SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy firmy #RAW ma ktoś info jak z jakością? Głównie chodzi mi o cytrulinę.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
No to źle ci zalatuje :) po prostu wybrałem najtańszą i co ma najwięcej l-cytruliny i tyle, ty jak coś kupujesz to wolisz przepłacać czy analizujesz co najekonomiczniej wychodzi? :P A pytałem bo nie od dziś wiatomo że jabłczan kreatyny działa gorzej a droższy jest więc normalne pytanie według mnie zadałem :). A jakbym reklamował tą firmę to bym powyżej nie pytał czy ktoś ją zna :P. Ale spoko przetestuje dawki na sobie bo co organizm to innaczej reaguje to w sumie masz racje. :)


Zmieniony przez - SeBaLy w dniu 2017-12-31 12:39:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy jabłczan działa gorzej jak to mono z dodatkiem nie sądze bo to wciąż poczciwe mono jedynie nie działa lepiej od zwykłego mono jak miało być w założeniach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie wiem skąd to stwierdzenie że jabłczan działa gorzej, jedni są z mono zadowoleni inni z jabłaczanu, stosuj dawkę taką po której ędziesz zadowolony z efektów, jak pompa to ok 5-6 bym dał w celach wytrzymałościowych okolice 2-3gram
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
anubis84 chodziło mi o kreatyne :) przecież monohydrat każdy wie że lepiej wchodzi i dużo badań wyszło na ten temat a jabłczan jest dużo droższy to po co przepłacać jak to samo :) Dzięku za rady też tak myślałem żeby 6-8 gram brać nawet do 10 gram w dni treningowe przed treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Badania badaniami, nie każda jednostka jestka jest tak sama i tak samo na nią będzie wszytsko dodziaływało.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
anubis84 Tak, tylko że jak coś działa identycznie lub podobnie to po co przepłacać :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Nie ma badań stwierdzających, że jabłczan kreatyny daje gorsze efekty w jakimkolwiek kierunku. Jest za to ogromna ilość badań na temat tego, że monohydrat daje bardzo dobre efekty i jest bardzo bezpieczny.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
Planuje brac 8-10gram jablczanu cytruliny co daje jakies 8,5 gr czystej l cytruliny jaki to ma czas dziala bo nie moge doczytac. Chce miec wszystkie pozytywne aspekty czyli pompa,mniejsze domsy,rwgeneacja atp,to nie wiem czy brac calosc ok.30 minut przed czy podzielic na pol i stosowac przed i po treningu?


Zmieniony przez - SeBaLy w dniu 2018-01-04 12:55:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 631 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17483
ja bym dal calosc przed
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
magikcjanin a jaki to w ogole ma czas dzialania i kiedy najwyzszy poziom bo nigdzie ni moge zadnego wykresu znalesc w necie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIY przedtreningówka

Następny temat

Witamina D - dawkowanie.

WHEY premium