SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy w hipermarketach

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
Pierwszy raz zobaxzylem dzis w ofercie jednego z hipermarketow cala game produktow Olimpu. Hmm.. mam nadzieje ze teraz juz pojdzie to lawinowo i kazdy bedzie wprowadzal suple do obrotu. To moim zdaniem bardzo fajna rzecz,
Pozdrawiam!

To, że przyszło nam żyć w Wieku Niepokoju, jest w głównej mierze wynikiem prób sprostania dzisiejszym wyzwaniom za pomocą wczorajszych narzędzi. - Marshall McLuhan

Willhelm

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
HA! KOŁKOW! poruszyles tu niezwykle wazny aspekt sprawy. Wielu mlodych userow zadaje na forum pytanie "moi rodzice mysla ze gainer to anabole i nie pozwalaja mi tego brac" A w tej chwili dostaja mocny argument do reki, przeciez "anabolikow" w marketach nikt by nie sprzedawal wiec faktycznie jest to zupelnie bezpieczny srodek, porownywalny ze stojacym obok na polce jogurtem.
Pozdrawiam!

To, że przyszło nam żyć w Wieku Niepokoju, jest w głównej mierze wynikiem prób sprostania dzisiejszym wyzwaniom za pomocą wczorajszych narzędzi. - Marshall McLuhan

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wilhelm
spójrz jeszcze na ceny w Hipermarketach
a potem... zapraszamy do sklepów internetowych

pozdrawiam

Maciej Kamiński
http://www.Muscle.pl - 100% mięśni !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
Mnie jako konsumenta taka sytuacja cieszy, poniewaz im wieksza konkurencja tym korzystniejsze ceny i warunki zakupu. A co do sklepow netowych z suplami to robie zakupy w nich od dawna i jestem zadowolony. Z Twojej oferty Muscle tez mam zamiar w niedlugim czasie skorzystac.
Pozdrawiam!

To, że przyszło nam żyć w Wieku Niepokoju, jest w głównej mierze wynikiem prób sprostania dzisiejszym wyzwaniom za pomocą wczorajszych narzędzi. - Marshall McLuhan

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Ja na razie widziałem tylko w "Go Sport" odżywki MLO. Natomiast co do hipermarketów to nie przypuszczałem że kiedykolwiek będą się w to bawić z dwóch powodów:
po pierwsze jest to jednak za wąska dziedzina żeby hipermarket robił na tym obroty takie jak na innych towarach, z reguły 99% kupujących w takich sklepach patrzy na odżywki wręcz z obrzydzeniem (sterydy).
A po drugie, to u mnie dosłownie 90% klientów zanim coś kupi to musi się doradzić, upewnić co jak działa, jak brać, co z czym, czasami trzeba im rozpisać dietę itp.
Natomiast w hipermarkecie, gdzie towary leżą na półce i trzeba samemu sobie radzić będą kupowac Ci którzy wiedzą czego chcą a takich jest zaledwie kilka %. Poza tym Ci którzy znają się na rzeczy z reguły długo ćwiczą i mają już swoje ulubione sklepy gdzie dostaną rabat, pogadają ze sprzedawcą o kulturystyce itp. Dobry sklep z odzywkami to nie tylko miejsce gdzie się idzie coś kupić, ale zawsze można trochę pobajerzyć o kulturystyce o zawodach, zawodnikach, dowiedzieć się ciekawostek, dokształcić się itp., a w hipermarketach tej atmosfery nie widzę.

SONBATY http://www.atleta.pl
Czlonek mafia.suple.hardcor.pl

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1199 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10867
Dokladnie odzywki nie sprzedaja sie masowo, poza tym pani na wrotkach przeciez nie bedzie przeszkolona w zakresie suplemetacji.
Tak na marginesie te zlodziejskie firmy zawsze we wszystkim wietrza dobry interes jednak tym razem zbytnio nie trafili.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 719 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9059
Produkty specjalistyczne, a takimi są suplementy najlepiej kupować w specjalistycznych sklepach (podobnie jak rowery, narty, snowboardy itd.)

Bambo2

Bambo2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 65 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24422
Rzeczywiście, ja np. w Hipernovej w Piotrkowie również widziałem zafoliowany zestaw Olimpu: Kolagen plus, Chrom organiczny i bodajże L-Karnityna, łącznie za 77 zł. Zestaw chyba dla fitnesek. Ale ruchu na razie jakoś w tym miejscu nie widać, może być to niewypał.

Pozdrowienia

Longus

Pozdrowienia

LONGUS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25845
w krakowie w geant'cie sa geiner',batony i jakies fatloose w proszku z mlo,aha i jeszcze jakies carbo czy cos,

ale i tak sie nie oplaca....








....POZDRAWIAM....Q z kRk

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Willhelm - serdecznie zapraszam do zakupów

w czasie procedury zamawiania pojawi się pole "komentarz", wpisz tam swojego Nicka, pomyślimy o rabatach

przypominam, że przy zamówieniu powyżej 200zł przesyłka gratis !!!

pozdrawiam

Maciej Kamiński
http://www.Muscle.pl - 100% mięśni !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SONBATY - reasumując, jeszcze przez jakiś czas nic nam nie grozi

pozdr

Maciej Kamiński
http://www.Muscle.pl - 100% mięśni !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 53 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16763
Son i muscle oczywiscie ze nic wam nie grozi. Natomiast ja uwazam ze wprowadzenie tego typu produktow z marketingowego punktu widzenia ma sens.
Zalozmy ze oto mamy 35 letniego zaganianego zestresowanego faceta z nadwaga.
Jedyna rzecza ktorej mu w zyciu nie brakuje to forsa. On nigdy w zyciu nie slyszal o fitnes l-karnitynie i innych tego typu rzeczach on po prostu nie ma na to czasu jest zbyt zajety robieniem kariery. I oto nagle wchodzi do supermarkietu i co widzi ? Rewelacyjny zestaw firmy xxx ktory zapewni mu zrzucenie zbednych kilogramow za marne np. 200 zl to sa dla niego drobne. Innym aspektem tej sprawy jest to ze on ten preparat kupuje w markiecie a nie w jakiejs budzie z odzywkami ( sory jesli kogos urazilem ).
Mozna zapytac dlaczego ten hipotetyczny gosc nie kupi tego np. w sklepie go-sport ? Przyczyna jest oczywista on tego typu przybytki omija z daleka :) Reasumujac zawsze uwazalem ze firma O...p najlepszy ma makreting.
A jedna z zasda marketingu mowi "Lepiej byc pierwszym niz lepszym"....

pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

!!! GAINERY-JAKIE ??? !!!!

Następny temat

Do posiadaczy nowej thermy

WHEY premium