SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy problemy z serduchem

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 658
Cześć jestem Dawid.Opowiem jak u mnie wygląda sytuacja z siłownią.
Na siłownię chodziłem przez 2 lata do grudnia 2016roku ,później serducho nie wytrzymało i miałem zapalenie mięśnia sercowego (lekarze twierdzą że przez kreatyne ale moim zdaniem za duży wysiłek + alko..) W czerwcu tego roku zacząłem znowu chodzić na siłownię regularnie ćwicząc po 2h dziennie a po siłowni sauna 10 minutowa.- jak widać organy dają rade na luzie.Lekarze twierdzą że mogę normalnie ćwiczyć a serce jest zagojone w 100% i wygląda jak przed zawałem.
Teraz coś o moim ciele.(dokładne wyniki posiadam z siłowni a dokładnie z maszyny :D)
Wiek: 20
wzrost:186
waga: 82kg
Tłuszcz: 18.5%
masa tłuszczu:15.9kg
FFM: 65.7
Masa mięśni 63.4
BMI: 23.6
Metabolic Age: 24
BMR 1978KCAL
Wskaźnik tkanki trzewnej: 3
TBW: 46.6KG = 57.1% (NAWODNIENIE )
ECW/TBW = 40.1%
Masa kości 3.5kg
Proteiny: 15.8
ECW: 18.7KG
ICW:27.9KG

MASA MIĘŚNI:
-KORPUS 32.4KG
-L. RAMIE 3.6KG
-P RAMIE 3.6KG
-L NOGA 11.2KG
-P NOGA 11.6KG

TŁUSZCZ:
-KORPUS 10.9 KG
-L. RAMIE 0.9KG
-P RAMIE 0.8 KG
-L NOGA 1.7KG
-P NOGA 1.6KG

Przewidziane finanse na cykl: 150zł
stosowane wcześniej suplementy: kreatyna mono 1 cykl ,białko 3kg,gainer z massa 5kg
Informacje na temat diety: Od miesiąca jestem na diecie zredukowałem z 90kg na 82 ( bo byłem za tłusty) rozkłąd wynosił 1560kcal 110/195/52 oraz 25g cukrów.
informacje: Aktualnie biorę witaminy z olimpu,q10 oraz tran.

Moim celem jest przybranie czystej masy mięśniowej ( żebym nie był gruby a duży ;p) zdjęcie wrzucam.Chudy to nie jestem ,lekko mięśnie widać lecz dalsza redukcja tkanki mięśniowej = spadki mięśni ;x Trening treningiem forma formą wiem wiem...Ale dajcie propozycję czegoś bez kofeiny lub z małą dawką.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
1900kcal to nie Twoje zapotrzebowanie kaloryczne a BMR, czyli ilość kcal niezbędna aby żyć bez jakiegokolwiek ruchu. Zapotrzebowanie kcal wylicz z wzoru i wklej wyliczenia:

http://potreningu.pl/articles/5255/zapotrzebowanie-kaloryczne-dla-wnikliwych- 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Czemu miales tak nisko kalorie?1600?jakie jest Twoje zapotrzebowanie?i musze Cie zmartwic ale potrzebujesz jeszcze zredukowac tluszcz,bo jeszcze go sporo posiadasz...i nie boj sie o jakies straty miesni na redukcji,tylko nie przy takiej glodowce,odejmij od zapotrzebowania 300kcal i tnij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 658
odejmując 400kcal wychodzi tyle co brałem ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 658
Czyli nie lepiej robić masy?


Zmieniony przez - dawid13170 w dniu 2017-08-17 18:18:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 256 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6000
Robienie masy nie wskazane że względu na dużą ilość tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Sauna o treningu to jedna z głupszych rzeczy jaką mogłeś wymyślć z Twoim sercem.

Odnośnie celu. To zdecydowanie redukcja. Z niższego poziomu tkanki tłuszczowej budowaç można lepszej jakości mięśnie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
delikatnie redukuj bez wspomagaczy na razie, na tym etapie nie ma potrzeby na razie wlaczac czegokolwiek.
problemem bedzie dobrac odpowiednio diete i makroskladniki, tak, aby efekt byl, suplementy ppozniej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 658
Ma ktoś propozycje dla mnie w sprawie kalorii,wegli,bialek,tłuszczy i cukru w gramach? Niby posiadam powyżej 62kg mięśni w organiźmie lecz z dnia na dzień przy diecie redukcyjnej coraz bardziej widać mi kości :/ a nie zafajnie to wygląda. Ps. Stosuje co dwa dni pas neopronowy oraz robię a6w (dopiero dzien 11) na razie to mało co daje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
a6w to stary sposob na to, aby poprawic wyglad miensi brzucha glownie dedykowany osobom malo aktywnym fizycznie, to jest taka Chodakowska czasów Weidera.

co do pasu neoprenowego, rowniez nie wspomaga on odchudzania
wywoluje chwilowy efekt utraty wody w okolicy aplikacji

co do doboru makroskladnikow, ilosc wyjsciowa moze wygladac w posob nastepujacy
B 2g
T 1g
W reszta do bilansu zerowego, pozniej stopniowo bedziesz ucinal, na razioe polec 2 tygodnie na bilansie zerowym, nieco podreperuj metabolizm

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 658
Chwilka chwila czyli 164g białka 82tłuszczy a węgli i cukrow jak naimniej tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
nie, musisz wyliczyc zapotrzebownaie kaloryczne i wegli dajesz tyle, aby suma kalorii zgadzala sie z tym co wyjdzie.
przykladowo zapotrzebowanie 3000 kcal,
masz 160g bialka, to daje nam 640 kcal, 80 fatu to daje nam 720 kcl,
lacznie 640+720=1360
1360-3000=okolo 1300, dzielisz na 4 i wyjdzie ilosc weglowodanow
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witamina C

Następny temat

Yohi db pharma- ktoś próbował ?

WHEY premium