SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Suplementy Duiretic Complex + Burn24- dawkowanie

Wysłana -
Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze. Jeżeli chodzi o Burn4all- co z dniami bez treningu?
Wysłana -
niema potrzeby dawkowania w dni wolne
dopiero gdy bf bedzie naprawde nisko
Wysłana -
A czy możecie proszę odnieść się do komentarzy w tym temacie pkt6. reg forum ? Widzę, że prawie wszyscy stwierdzają całkowity brak działania produktu. Czy ktoś z Was go stosował?

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-05-15 13:32:51
Wysłana -
Wklej cytat. Niestety nie wiem co masz na myśli.
Wysłana -
Usunięty przez anubis84 za naruszenie Pkt 1 regulaminu forum.
Wysłana -
"[dostałem od znajomego prawie całe opakowanie, zjadł 6 kapsułek i oddał bo nie czuł żadnego działania

u mnie brak jakichkolwiek efektów, skład cienki nawet jak na polskie warunki, l-karnityna i podobne składniki o potwierdzonym braku skuteczności w dodatku w śmiesznych dawkach

jeśli ktoś się łudzi że jakikolwiek składnik w dawce jaka jest nawet w podwójnej porcji cokolwiek spali tłuszczu to lepiej przed wyrzuceniem nawet tych kilku dyszek porówna skład z innymi spalaczami["

"szajs jakich mało, w dodatku zawiera synefrynę (podobna do efedryny), której nie podali jaka jest odmiana, może być niebezpieczna p-synefryna

na opakowaniu nie jest napisane nawet kto to produkuje, jedynie dla kogo, wiec tak na prawdę nie wiadomo co w nim siedzi, lepiej wybierać sprawdzone marki"

"kompletny brak efektów, pewnego dnia wzięłam 2 kap. na raz po czym w ogóle o tym zapomniałam za pół godziny wzięłam kolejne 2 kapsułki, potem się zorientowałam że w sumie zjadłam cztery, nawet nie odczułam pobudzenia po kofeinie"

i wiele innych podobnych wypowiedzi

Zmieniony przez - kgroch w dniu 2018-05-16 09:30:37
Wysłana -
a czego sie spodziewasz po jakis ziolkach?
Wysłana -
przeciez widac ze komentarze pisane sa przez osoby, ktore mysla, ze lykna dwa kapsy spalacza i lezac z dupa przed TV zrobi on reszte roboty
Wysłana -
Poza tym, to forum podkrada na nicki jak i avatary tak aby to wyglądało ze te opinie są pisane przez nas.

Na tamtym forum o fenixe ground zero mozesz oczytać same superlatywy a u nas niektórzy nie pochwalają jego działania

http://www.sfd.pl/Fenix_ground_zero-t1161488.html
http://www.sfd.pl/Fenix_Ground_Zero_+_alphaburn-t1126782.html

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-05-16 10:37:27
Wysłana -
Kwestia tego czego oczekujesz po tego typu suplemencie. To nie są magiczne środki, a niewielki dodatek do podstaw jakimi jest dieta i trening.
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź