SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy na mase, zestawik

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14595
Cześć, myśle nad kupieniem porządnego zestawiku ( nie jestem poczatkującym cwicze ponad 3 latka , 82 kg ,135 ławeczka, 200 martwy, 160 siady) Z komentarzy i składu wydaje mi się ze najlepsze rozwiązanie to Storm + Shock Therapy . Jak sadzicie ? jakies opinie lub moze polecacie cos innego??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234166
wiyaj, zgadza sie, zestaw wybrale sok, codo wyboru, kwestia co tak naprawde cie interesuje, byc moze warto kupic np przedtreningowke plus pojedyncza forme kreatyny po prostu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
To może napisz jaki jest Twoj konkretny cel treningowy . Jakie suplementy już stosowałeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14595
stosowałem kreatyne, bcaa, białko, beta alanine, witaminy oczywiscie, itp ( jedne z najlepszych efektów miałem po nitrobolonie) przede wszystkim wzrost siły i szybka regeneracja( mam wymagające studia pod względem fizycznym)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234166
moze byc zatem to co wybrales
chyba ze zamiast storma wybrac typowego post workouta, ktory nieco wspomoze oranizm pod katem regeneracyjnym

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14595
no tylko zestawic drogawy bo około 250 zł , ale niestety nie ma nic za darmo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234166
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przed, po treningowka plywanie

Następny temat

Odżywka weglowodanowa do białka, jaką wybrac

WHEY premium