SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Susełek w martwym punkcie, czas pójść do przodu

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spokojnie, wszystko zejdzie. i tylko nie mierz się teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4295 Napisanych postów 17977 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282881
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 144 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2637
Dzieki Dziewczyny, niby wszystko wiem, ale i tak sie wkurzam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 144 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2637
Hej, chce sobie zrobic badania hormonalne i nie wiem kiedy nalezy odstawic tabletki anty, zeby wyniki badan nie byly zaklamane. Czy ktoras z Was byla w podobnej sytuacji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
tak na chlopski rozum to chyba najlepiej po pierwszym "naturalnym" cyklu w zasadzie nie wiem, co konkretnie brałas więc nie wiem jaki jest okres półtrwania leku


Zmieniony przez - kebula w dniu 2017-06-07 07:50:08

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja miałam robić po pierwszej miesiaczce po 3 miesiącach od odstawienia antykoncepcji (zalecenie endo)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
o, no proszę. w zasadzie zawsze możesz o to dopytać lekarza

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 144 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2637
Siema, czas na moje co tygodniowe podsumowanie Niestety nie był to wybitny tydzien, chyba zaczynam odczuwac zmeczenie treningiem, ale pomajstruje przy ciezarach i powtorzeniach, i znowu bedzie dobrze

Odpadl mi jeden trening w tym tygodniu, dolegliwosci brzuszne i potezne wzdecia mnie pokonaly. Dolacze zdjecie, bo sama nie moglam uwierzyc, ze moge miec taki duzy brzuch Za to dzis wpadły bardzo fajne interwaly. Mysle, ze zagoszcza u mnie na dłuzej.

Miska jak zwykle dopieta, uwielbiam swoja nowa kalorycznosc. Wreszcie nie chodze tak bardzo głodna Ale zeby nie bylo zbyt pieknie to troche pieczywa wpadlo, bo ostatnio strasznie mnie ciagnie do kanapek Licze, ze w tym tygodniu uda mi sie oprzec pokusie

Dodatkowo pierwszy tydzien z kreatyna juz za mna, waga wskazuje 63 kilo, wiec woda podeszlam ladnie chwilowo staram sie nie patrzec w strone lustra, pomiarow tez nie robie


Dziekuje Dziewczyny za rady odnosnie badan, zdecydowalam, ze na razie sie wstrzymam i poczekam az bede miala czas na to zeby na dluzej wrocic do Polski i na spokojnie zrobic wszystkie potrzebne badania i konsultacje













1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 144 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2637
Foty













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 144 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2637
jedzenie plus bolacy brzuch













Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla mojej kobiety do oceny

Następny temat

DT Lexi - ku spełnieniu marzeń / pods. s. 70, 142

WHEY premium