SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Surówka

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Macie dość patrzenia na jałowe warzywa ? Proponuję pyszną surówkę z kapusty pekińskiej, która świetnie nadaje się jako dodatek do potraw i zawiera sporo witamin, mikroelementów oraz odkwasi nasze pozakwaszane białkiem i odżywkami organizmy

Składniki




Zabieramy się do roboty...
szatkowanie kapusty




pomidorków...




papryki i cebulki




W podczas roboty na desce znalazł się gość, chciał się pieron na surówkę załapać heh




Czas na sosik




Teraz wszystko ładnie i dokładnie mieszamy




I gotowe




I sruuu do lodóweczki, żeby się przegryzło i nabrało aromatu




Tak przyrządzoną surówkę możemy spokojnie trzymać w lodówce kilka dni i podjadać sobie, kiedy tylko mamy ochotę

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
Wytrawny smakosz i po miesiącu zje.

Właśnie zrobiłem tą surówkę. Dałem knorr włoski. Wypas, SOG. Będę jadł z obiadem (karkówka + pierś z indyka + ziemniaki)


Zmieniony przez - gkabulski w dniu 2008-10-26 12:27:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
wypas, musze sprobowac bo jedzenie podobnych warzyw codziennie mnie juz meczy, a tutaj zrobiłbym sobie porcje na pare dni i mial wszystko w .... , z głowy ;) ten 'fit up' to jakis dodatek do sosów? nie chce mi sie szukac po necie

Zmieniony przez - Banan w dniu 2008-10-08 10:33:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
"Fit up!TM Sos sałatkowy to sposób na sałatkę taką, na jaką masz właśnie ochotę. Możesz go dodać do oliwy z octem, jogurtu czy majonezu light i połączyć z ulubionymi warzywami. Sos świetnie komponuje się z sałatkami z dodatkiem owoców morza."

"Fit up! to unikalna linia wyjątkowych mieszanek przyprawowo-ziołowych, które w naturalny sposób pomagają utrzymać smukłą sylwetkę i sprawiają, że codzienna dieta jest urozmaicona i, co ważne, bardzo smaczna. Każda mieszanka zawiera błonnik przyspieszający przemianę materii oraz 1 wyróżniający ją spośród pozostałych - naturalny dodatek (roślina lecznicza) o szczególnych właściwościach."

Zmieniony przez - Majbah w dniu 2008-10-08 10:45:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 50 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29299
Fajne!

Trza być twardym, nie miętkim!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 955 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6240
Ja proponuję Fixa wymieszać z wodą + odrobina octu
Olej i solenie zostawić dopiero przed jedzeniem jak sobie miseczkę nałożycie.
Ja tak robię i taki sam skład - Łatwiej kontrolować ilośc Tłuszczy

hmmm :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 955 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6240
Sorki za kolejny post ale Edita nie umiem zrobić


Nie Fixa a wiadomo że Fita


Zapomiałem dodać że czasem Fita najnormalniej w świecie wsypuję do sałatki i mieszam - większej różnicy nie ma

hmmm :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
Ale tą gliste to mogłeś sobie odpuścić

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 318 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7978
Wygląda smakowicie, przyrządze sobie taką w najbliższym czasie

Nobody really knows how or why he works so hard, it seems like he's never got time...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 989 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9863
pokrojona kapusta pekińska gorzknieje po 2-3 dniach przechowywania w lodówce, więc nie radzę robić zbyt wielkich ilości na zapas
---

studensky - zapomniałeś podać wartości odżywczych produktu - zwłaszcza z uwzględnieniem białka z "robala"

Zmieniony przez - premium w dniu 2008-10-10 11:04:36

A jakie jest największe kłamstwo świata? - spytał zaciekawiony młodzieniec.
- To mianowicie, że nadchodzi taka chwila, kiedy tracimy całkowicie panowanie nad naszym życiem
i zaczyna rządzić nim los. W tym tkwi największe kłamstwo świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 334 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10607
studentsky masz chyba jakąś słabośc do pekińskiej suróweczka super ;) sałatka gyros też wymiata

pozdro

LEKCJA UŻYWANIA FORUM http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja2.swf
"Nie czujesz że żyjesz dopóki nie poczujesz granic możliwości"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
podobna lezy u mnie w lodowce
mamusia zrobila
pycha:)

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Placuszki owsiane

Następny temat

Piersi a'la Rifrafi

WHEY premium