SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Suplementy dla początkującego.

Wysłana -
Witam wszystkich,
ćwiczę regularnie na siłowni 3 razy w tygodniu, ważę ok 72 kilo przy wzroście ok 186cm przy wieku prawie 16 lat. W tym miesiącu mam zaczynać sporty walki a czasem staram się przebiec kilometr co około dwa dni i to by było chyba na tyle o mnie. Stopniowo zwiększam swoją aktywność fizyczną. W ostatnim czasie brałem czasem w dniu treningowym na noc odżywkę Micellar Casein Night protein firmy AllNutrition tylko mamy taki problem że nie gra to u mnie najlepiej bo po prostu wywołuje trądzik i w związku z tym poszukuję czegoś co przynajmniej nie powinno u mnie tak działać a myślałem nad olimp-100-natural-whey-protein-concentrate-700gMoże wy macie jakieś doświadczenie z odżywkami i poszukiwaniem takiej która nie wywołuje u was negatywnych skutków, nie pogardzę poradami. Oprócz odżywki białkowej mam zamiar zakupić witaminy i omega 3. Nie chcę wydać za dużo pieniędzy i jednocześnie tylko lekko sobie pomóc bo jestem amatorem, celuje we wzrost tkanki mięśniowej i siły. I tak, wiem że przedew szystkim dieta. Proszę o pomoc, porady, naprowadzenie mnie na właściwy tor jeśli zmierzałbym w niewłaściwym kierunku. Pozdrawiam.


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2018-03-12 21:38:28
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
witaj, przede wszystkim nie wrzucamy obcych odnosnikow do stron
co do odzywki bialkowej jaka wybrales, moze byc olimp.
choc reakcja nietypowa, nie powinno bialko wywolywac zmian skornych, co sprawia, ze na 99% przyczyna lezy gdzies indziej
Wysłana -
Zapomniałem dodać że staż to dwa miesiące. Dieta nie jest u mnie idealna i pytanie czy powinienem zacząć liczyć kalorie czy po prostu raczej jeść po prostu dużo i regularnie? Nie zawsze mam czas żeby przygotować sobie idealną diete ale staram się dobierać jedzenie tak żeby jak najwięcej z tego mieć.
Wysłana -
No własnie nie wiem czy to czasem nie różne dodatki nie wywołują takiej reakcji.
Wysłana -
byc moze to wina laktozy na ktora jestes uczulony,
lub komponentow smakowych, slodzikow
warto przetestowac organizm wlasnie na naturalnym smaku bez dodatkow
Wysłana -
TheFoxy
Zapomniałem dodać że staż to dwa miesiące. Dieta nie jest u mnie idealna i pytanie czy powinienem zacząć liczyć kalorie czy po prostu raczej jeść po prostu dużo i regularnie?


na poczatek wystarczy, jednak w miare lapania doswiadczenia powinienes wszystko doprecyzowac
Wysłana -
Może ogólnie zwiększona podaż białka wywołuje u Ciebie trądzik.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź