SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Supplement "Mind up"!

Wysłana -
Ziółka na ukłąd nerwowy bardzo mi pomagają przy moim trybie życia i pracy. Tak, że to był szczał w 10 ;D
Wysłana -
kreatyna, beta-alanina, cordyceps
wspomoze zdecydowanie wysilek Twojego typu, pomysl tez nad cytrulina
Wysłana -
Dziękuję bardzo za pomoc ! Na pewno pochwalę się wynikiem na koniec sezonu ! Pozdrawiam serdecznie :)
Wysłana -
kamila4554fff
Jestem studentką 3 roku dietetyki także mogę się co-nieco wypowiedzieć na temat najlepszych składników potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania mózgu człowieka. Bardzo ważny jest tutaj własnie ekstrakt z ashwagandhy a z tego co widzę Mind Up zawiera sporą dawkę tego składnika idealną na dziń dla dorosłego człowieka. Drugim składnikiem bardzo ważnym w procesie zapamiętywania jest właśnie żeń-szeń. Są to 2 bardzo ważne składniki które powinny znaleźć się w tego typu suplementach.


Też mi zawsze mówiono że do prawidłowej pracy mózgu niezbędny jest żeń-szeń, Z zawodu jestem socjologiem także moja praca polega na ciągłym myśleniu i pracy głównie mózgiem. Bez wspomagaczy ciężko by było, przetrwać tydzień. Jest to praca naprawdę Ciężka i wymagająca pełnego skupienia. Sam mam podobny suplement jak ten o którym piszecie jednak widzę teraz na składzie że mój ma mniej żeń-szenia.
Wysłana -
sporo obecnie jest srodkow wspomagajaych funkcje ukladu nerwowego, jest to obecnie dosc popularna tematyka, ze wzgledu chocby na to, ze sporo osob ma problemy na tym polu.
fajnym skladnikiem jest tez ALC, ktory nie tylko wykazuje dzialanie stricte wspomagajace funkcje mozgu, ale i calego organizmu
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź