SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy po cięzkim treningu na basenie ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 177
Witam
Mam 24 lata, od zawsze mam dośc atletyczną budowę ciała, jestem szczupły ale mam bardzo widoczne mięsnie, szeroką klatke barki i ramiona.
Mam 190cm wzrostu przy wadze 75kg, jest to mało, nie ukrywam,że chciałbym nabrać na masie jednak przychodzi mi to bardzo ciężko.

Ze względu na problemy z sercem nie mogę chodzić na siłownie i intensywnie podnosić ciężarów. Bardzo wskazany jest jednak dla mnie basen. Chodzę 3-4 razy w tygodniu, bardzo intensywnie pływam, mięsnie po takim pływaniu są bardzo napięte co świadczy o tym,że podczas pływania pracuje dużo partii, wpadłem więc na pomysł ,żeby wspomóc się suplementami .
Dodam, że za kilka dni zaczynam również diętę około 3200-3400 kcal, na masę. Wiem,że nie każdego dnia będe mógł sobie pozwolić na to aby dostarczyć wartości odżywcze z diety.

Czy jest sens kupić jakiś gainer, białko , albo jak niektórzy radzą aminokwasy ?


Zmieniony przez - Gontarek w dniu 2017-05-24 12:15:58
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
Jak chces budować mase bez treningu siłowego ? Chyba ze tłuszczowa ? Jakie masz problemy z sercem ze możesz intensywnie pływać a nie możesz trenować na siłowni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
miałem to samo napisać właśnie, wydaje mi się, że "intensywne pływanie" jest zbliżone albo bardziej ciężkie od treningu siłowego - wiadomo siłowe są różne. No i bardzo obciążające, bo np. Phelps spożywa 12000kcal dziennie i nie jest raczej na masie :P no ale trenuje 5h dziennie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
problem spietych miensi niekoniecznie dotyczy braku substancji, ktore uzupelnisz w formie suplementu
po intensywnym treningu to normalne, ze miensie sa pospinane i wymagaja zastosoanie tzw cool down

rsezta j/Panowie
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 177
Dzięki
Niedomykalności zastawek trójdzielnej płucnej itp, ale to to jeszcze ujdzie najgorsze że mam taki zespól Gilberta i mi się bilurbina zwiększa w wątrobie, kiedyś chodziłem na siłke to wylądowałem u lekarza cały żółty,dodatkowo siłownia średnio wpływa na plecy. A po basenie nic mi nie jest.. Więc co nie ma sensu żadnych supli ? Bez siłki nie ma szans nabrać troche masy ani przytyć ? Nie wymagam nie wiadomo czego po prostu jem dużo rzeczy wartościowych ale moja przemiana materii nie pozwala mi przytyć ;/


Zmieniony przez - Gontarek w dniu 2017-05-24 15:14:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Przytyć mozesz i na basenie tylko musisz jeść więcej niż potrzebujesz, ale jaka to będzie masa jakosciowa czy tłsuzczowa trudno powiedzieć

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
trudno dac taki bodziec miesniom na basenie, jaki daje silownia do wzrostu...
jedynie plywanie ciezki w formie interwalowej moze byc cos pomoglo, jednak z wada serca bedzie klopot

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Przytyć jak bardzo będziesz chciał to przytyjesz, jeżeli rozumieć to słowo jako nabieranie masy bez względu na to czy mięśniowej czy tłuszczowej. Wystarczy jeść ponad zapotrzebowanie, jak nie dajesz rady to dorzucaj sobie gratisowe jedzonko niekoniecznie "zdrowe" - ale to mówię tylko z tego względu jeżeli nie obchodzi Cię czy to będzie tłuszcz czy nie. Zobacz jak reagujesz czy obrastasz w tłuszcz sam, czy jednak coś Ci się udaje zbudować mięśnia i manipuluj jedzeniem wtedy :)

Co do Twoich słów "(..)dodatkowo siłownia średnio wpływa na plecy(...)" - niepoprawne podnoszenie siatki z zakupami też "średnio wpływa na plecy", trening sprawia, że człowiek ma stawać się zdrowszy i sprawniejszy, a nie prowadzić do kontuzji, gdyby tak było to siłownie całe byłyby wypełnione ludźmi o kulach i na wózkach. Nie szarpać się na ciężar a skupić na technice porpawnego wykonania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 80
Dam Ci rade. Plywaj jak plywasz i kup sobie wage. Waz sie codziennie rano. Kup dobra odzywke weglowodanowa inkospora i sprobuj pol godziny po basenie, przesuwajac glowny posilek. Bardzo wazne zeby suplement byl bardzo dobrze przyswajalny. Po dwoch tygodniach takiego prostegoo systemu daj znac tu albo na priv, jak zmienia sie twoja waga i czy jestes zadowolony z wygladu. Pozdrawiam A.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
Atipo co Ty za bzdury wypisujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
poczul przyplyw lata

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie białko na początek ?

Następny temat

ALLNUTRITION Burn4All stosowanie

WHEY premium