SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy od A do Z

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9169

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poniżej przedstawiam wszystkie suplementy - od A do Z posortowane według kategorii. Każdy suplement posiada cyferkę - jest to ocena (1,2,3,4,5) - czytaj poniżej. Zwróćcie uwagę także na to, jak niektóre suplementy biorą udział niemal we wszystkich kategoriach i są naprawdę dobre. Może ten artykuł rozwiąże problemy i mnóstwo pytań w stylu : co na przyrost mięśni, a co na spalanie tłuszczu, siła itd. Mam nadzieję, że wam pomogę - to dla mnie duża satysfakcja.

(1) niezastąpiony dla kulturysty
(2) znakomity suplement
(3) wyniki badań potwierdzają korzystne działanie
(4) umiarkowana skuteczność u niektórych kulturystów
(5) niektórzy twierdzą, że działa

PRZECIWUTLENIACZE :
Beta-karoten(2), Koenzym Q10(3), Wyciąg z pestek winogron(2), Zielona herbata(3), Lykopen(3), Kwercetyna(2), Selen(3), WitaminaC(4), WitaminaE(4)

PRODUKCJA ENERGII :
BCAA(4), Kofeina(3), Efedryna-kofeina-aspiryna(4), Efedryna(4), Zielona herbata(3), Mahuang(3), Pirogroniany(3), Kwercetyna(2), Johimbina(2),ZMA(3)

SPALANIE TŁUSZCZU :
BCAA(4), Kofeina(3), Karnityna(3), Chrom(4), Sprzężony kwas linolowy(3), Efedryna-kofeina-aspiryna(4), Efedryna(4), Zielona herbata(3), Guarana(2), Kwas hydroksycytrynowy(2), Mahuang(3), Pirogroniany(3), Kora wierzby(2), BIAŁKA [ Kazeina(5), Białko jaj(5), Białko mleka(5), Białko soi(3), HMB(4) Białko serwatki(5) ].

WITAMINY I MINERAŁY :
Beta-karoten(2), Wapń(3), Magnez(3), Metoksyflawon(2), Witaminy C(4),
Zestaw wielowitaminowy(5), Witamina E(4), Cynk(3), ZMA(4).

PRZYROST MIĘŚNI :
HMB(4), KREATYNA(5), ZMA(3), BCAA(4), Kazeina(5), Kolostrum(siara)(3), Białko jaj(5), Glutamina(5), Metoksyflawon(2), NADH(2), Białko serwatki(5)

REGENERACJA :
BCAA(4), HMB(3), Chondroityna(5), Kolostrum - siara(3), Kreatyna(5), Echinacea(1), Niezbędne kwasy tłuszczowe(5), Olej lniany(4), Glukozamina(5), Glutamina(5), Wyciąg z pestek winogron(2), Trójglicerydy o śr.łańc.(2), NADH(3), Fosfatydyloseryna(3), Ryboza(2), SAM-e(3), Tauryna(3), Teanina(4), Tribulus Terrestris(3), Tyrozyna(3), Witamian C(4), Witamian E(4), Białko serwatki(5), ZMA(4).

INNE (w tej kategorii znalazły się suplementy, które uważa się, że mają zastosowanie w dziedzinach powiązanych z kulturystyką, również korzystne dla kulturystów):
Kwas alfa-liponowy(2), Androstendion(1), Arginina(2), Chitozan(2), Cholina(2), Chryzyna(2), Koenzym Q10(3), Kolostrum-siara(3), DHEA(2), Niezbędne kw. tłuszczowe(5), Błonnik(5), Olej lniany(4), 4-androstendiol(2), 4-norandrostendiol(2), Gingko Biloba(2), Żeń-szeń(2), Glukomannam(3), HMB(3), Ipriflawon(2), Lykopen(3), Trójglicerydy o śr.łańc.(3), Melatonina(3), N-Acetylo-cysteina(2), NADH(3), Fenyloalanina/2), SAM-e(3), Saw Palmetto(3), Selen(3), Dziurawiec(1), Tauryna(3), Teanina(4), Tyrozyna(3), Wanad(1)


Jeżeli mój artykuł Ci się spodobał, pomoże ci - wynagrodź mnie sogiem. Kliknij w prawy dolny róg mojej wypowiedzi. Dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8669
Cos mi sie wydaje, ze pomylila Ci sie kolejnosc w numeracji, tzn. tam gdzie powinno byc 5 jest 1 i na odwrot.
Jeszcze pytanko, pisales na podstawie jakis materialow czy doswiadczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie chce mi się aż tak strasznie zjechać tego co napisałeś zatem napiszę jedno - androstendione - niezbędne dla kulturysty - buahahhaha

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I jeszcze - glutamina nr 5 - niech Zwierz wykasooje ten art bo mąci w głowie

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
a ja powiem
BCAA(4)
Efedryna-kofeina-aspiryna(4)
(4) umiarkowana skuteczność u niektórych kulturystów


heheheeheh na 100% coś pomieszałeś

"Strong coffee, much strong coffee, is what awakens me. Coffee gives me warmth, waking, an unusual force and a pain that is not without very great pleasure."

Zmieniony przez - KAIN w dniu 2003-02-14 23:40:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Taaa, ECA na 4 to granda


Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Ja zresztą już gdzieś widziałem ten artykuł, ale od razu okazał się nieco dziwny.

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 944 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13474
CERBERMAN się stara jak może ale jakoś mu to nie wychodzi

pac-man ... nie pag-man

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Io sono Pac-man ... non Pag-man, Io uccido per soldi !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlatego nie dołooje go ostatecznie, ale jak patrzę na to colostrum i jego skuteczność to.........

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
no art spoko ale cyfry nie te))
pozdro
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najlepsze podsoomowanie

lucek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak witaminy

Następny temat

THX

WHEY premium