SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy i siła

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 316
Witam. Mam pytanie. Mianowicie co polecicie mi na zwiększenie siły? Ćwiczę głównie na wojsko typu pompki drazel na chwyt ogolnie wytrzymałość ale tez mam raz w tygodniu silownie i moj cel to sila i wytrzymalosc jakie suplementy ktore moj cel wspomogą i uzupelnia braki kupic? Np mono tcm czy jak? Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
kwestia czy faktycznie potrzebujesz tego typu wsparcia czy nie lepiej skupic sie na tym, aby jednak postarac sie zrobic trening na silowni minimum 3 razy w tygodniu jakis lub weekendowo a uzupelnic go domowym

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
witaj, przy budownaiu sily, czy wytrzymalosci miesniowej wykorzystac mozesz takie suplementy jak:
kreatyna
beta-alanina


glownie te dwa srodki beda mialy znaczny wplyw na to, jak ksztaltuje sie wysilek miesnia, jednak pamietac trzeba, ze glowna role bedzie odgrywalo odpowiendie przeciazenie miensia, zaangazowanie jendostek motorycznych, co wymaa treningu na obciazeniach
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 316
Czyli po prostu kupic kreatyne mono i do tego beta alanine i brac to razem ale ile gram i czy cykl robić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
Jeżeli chodzi o Twoje treningi i suplementację to zdecydowanie darowałbym sobie kreatyne . Nie ma sensu podczas jednego treningu tygodniowo wspomagać się kreatyna .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 316
Nie nie ja cwicze 4 razy w tygodniu czyli raz na siłowni a 3 razy w domu na drążku pompki etc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kreta + beta alanina i będziesz Pan zadowolony.

Tu masz fajny duet, który u mnie świetnie zadziałał:
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_3-Creatine_Malate-opis34979.html
https://sklep.sfd.pl/Hi-Tec_Nutrition_Beta_Alanin_-opis30764.html


Zmieniony przez - SzeA w dniu 2017-10-26 13:18:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
Do pompek nie potrzeba kreatyny , już bez przesady .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
dokładnie, szkoda towaru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Sam zaczynałem trenować dawno temu w domu i piersze co zakupiłem to kreatyna i to był błąd, po prostu zero mi to dało.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 316
Dzięki Panowie za radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 316
PS jaka kupic bete i kreta tak zeby byla tania i dobra
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna+Białko (pierwsze cykle)

Następny temat

Najmocniejszy spalacz

WHEY premium