SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy i cwiczenia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Odżywki i suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29
Chcialabym rozpoczac prace nad swoim cielem, lecz nie za bardzo wiem jak sie za to zabrac.
Jestem po ciazy, mam 10kg nadwagi. Zaczelam biegac 3 razy w tygodniu po ok 5 km, cwicze 3 razy w tyg w domu przysiady z obciążeniem ok (100) wykroki, pajacyki, skretosklony, brzuszki, pompki itp. ponieważ chcialabym rozwniez wyrzezbic ciało. Biore rozwniez tabletki thermo speed, czy uda mi sie zrzucic zbedne kilogramu? Jakie cwiczenia moge jeszcze dorzucic na lepsze efekty. Zalezy mi na najbardziej wyrzezbionych posladkach. Jak kreatyna dziala na kobiety i czy.moge ja stosowac dla lepszych efektow
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jestm po ciaży nie wiele nam to mówi, dwa tygodnie po 3 miesiące po, jak karmiąca matka to wszelkie suplementy bym odstawił, piszesz jakie ćwiczenia dodać itp, a tu od diety trzeba zacząć.

Przenoszę do działu ladies

https://www.sfd.pl/[art]_Ćwiczenia_w_ciąży_i_w_okresie_połogu-t451674.html
http://potreningu.pl/articles/3940/ciaza-porod-i--oddajcie-mi-moje-cialo
http://potreningu.pl/articles/list/category/23/ciaza


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-11-06 11:36:07

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29
6 miesiecy temu urodzilam dziecko. Jesli pytam o suplementy to na pewno nie karmie piersia. Prosiłam o pomoc w doborze cwiczen i na temat mieszania suplementow i ich skutecznosci- nie pytalam o diete ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Żadne suplementy nie spalą Ci magicznie tłuszczu bez diety, bo to ona jest podstawą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29
Nie rozumiecie mnie. Jezeli nie prosze o rade w kwestii diety to nie znaczy ze jej nie wprowadzilam. Pytam o to na temat czego jeszcze nie wiele wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obie osoby dobrze Ci odpowiedziały...

Te "tabletki", które bierzesz, czy nawet kreatyna, nie spowodują, że zrzucisz te 10 kg - od tego jest właściwa dieta. Branie suplementów bez diety redukcyjnej to wyrzucanie kasy w błoto. Skoro masz dietę to pokaż ją tutaj...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Produkty termogeniczne mogą wspomóc redukcje tkanki tłuszczowej co nie oznacza sukcesu, jak zaniedbasz odzywianie to one praktycznie Ci nie pomogą nawet jak będziesz najdroższe kupowała.
kreatyna działa tak samo na kobiety i mężczyzn ale nie spodziewaj się że dzięki niej mięśnia Ci ursną, podczas redukcji tkanki tłuszczowej masy nie zbudujesz to wymaga innego podejscia do odżywiania.

od jakiego czasu uprawiasz w/w intensywność treningową ile w tym czasie udało Ci się zdziałać, jak oceniasz efekty?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29
Cwicze od 2 miesiecy. Zrzucilam 3 kg, zauwazylam ze moje posladki sie podniosly, uwidoczmil sie zarys miesni na udah, jednak nie wiem czy to po prostu od tego ze mam taka budowe ciala, zawsze mialam dobrze rozbudowane nogi.
Czyli rozumiem ze powinnam wiecej wykonywac cwiczen areobowych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
asiaczek2222
Zaczelam biegac 3 razy w tygodniu po ok 5 km, cwicze 3 razy w tyg w domu przysiady z obciążeniem ok (100) wykroki, pajacyki, skretosklony, brzuszki, pompki itp. ponieważ chcialabym rozwniez wyrzezbic ciało.


6 dni aktywnosci w tygodniu - to za ciut za duzo, plus nieefektywne cwiczenia typu pajacyki, wykroki i skretosklony nie przysluza sie celowi,ktory chcesz osiagnac.To nie sa cwiczenia,ktore wyrzezbia cialo, tracisz czas ; )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NAWADNIANIE W SPORCIE – ILE I CZEGO PIĆ BY TRENOWAĆ EFEKTYWNIE? CZĘŚĆ 2!!

Następny temat

dieta redukcyjna do sprawdzenia

WHEY premium