SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy wspomagające erekcję

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 49
Witam, mam 22 lata i potrzebuje Waszej pomocy dotyczacej bardzo waznej dla nas wszystkich sfery jaka jest wspolzycie ;) Troche wstydliwy problem a polega on na tym, ze czesto mam za slaba erekcje aby stosunek byl satysfakcjonujacy. Na libido jakos mocno nie narzekam chociaz kiedys bywalo lepiej, natomiast gorzej jest z erekcja, twardoscia czlonka, mianowicie rzadko zdarza mi sie osiagnac 100% wzwod a jesli sie uda to ciezko jest mi to utrzymac przez chociazby pare minut. Dodatkowo jestem zmuszony do stosowania prezerwatyw, ktore tylko pogarszaja sprawe, bo wiadomo ze doznania nie sa te same co moim zdaniem ma takze wplyw na poziom wzwodu. Bardzo prosze osoby dobrze zorientowane o pomoc w skompletowaniu odzywek, ktore pomoga mi zalatwic problem i cieszyc sie udanym zyciem seksualnym. Obecnie biore MZB olimpu oraz żeń szeń, kupiony w aptece, ktory chce zamienic na zen szen olimpu, bo doychczasowy ma znikome dzialanie. Do tego planuje zakup boostera testosteronu lub aakg, bo czytajac forum nie do konca zrozumialem czy sa to zamienniki czy raczej dwie oddzielne odzywki do jednoczesnego stosowania. Oprocz tego planuje tez wyprobowac tribulus terrestris, ktorego dzialanie polegajace na zwiekszeniu poziomu testosteronu to raczej mit, ale ponoc sprawdza sie w poprawie jakosci erekcji i libido. Niestety nie znam sie na firmach tych odzywek wiec prosze Was o sugestie wyboru konkretnej firmy boostera NO/aakg i tribulusa wraz z wyjasnieniem na jakie skladniki zwrocic uwage. Chodzi mi o odzywki szeroko dostepne, cena nie gra zbyt duzej roli, jestem w stanie wydac ponad 200zl na jakis zestaw. Z gory dzieki za odpowiedzi, pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
Dokladnie.
Sprawnosc seksualna, libido, czerpanie korzyści ecmocjonalnych z seksu, to dosc zlozone zjawisko. Tutaj nie dosc ze hormony musza zgrywac, to jeszcze nasze nastawienie psychiczne, samopoczucie musi byc odpowiednie.
Czasem wystarczy kilka dni relaksu, oczyszczenie glowy, szczera rozmowa z partnerka i problem znacznie sie zmneisjza lub zniika. Czasem sami nakrecamy sie emocjonalnie i robimy bledne kolo:)
Oczywiscie jezlei istnieje problem hormonalny to tutaj konieczna jest interwencje enokrynologa.
Pamietajmy rowniez ze problemy z erekcja moga bys powiazane z chorobami układu sercowo-naczyniowego.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 893 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89846
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2523 Napisanych postów 5077 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77973
Rafi daruj sobie...
Moim zdaniem znaleźć lepiej przyczynę takiego stanu. Może hormony, zbyt intensywny trening, mało snu. Wszystko to może wpłynąc negatywnie na Twój problem.
Przeanalizuj najpierw to nim sięgniesz bo suplementy. Takie jest moje zdanie.
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9033 Napisanych postów 82681 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699319
dla mnie to raczej sprawa psychiki
jednak możesz dla pewności odwiedzić specjalistę i wykonać odpowiednie badania
suple nic nie pomogą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2523 Napisanych postów 5077 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77973
flex, ja uważam że psychika też, ale niekoniecznie tylko to!
Pamiętam czasy pierwszej, nieprzemyślanej redukcji. Ostry trening biegowy, mało jedzenia, mało snu, wczesne wstawanie i też trudno było.
Po doprowadzeniu diety i treningu to poprawności wszystko wróciło do normy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
https://sklep.sfd.pl/Swanson_Maca_500mg-opis27162.html
2 przed snem, i po 3 dniach powinienes stac na bacznosc na zawolanie.
jak nie pomoze-badania
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 49
Dzieki za odpowiedzi. Ten specyfik ktory podales TomQMAG nie jest jakis szkodliwy skoro ma takie szybkie dzialanie? I co stanie po odstawieniu go? Badanie u specjalisty chce zrobic jesli suplementy zawioda. Ciezki trening, malo snu - cos w tym jest ale troche w inna strone. Ostatni rok na studiach mialem dosc intensywny jesli chodzi o imprezowanie i uzywki - alkohol i ziolko kilka razy w tygodniu i praktycznie zero silowni. Teraz odstawilem tamte rzeczy i wzialem sie za trening silowy i diete masowa, co tez powinno pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
nie jest szkodliwy, to zwykłe ziółka(nie do palenia)

Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2012-08-07 17:00:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9033 Napisanych postów 82681 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699319
jak dużo zioła paliłeś to możesz mieć wysoki poziom prolaktyny
i tu może być problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 49
No troche palilem, moze niezbyt duze ilosci ale bardzo regularnie, praktycznie dzien w dzien wiec sie troche nazbieralo... Co z tym wysokim poziomem prolaktyny, jak temu zaradzić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9033 Napisanych postów 82681 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699319
w ciemno ciężko doradzać
najlepiej jakbyś wybrał się do endokrynologa i zrobił badania
możesz spróbować z witb6 200mg ed w dawkach podzielonych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytań odnośnie spożywania odżywek

Wiecej