SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy jakie wybrać?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1435
Witam.Mam 19lat 75kg.


Staż:1.5roku

Cel:Troszke przybrać :)



Obecnie biore kreatyne mono w dawkowaniu 5g DT i DNT
Omege3 2000mg dziennie
D3 4000 IU
Witamine C 3000mg
Zma 400mg


i zastanwiam się nad Boosterem testosteronu.Wszystkie wyżej witaminy mam od firmy K** w odzielnych opakowaniach.Chciałbym zrezygnować z niektórych ponieważ jest to spory wydatek.Jakieś sugestie?Kreatyne i booster testo chciałbym na pewno brać.


Dieta oczywiście jest
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314
mozna pokusic sie o cytru solo, ja obencie podjadam i 6g zdecydowanie daje lepszy efekt niz arginina.
jednak faktycznie argi i cyrtu wykazuja pewne dzialanie synergistyczne, stad czasem zaleca sie polaczenie obu, jednak osobiscie nie zauwazylem by po mieksie byla znaczaco bardziej odczuwalna pompa:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699671
Kreatyna jaknajbardziej , jednak booster testostosteronu w Twoim wypadku to marnowanie kasy .
Możesz ewentualnie pomyśleć o dodatku dla kreatyny w postaci argininy , cytruliny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1435
a co jeśli chodzi o te witaminy?Czy dawkowanie w takich ilościach jest okej?Chciałem zamienić na witaminy olimp+minerały.Jest sens?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
dawkowanie ok choć co do vit C nie wiem czy takie dawki Ci są potrzebne.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314
UNIVERSEyoung
a co jeśli chodzi o te witaminy?Czy dawkowanie w takich ilościach jest okej?Chciałem zamienić na witaminy olimp+minerały.Jest sens?


mozna sprobowac zmiany, choc w prakktyce pewnie nie odczujesz wiekszej roznicy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1435
Czyli nie ma różnicy czy będę brał kompleks witamin i minerałów od kupowania pojedyńczych opakowań z witaminami i łykania końskich dawek?Pytam się bo to jest jednak spora różnica cenowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32688
Stanowczo za duża dawka witaminy C, booster testosteronu w tym wieku to strata kasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314
wszystko trzeba dostosowac indywidualnie, tutaj nie ma miejsca na generalizowanie ego typu
dawka witaminy c w granicach 1g dziennie w zupelnosci wystarczy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1435
Czyli kreatyna,ZMA na dobra spanko i regeneracje,omega 3 i komplex witamin mi wystarczy w zupełności.Oczywiscie z dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314
jak najbardziej opcja bedzie optymalna

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 297
Zamiast boostera tak jak kolega wyżej napisał Cytrulina, Arginina i ja osobiście dołożyłbym jeszcze Ashwagandhe. Poza tym wszystko spoko chociaż można się pokusić o trochę bardziej rozszerzoną suplementację, jednak dobrze byłoby oprzeć ją m.in. na badaniach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepsza ahwagandha jaka wybrac?

Następny temat

ZMA z SFD.

WHEY premium