SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Suplementy Duiretic Complex + Burn24- dawkowanie

Wysłana -
Hej! Jestem tu nowa i chciałabym zapytać Was o poradę na temat dawkowania suplementów. Mam 25 lat i tygodniowo spędzam między 5 a 7h na różnego rodzaju zajęciach finessowych zarówno cardio jak i siłowych. Staram się też jeść zdrowo i przestrzegać swojego zapotrzebowania kalorycznego. Po mimo tego nadal mam ok 3-5 kg do zrzucenia, szczególnie z brzucha i ud. W dużej mierze ma to związek z tendencją do zatrzymywania wody w organizmie. Pracuje nad tym pijąc ponad 2l wody dziennie jednak postanowiłam wspomóc się sumplementami. Na podstawie Waszych postów zaopatrzyłam się w Diuretic Complex i zastanawiam się nad połączeniem go z Burn24. Planowałam najpierw sprawdzić czy będzie jakiś efekt po samym Diuretic'u nim sięgnę po coś więcej (szczególnie, że są one dość drogie). I tu pojawiają się moje pytania:
1. Czy wystarczy jeżeli będę brała diuretic 3x1 tabletkę czy trzymać się dawki sugerowanej gdzieś tutaj na forum, czyli 3x2 kapsułki?
2. Jak w takim zestawie dawkować Burn24?
3. Jak długo powinnam stosować oba suplementy? Nie chciałabym zaszkodzić swojemu organizmowi, a nie orientuję się ile opakować powinnam wykupić by osiągnąć porządane efekty.

Z góry dziękuję za Waszą pomoc.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Tu masz tanszego diuretyka https://www.sfd.pl/sklep/USA_Labs_USA_Labs_Cutting_Edge-opis1110.html

Diuretyk ze spalaczami nie koliduje

trudno powiedzieć, trzeba skonczyć opakowanie, mozna wtedy ocenić efekty i wtedy podjać decyzję.
Wysłana -
Dziękuję za odpowiedź. A czy wiesz coś o skuteczności tego zamiennika? Rozumiem, że powinnam zacząć go brać zamiast Diuretic'a? Czy jest równie skuteczny?
Wysłana -
Tak samo będzie działał diuretycznie.

Burn za 200 zł to porażka w tej cenie to o wiele dobrych produktów jest, pytanie tylko czy miałaś z takimi produktami już styczność, wiesz jak organizm reaguje na stymulanty.
Wysłana -
No właśnie jest to moje pierwsze podejście do jakiejkolwiek suplementacji i stąd tyle pytań i wątpliwości.
Wysłana -
Rozumiem że zdrowa, zadnych tam problemów z ciśnieniem itp nie masz?
Wysłana -
Nie, nic o czym bym wiedziała. Jedynie tarczyca - Hashimoto, ale podobno te suplementy nie wpływają na tarczycę i nie kolidują z jej funkcjonowaniem.
Wysłana -
To na poczatek daj edge 2 kapsy z rana
W ciągy dnia popijaj napar z pokrzywy, najlepiej kupić susz i go zaparzyć, nie herbatki ekspresowe.
https://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_Burn4ALL_Extreme-opis34859.html#wartosci daj 2 kapsy na początek przed treningiem, sprawdzisz swą tolerancję będzie za małe pobudzenie wtedy zwiększysz do normalnej porcji 3-4 kapsy.
Wysłana -
Super! Jeszcze raz dziękuję za pomoc!
Wysłana -
Termogeniki mają wpływ na funcjonowanie tarczycy. Np. tyrozyna.
Wysłana -
jw sa skladiki ktore jednak moga nieco modyfikowac jej dzialanie
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź