SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy na wytrzymałość

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 100 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2319
Jest taka sprawa że za niedługo jadę na obuz sportowy na którym będe poddany dużym (naprawde dużym) obciążeniom treningowym (2 treningi dziennie z których jeden to marszobieg po górach- zajezdnia!!!) Trenuje lekkoatletykę i w tym momęcie przygotowań do sezonu buduję sprawność ogólną i wytrzymałość.
W związku z tym nie wiem jaki suplementy będą dobre na ten okres. Domyślam się że niezbędne będzie carbo( by zapewnić energetykę) no i BCAA tylko nie wiem ile, może glutamina (podobno ona bardziej nadaj się do długotrwałych wysiłków)- to na katabolizm.
Może jesteście w stanie coś poradzić???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 239 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7499
ja biegałem na koenzymie po przerwie (tez wyjechalem na oboz sportowy) i szlo mi zadziwiajaco dobrze w porownaniu do wczesniejszych biegow po dluzszych przerwach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 100 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2319
Extra. Też go kiedyś miałem ale chyba za mało. POwiedz jeszcze ile go brałeś i jaki. Może kotś inny coś poleci?
Co z Carbo, BCAA i glutaminą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
Ja polecam Carbo Pur Hi-Teca. Ok. 50-100g na jeden raz + ok. 0,5 l. wody. Do tego wrzucasz 1 tabletkę Pluszsz Active, 1 tabletkę Pluszsz Multiwitamina i 1 tabletkę Pluszsz Sport. Moja własna mieszanka ) Spróbuj, można po tym zap***dalać przez kilka godzin jak dziki buchaj ) Gorąco polecam.

"Naturalny",
ur. 1980,
z Żywca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 100 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2319
Alg- a co byś polecił po takim zap*****l...aniu. Trzeba zatzymać katabolizm-czyż nie.
A tak przy okazji to co trenujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
Siłownia od 5 lat. Próbowałem wielu suplementów, nawet tych niedozwolonych. Od 2 lat jestem naturalny, i uważam że tak jest lepiej. Ważę aktualnie 102 kg i nie jestem zbyt gruby (90cm w pasie), co uważam za osobisty sukces (kiedyś ważyłem 120kg i 105cm w pasie, ale na prochach). Od roku interesuję się też sportami walki (właśnie próbuję zrobić szpagat, ale jeszcze dużo mi brakuje :). Trochę biegam zarówno na długie ( 1000m ), jak i na krótkie ( 100m ) dystanse. Mój największy wyczyn w bieganiu to obiegnięcie Jeziora Żywieckiego 25km w 2godz. i 10min. A na katabolizm polecam, według zamożności: bezpośrednio po wysiłku węglowodany (50-100g) i aminokwasy, 1godz. po białko (30-50g). Z tym że aminokwasy są drogie :(

"Naturalny",
ur. 1980,
z Żywca.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ranking Odżywek

Następny temat

Koncentrat dla "świń"!!!!!!!!!!

WHEY premium