SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Suplementy firmy #RAW ma ktoś info jak z jakością? Głównie chodzi mi o cytrulinę.

Wysłana -
Jak w temacie ma ktoś info o firmie #RAW jak u nich z jakością suplementów. Chcę zakupić cytrulinę a z ich firmy najtańsza więc pytam jak z jakością. Jakąś inną możecie polecić?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Firmy niestety nie znam. Z ekonomicznych np. Ostrovit: https://www.sfd.pl/sklep/Ostrovit_Citrulline-opis31706.html 
Wysłana -
A jeszcze pytanko wpada bo to wszystko to są jabłczany cytruliny to rozumiem że najlepiej jak jest najwięcej gramowo l-cytruliny w czystej formie czyli w stosunku do jabłczanu tak? A firmę Bene vobis młyn ostrowski znacie? Bo po składzie to tam jest najwięcej l-cytruliny bo 1,7gr. na 2,5 grama jabłczanu a cena przystępna bo za 500gr około 80 zł tylko jak z wiarygodnością firmy.
Wysłana -
Zapewnie jakas prywatna firma zajmująca się sprzedażą ziół, przypraw, produktów pełnoziarnistych, czy orzechów. Ciężko cokolwiek napisać o jakości. Nie wiadomo nic na ten temat.
Wysłana -
To raczej po efektach to nie poczuję czy wałują czy nie :) Mogę jedynie zaryzykować :) W sumie patrząc na certyfikaty to mają HALLAL i GMP.

Zmieniony przez - SeBaLy w dniu 2017-12-30 09:36:24
Wysłana -
Każda firma zajmująca się żywnością musi mieć GMP i HACCP.
Wysłana -
A jakie twoje zdanie jest sens ryzykować czy kupić coś sprawdzonego bo nie ukrywam że cena też gra rolę hehe :P Jeszcze takie pytanko wpada jak przyjmować
najlepiej cytruline i ile ona działa w organizmie.

Zmieniony przez - SeBaLy w dniu 2017-12-30 10:44:06
Wysłana -
Witaj,powiem tak cytrulina to cytrulina i każda działa tak samo,bierz jaka Ci pasuje ale sprawdzone suple zawsze są pewne że z dobrego surowca
Wysłana -
W sumie sam pracuję w firmie suplementacyjnej i sprzedajemy na Niemcy z etykietą made in Germany a półprodukty są zamawiane z chin i turcji także z tymi znanymi markami to bym także uważał :P bo czasem przepłacamy za markę a półprodukty nie muszą być monitorowane. Także zamówiłem z Bene vobis bo najlepszy stosunke cytruliny do jabłczanu na porcję. Pozdro.

Zmieniony przez - SeBaLy w dniu 2017-12-30 20:31:09
Wysłana -
Jeszcze pytanie wpada bo średnio podaje się ze dawka optymalna l-cytruliny to 6-8 gram przed treningiem ale to są dawki samej czy jak bo czystą ciężko jest dostać a jak kupiłem ten jabłczan to w 2 gramach jest 1,7 gram czystej l-cytruliny co i tak jest jednym z najwyższych w obecnych jabłczanach cytruliny. Jak popatrzymy na kreatynę to też mono lepsze bo jest więcej kreatyny więc zdaje mi się że w przypadku l-cytruliny będzie podobnie czy się mylę? :)

Zmieniony przez - SeBaLy w dniu 2017-12-31 11:52:40
Wysłana -
Stary kręcisz aferę, dawkuj normalnie jak każdą inną cytrulinę ale założe się że i tak będziesz musiał dobrać dawkę odpowiednią pod siebie i tyle a tak przy okazji to zalatuje mi tu reklamą tego Bene Vobis
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź