SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy naprawdę wpływające na organizm ( kortyzol , stres , lepsze samopoczucie )

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 4024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 336 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3934
Witam Wszystkich :) Ostatnimi czasy w moim życiu jest trochę więcej stresu , nerwów , nadgodziny w pracy , ciężkie treningi i pomyślałem , że fajnie byłoby wspomóc organizm czymś naturalnym i pomocnym w obniżeniu kortyzolu , poziomu stresu i ogólnie w celu lepszego samopoczucia. Wiem , że najlepszym sposobem jest dążenie do takiego stanu umysłu aby być samemu z siebie wyciszonym ale niekiedy tak się nie da zresztą nie o tym mowa. Aktualnie biorę zestaw witamin od A-Z z SFD . Dodatkowo na noc ZMA również marki SFD. Jakiś czas temu brałem ashwagandhe i początkowo brałem zalecaną dawkę przed producenta ale nic mi to nie dawało ( oczywiście nie oczekiwałem cudów ) więc zwiększałem dawki ale również nic więc kupiłem z innej firmy aż w końcu przetestowałem cztery firmy w większych dawkach i nie odczułem żadnego wpływu na organizm , siebie i uznałem to za suplement który w moim przypadku w ogóle nie działa podczas gdy inni chwalą. Co możecie polecić na lepsze samopoczucie w okresie " załamania " psychicznego. Nie mam depresji a napisałem celowo " załamania " z racji tego , że dzieje się więcej w moim życiu niekoniecznie pozytywnych rzeczy. Polecicie coś naprawdę godnego uwagi ? :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9048 Napisanych postów 82715 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699578
Tutaj już miałeś problem i nic nie pomogło ?
http://m.sfd.pl/Czyżby_złe_samopoczucie_i_brak_energii_po_suplementach__-t1162330.html#post-18427509


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2018-07-17 11:31:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 336 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3934
Opiszę to wszystko jak wrócę z pracy. Badania itp bo teraz nie mam czasu. Tak miałem problem . Jest mniejszy ale to wszystko opiszę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
na kortyzol fosfatydyloseryna moze sie sprawdzic dosc dobrze

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 336 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3934
Ok wróciłem z pracy tak więc mogę tutaj coś więcej napisać. Tak zakładałem temat już gdzie skarżyłem się na ogólny brak energii nawet podczas roztrenowania , długiego snu i odpoczynku . Robiłem badania tarczycy , EKG serca , pomiar ciśnienia , badania krwi , moczu i wszystko wyszło " wzorowo " . Lekarz powiedział , że wszystkie badania te które zrobiłem są ok. Mam mieć też prześwietlenie głowy bo za czasów dzieciństwa miałem wiele urazów w sensie raz nawet przytomność straciłem bo głową o lód uderzyłem i byłem w szpitalu 2 dni pod obserwacją i w tedy miałem prześwietlenie i żadnego wstrząsu mózgu nie było ale mówiłem lekarz o tym , że to badanie miałem za dziecka i dostałem skierowanie i muszę czekać ale wiadomo czas szybko zleci.

Hormonów nie badałem. W sensie nie byłem na badaniu testosteronu i ogólnie panelu hormonów ale w końcu muszę to zrobić bo tu nie chodzi o kasę a o czas i chęci . Zawsze człowiek ma coś innego do zrobienia. Chyba rozumiecie... Sterydów nigdy nie brałem.

Po prostu nawet jak mega wypocznę i długo śpie to budzę się ospały . Sen jest twardy . Biorę nawet melatoninę , zma i gabe na noc i śpię ok. Zaraz powiecie " odstaw melatoninę , gabę i sprawdź " . Przed stosowaniem tego było tak samo. Raz nawet odstawiłem wszystkie suplementy typu wit.D , C itp i też to samo , także to nie wina suplementacji .

Myślałem , że może zbyt duża podaż węglowodanów w diecie ale je też uciąłem i to samo.

Po prostu w skrócie mówiąc śpię twardo w nocy a budzę się ospały i ledwo z wyra wstaję . Czuje takie dziwne uczucie w głowie w tedy . Nie jest to ból ale np. często gdy wstaje to kręci mi się w głowie i musi się przez kilka sekund to unormować ale to może zaburzenie błędnika. Po prostu czasem tak mam , że mógłbym zasnąć na stojąco .

Podczas treningu szczególnie super serii gdy trzeba " więcej " z siebie dać to w tedy serce nawala jak głupie i czuje ogólnie taką mega słabość . Ale serce badane miałem i jest ok. Także stąd ten nowy temat bo jestem " zdesperowany " . Libido też słabe do tego. Chyba jedynie faktycznie hormony do zbadania bo nic innego mi na myśl nie przychodzi. Nie pije . Nie palę. Tzn wypije te 8 piw na cały miesiąc ale to chyba nic takiego . Staram się odżywiać zdrowo bez jedzenia fast food , śmieci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9048 Napisanych postów 82715 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699578
No to może zacznij od zbadania hormonów . Możesz rownież powtórzyć tarczyce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2557 Napisanych postów 5098 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78176
Hmmm tak czytając Twój post nasuwają mi się dwie rzeczy.
1) sprawdź hormony - mam na myśli przysadkę mózgową.
2) borelioza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 336 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3934
Widzę z grubej rury wymieniasz schorzenia heh. Czytałem o tym o czym napisałeś. Nie mam żadnych objawów wymienionych z tych schorzeń oprócz senności. Czytałem o przysadce mózgowej gdy pracuje nieprawidłowo i nie mam żadnych z objawów oprócz senności a objawów jest sporo. Wiem , wiem , że zaraz napiszesz , że mam senność to jest jeden z 20 objawów i już mogę mieć niedoczynność przysadki mózgowej lub Borelioze. W każdym razie raczej wątpię ale wspomnę o tym lekarzowi ogólnemu i dzięki za odpowiedź. Podejrzewam , że to coś z ciśnieniem ( pomimo , że miałem badanie ) bo dziś np. czuje się b.dobrze a spałem 5 godzin. Mam ochotę i siłę na trening i senny nie jestem. Z wyglądu też chyba wszystko ok bo włosy mam mocne i nic nie wypada. Paznokcie również. Skóra zadbana i ciemna karnacja. Oczy ok w sensie nie ma żadnych sińców pod oczami lub czerwonych białek. Czachę będę mieć prześwietlaną ale muszę dość sporo poczekać . Hormony zbadam prywatnie bo wiadomo na to nie ma skierowania od NFZ . Napiszcie mi tutaj jakie hormony zbadać i zbadam wszystkie. Prosiłbym o wypisanie wszystkiego co mogę zbadać w sensie co jest potrzebne. I czy jak już zbadam te hormony to iść do lekarza sportowego czy zwykłego ? Słyszałem wiele opinii , że taki " ogólny " w wielu przypadkach nie ogarnia hormonów .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 336 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3934
https://sklep.alablaboratoria.pl/pakiet/79/pakiet_sportowcy_rozszerzony_zawiera_20_badan_?punkty_id=9376&p_id=9376

Znalazłem coś takiego w Gdańsku. Zerknie ktoś ogarnięty czy warto to kupić ? czy wydrukować sobie listę tego co chcę i z tym pójść i na zlecenie zrobić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
tsh, ft3, ft4
prolaktyna, estradiol, tetsostero wolny, progesteron

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
ewentualnie zelazo i witamine d3

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nootropowe kombo

Następny temat

Przytycie - suplement, mało czasu

WHEY premium