SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy na obniżenie trójglicerydów?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5463
Witam - mam pytanie czy oprócz kawasów Omega3 są jeszcze jakieś suplementy / substancje ,które wpływają na obniżenie trójglicerydów?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Biniu za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 115 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11093
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5463
Dzięki za odpowiedź. Przejrzę ten produkt.
Dodam że mam 35lat. W październiku miałem badania krwi miałem trójglicerydy 4x ponad normę. Ze względu na młody wiek lekarz nie wrzucił farmakologi -ja też nie chciałem - więc w ruch poszła dieta i ćwiczenia plus Omega 3.
Teraz miałem ponowne wyniki i trójglicerydy spadły o połowę i są ok. 2x ponad normę i ciągnę dalej dietę , ćwiczenia i omega 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5463
Dodam jeszcze, że w październiku ważyłem 108 teraz 99.
Od 17 roku żucia treningi itp. Ale od 7 lat nic aktywności. Dopiero teraz od października powrót na Gym.


Zmieniony przez - -BOSS- w dniu 2017-01-28 19:01:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
prosze pamietac ze jestesmy w dziale SPONSOROWANYM
dziekuje za trzymanie sie tej zasady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5463
Dzięki Biniu. Jestem właśnie od października na Gold Omega 3 od Was i chyba dorzycę ten wasz suplement z monokaliną k Cardiochol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
rzuc okiem na wszystkie wymienione wyzej suplementy

ZDROWIA i wynikow ! :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GOŁĄBKI 

Następny temat

CZY W POWAŻNYCH PROGRAMACH SIŁOWYCH JEST MIEJSCE NA SERIE Z DUŻĄ LICZBĄ POWTÓRZEŃ?

WHEY premium