SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Susełek w martwym punkcie, czas pójść do przodu

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 144 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2637
W takim razie wyzwanie podjęte, będę uczyła się jeść

Co do bułgarów, jak mam dobry dzień to potrzebuje sporo wrażeń żeby "poczuć nogi", to pozostałoś po czasach kiedy trening na nogi był dobry na każdy smutek i na świętowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4295 Napisanych postów 17977 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282881
jesli chodzi o dietę to zrezygnuj z oleju słonecznikowego
używaj oliwy z oliwek
sięgaj też częściej po awokado i migdały, a rzadziej po pestki dyni czy słonecznika
zamiast bułki pszennej lepiej sięgnij po chleb żytni na zakwasie
częściej sięgaj po jajka
raz w tygodniu dobrze jest zjeść watróbkę
Brakuje tez źródeł wapnia w diecie (warto włączyć male iości parmezanu,jak również sezamu czy maku).

I dobijaj kaloryczność większa, min do 1800, bo malutko masz teraz, zwlaszcza, ż etu juz warzywa wliczone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 144 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2637
Dziś poszalałam z jedzeniem, liczyłam bez warzyw, a i tak wyszło dużo. I bardzo smacznie, jestem ciekawa co sądzicie o takim rozplanowaniu posiłków.

Edit: Znowu się pośpieszyłam

bziubzius oliwa z oliwek standardowo wjeżdża u mnie do sałatek, powiedzmy, że przez ostatnie kilka dni jadałam gościnnie. Pestki słonecznika i dyni są złe? No dobra poszukam dobrego przepisu na awokado :)
Mogę nie jeść słodyczy ( w sumie i tak nie jem prawie), zwiększyć ilość białka w diecie, zrezygnować z pieczywa, ale niestety podroby i wołowina to są rzeczy których nie dam rady zjeść i to tak serio. Do wszystkich innych zaleceń chętnie się dostosuję.

Mam jeszcze pytanie o to jak trenować żeby od poniedziałku ruszyć pełną parą :)

Dla umilenia wpisu dodaję zdjęcie mojego wczorajszego obiadu :)









Zmieniony przez - _Susełek_ w dniu 2016-10-27 21:53:23

Zmieniony przez - _Susełek_ w dniu 2016-10-27 21:55:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 144 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2637
Czas uzupełnić rozpiskę, dorzucam dzisiejszy jadłospis. Udało mi się przybliżyć do 2000 kcal i to bez warzyw Na razie chodzę przepełniona, ale liczę, że niedługo to uczucie minie i organizm przyzwyczai się do takiej dawki jedzenia. Dziś był dzień bez treningu, wczoraj zrobiłam cardio. Od poniedziałku chcę wrócić do siłowni, ale przyznam się, że bez Waszej pomocy nie ogarniam jak ćwiczyć żeby było dobrze i żeby osiągnąć zamierzony cel, a jak już się zaangażowałam to chcę zrobić wszystko na 100%. A nie tak jak do tej pory od wypadku do przypadku, bo widać jak mi to wyszło

Oprócz rozpiski dorzucam zdjęcie śniadania :)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
No widzisz, dało się podciągnąć kaloryczność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 144 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2637
Mam taki trening fbw Knife z bf i zastanawiam się czy jest to trening dobry dla mnie.

Trening A: (PONIEDZIAŁEK)

Przysiad ze sztangą 3 serie x 15 powtórzeń
Wiosłowanie sztangą 3 serie x 15 powtórzeń
Wyciskanie sztangielkami, leżąc 3 serie x 15 powtórzeń
Podciąganie na drążku chwytem neutralnym 3 serie x 15 powtórzeń
BARKI - 2 serie wg uznania (np. wyciskanie stojąc lub siedząc)
BICEPS - 2 serie wg uznania (np. uginanie stojąc ze sztangą łamaną)
TRICEPS - 2 serie wg uznania (np. wąskie pompki na poręczach, wyciskanie francuskie)
ŁYDKI – 1 x 100 powtórzeń wspięć na palce

Trening B: (ŚRODA)

Wykroki ze sztangą lub przysiady bułgarskie 4 serie x 10 powt.
Martwy ciąg ze sztangą 4 serie x 10 powt.
Wyciskanie sztangi wąskim chwytem 4 serie x 10 powt.
Wyciskanie na barki, siedząc, do czoła 4 serie x 10 powt.
Wiosłowanie jednorącz 4 serie x 10 powt.
Podciąganie sztangi do mostka, ze zwisu (hang high pull) 2 x 10 powt.
Wznosy ramion, przodem, bokiem i w opadzie 3 serie x 10 powt.

TRENING A (PIĄTEK; to samo co w poniedziałek, z modyfikacją)

Przysiad ze sztangą 5 serii x 5 powtórzeń
Podciąganie na drążku nachwytem 5 serii x 5 powtórzeń
Wyciskanie sztangi leżąc 5 serii x 5 powtórzeń
Wiosłowanie sztangą 5 serii x 5 powtórzeń
BARKI - 2 serie wg uznania (np. wyciskanie siedząc)
BICEPS - 2 serie wg uznania (np. uginanie stojąc ze sztangielkami)
TRICEPS - 2 serie wg uznania (np. dociskanie leżąc, wąsko)
ŁYDKI – 1 x 100 powtórzeń wspięć na palce

eveline chwili potrzebowałam na to żeby sobie to w głowie ułożyć i lecimy z kaloriami skoro trzeba ;)


Zmieniony przez - _Susełek_ w dniu 2016-10-30 09:42:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 144 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2637
Drugi dzień z rzędu miska została dopięta, dalej chodzę przepełniona, ale czego się nie robi dla wymarzonej formy no może poza jedzeniem wątróbki ;) Cały czas walczę z białkiem, bo najtrudniej mi wchodzi.

Co do treningu, to tak jak rano pisałam, od poniedziałku ruszam z działaniami na siłowni, dziś wałkowałam przywodziciele, bo jako młoda i niezbyt rozumna istota nieźle je sobie pospinałam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Rosól rozbij na składowe, bo każdy robi inaczej. Kupne kiełbaski wymień na mięso własnej roboty. Możesz sobie upiec kawałek schabu czy innego mięsa i masz już coś na kanapki. Zamiast oleju rzepakowego, jeśli to do smażenia to użyj masła klarowanego, smalcu lub oleju kokosowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 36006 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679563
Ten trening od knife'a jest dobry - tylko czy ty wszystkie ćwiczenia w nim zawarte będziesz potrafiła wykonać (choćby podciąganie w takim zakresie powtórzeń jak tam jest). Skoro piszesz, że ćwiczysz już 3 lata - to może sobie poradzisz. Osobom z niskim stażem bym na pewno nie polecił tego treningu na początek przygody z siłownią - bo nie będą w stanie wykorzystać potencjału takiego planu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 144 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2637
eveline rosół był gotowany na kurczaku i warzywach, taka klasyka ;) co do kiełbasek, miałam w lodówce pozostałości wiec wczoraj i dziś wjechały na śniadanie, bo nie lubie wyrzucać jedzenia, ale dziś to ostatni raz kiedy je widzisz w rozpisce :) olej rzepakowy tak samo :)

nightingal masz racje podciąganie to jeszcze dla mnie za duży wyczyn, i nie wiem czy na razie zastapić je przyciąganiem drążka do klatki czy podciąganiem australijskim. Troche wzmocnie górę i będę chciala działać z podciąganiem negatywnym. Niby trenuje 3 lata, ale to było bardzo chaotyczne, teraz chce zaczać robić to porządnie, bo szkoda czasu na wygłupy


Zmieniony przez - _Susełek_ w dniu 2016-10-31 08:42:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla mojej kobiety do oceny

Następny temat

DT Lexi - ku spełnieniu marzeń / pods. s. 70, 142

Wiecej