacznikach przesylam Wam wstepne wyniki, jak widac jest wiele do naprawy. Wiec chwilowo utrzymuje swoje treningi oraz miske, a jednoczesnie szukam kogos z kim podejme wspolprace zeby uregulowac hormony.

Tak wiec na razie nie nastawiam sie na jakies mocne budowanie/redukowanie/cokolwiek sylwetkowo. Do ostepaty dodaje enykrynologa i dietetyka, oraz mase badan i reguluje swoj organizm.

Z jednej strony jestem zla, bo od kilku lat chodzilam po lekarzach i zawsze slyszalam, ze jestem zdrowa. No coz teraz przynajmniej wiem, ze jednak nie wszystko gra tak jak powinno, i jak ogarne co trzeba, to licze, ze pojawia sie tez efekty tam gdzie trzeba. Nie chodzi tylko o sylwetke, ale rozkojarzenie, wieczne zmeczenie i zniechecenie. No coz bede Was informowac na biezaco. Jak podejme wspolprace to na pewno pojawi sie wpis, a potem bede dzielic sie z Wami wrazeniami.

A poki co duzo milosci i zdrowia Wam zycze








Zmieniony przez - _Susełek_ w dniu 2017-10-22 21:58:51
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Dobrze trafić na porządnego lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 144 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2637
Eveline niestety okazuje się, że wciąż nie jest to takie łatwe i oczywiste
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla mojej kobiety do oceny

Następny temat

DT Lexi - ku spełnieniu marzeń / pods. s. 70, 142

WHEY premium