SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy do cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5130
Witam, dostałem po znajomości te dwa suplementy, moge to włączyć do cyklu jako profilaktyka? jak to dawkowac? Ktoś stosował?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
czellista
mozesz polaczyc, jasne, jednak na wiele bym nie liczyl z tego suplementu, mimo wszystko trzeba by pojsc w strone wlewow dozylnych tad609 zeby to mialo sens nie wiem jak cenowo wychodzi ten glutation z now, ale osobiscie zostalbym przy samym nac'u


Jw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94127 Napisanych postów 363961 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667681
Wg zaleceń producenta

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
glutation nie wiem, nac daj 1.5-2g dziennie
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
A jesz orale w ogóle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
Dokladnie j/w
Cykl z jakich srodkow sie sklada?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5130
Aleks
Dokladnie j/w
Cykl z jakich srodkow sie sklada?


Nie cykl.bez orali leci tylko cypek solo 200 e3d nexium. NAC działa oczyszczająco na organizm/watrobe? wiec przyda się bo pracuję jako lakiernik, nawet z pracy często wysyła co jakiś czas na badania wątroby bo przy lekierach dostaje ona po dupie, a ten gluttion ktoś coś?


Zmieniony przez - luk35 w dniu 2018-07-31 17:00:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
dla mnie nac to obowiazkowa suplementacja dla kazdego kto chodzi po tej Ziemi

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5130
czellista
dla mnie nac to obowiazkowa suplementacja dla kazdego kto chodzi po tej Ziemi


Rozwiń myśl:) jak dawkujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
wystarczy mi fakt, ze jest to jeden z najsilniejszych, jak i nie najsilniejszy prekursor glutationu w organizmie. natomiast innych pozytywnych aspektow, jakie wnosi nac dla naszego organizmu, jest tak duzo, ze mozna by spokojnie napisac krotka ksiazke. jezeli zalezy Ci na ogolnie pojetym zdrowiu to zainteresuj sie rowniez, oprocz suplementacja nac, suplementacja ALCAR'em. osobiscie dawkuje nac cyklicznie w dawkach 1500mg, trzy miesiace suplementacji i miesiac przerwy, a to tylko z jednego powodu, poniewaz jest jedno badanie, ktore mowi, ze dluzsza suplementacja (pow. 4mc) wiekszych dawek nac (pow. 1.5g) moze przyczynic sie do uszkodzenia jelita grubego. tak wiec stricte dmucham na zimne, choc znam osoby, co dawkuja 2000mg caly rok.
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5130
czellista
wystarczy mi fakt, ze jest to jeden z najsilniejszych, jak i nie najsilniejszy prekursor glutationu w organizmie. natomiast innych pozytywnych aspektow, jakie wnosi nac dla naszego organizmu, jest tak duzo, ze mozna by spokojnie napisac krotka ksiazke. jezeli zalezy Ci na ogolnie pojetym zdrowiu to zainteresuj sie rowniez, oprocz suplementacja nac, suplementacja ALCAR'em. osobiscie dawkuje nac cyklicznie w dawkach 1500mg, trzy miesiace suplementacji i miesiac przerwy, a to tylko z jednego powodu, poniewaz jest jedno badanie, ktore mowi, ze dluzsza suplementacja (pow. 4mc) wiekszych dawek nac (pow. 1.5g) moze przyczynic sie do uszkodzenia jelita grubego. tak wiec stricte dmucham na zimne, choc znam osoby, co dawkuja 2000mg caly rok.


Dzieki za odpowiedz, to jesli NAC jest najsilniejszym prekursor glutationu to co powiesz o drugim suplemencie ze zdjęcia a mianowicie własnie Glutathione ? Łączyć oba razem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94127 Napisanych postów 363961 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667681
Możesz spokojnie łączyć
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cypionat+boldenon+metka+winko

Następny temat

Czas na odblok

WHEY premium