SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy Duiretic Complex + Burn24- dawkowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1560
Hej! Jestem tu nowa i chciałabym zapytać Was o poradę na temat dawkowania suplementów. Mam 25 lat i tygodniowo spędzam między 5 a 7h na różnego rodzaju zajęciach finessowych zarówno cardio jak i siłowych. Staram się też jeść zdrowo i przestrzegać swojego zapotrzebowania kalorycznego. Po mimo tego nadal mam ok 3-5 kg do zrzucenia, szczególnie z brzucha i ud. W dużej mierze ma to związek z tendencją do zatrzymywania wody w organizmie. Pracuje nad tym pijąc ponad 2l wody dziennie jednak postanowiłam wspomóc się sumplementami. Na podstawie Waszych postów zaopatrzyłam się w Diuretic Complex i zastanawiam się nad połączeniem go z Burn24. Planowałam najpierw sprawdzić czy będzie jakiś efekt po samym Diuretic'u nim sięgnę po coś więcej (szczególnie, że są one dość drogie). I tu pojawiają się moje pytania:
1. Czy wystarczy jeżeli będę brała diuretic 3x1 tabletkę czy trzymać się dawki sugerowanej gdzieś tutaj na forum, czyli 3x2 kapsułki?
2. Jak w takim zestawie dawkować Burn24?
3. Jak długo powinnam stosować oba suplementy? Nie chciałabym zaszkodzić swojemu organizmowi, a nie orientuję się ile opakować powinnam wykupić by osiągnąć porządane efekty.

Z góry dziękuję za Waszą pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Kwestia tego czego oczekujesz po tego typu suplemencie. To nie są magiczne środki, a niewielki dodatek do podstaw jakimi jest dieta i trening.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Tu masz tanszego diuretyka https://sklep.sfd.pl/USA_Labs_USA_Labs_Cutting_Edge-opis1110.html

Diuretyk ze spalaczami nie koliduje

trudno powiedzieć, trzeba skonczyć opakowanie, mozna wtedy ocenić efekty i wtedy podjać decyzję.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1560
Dziękuję za odpowiedź. A czy wiesz coś o skuteczności tego zamiennika? Rozumiem, że powinnam zacząć go brać zamiast Diuretic'a? Czy jest równie skuteczny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Tak samo będzie działał diuretycznie.

Burn za 200 zł to porażka w tej cenie to o wiele dobrych produktów jest, pytanie tylko czy miałaś z takimi produktami już styczność, wiesz jak organizm reaguje na stymulanty.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1560
No właśnie jest to moje pierwsze podejście do jakiejkolwiek suplementacji i stąd tyle pytań i wątpliwości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Rozumiem że zdrowa, zadnych tam problemów z ciśnieniem itp nie masz?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1560
Nie, nic o czym bym wiedziała. Jedynie tarczyca - Hashimoto, ale podobno te suplementy nie wpływają na tarczycę i nie kolidują z jej funkcjonowaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
To na poczatek daj edge 2 kapsy z rana
W ciągy dnia popijaj napar z pokrzywy, najlepiej kupić susz i go zaparzyć, nie herbatki ekspresowe.
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Burn4ALL_Extreme-opis34859.html#wartosci daj 2 kapsy na początek przed treningiem, sprawdzisz swą tolerancję będzie za małe pobudzenie wtedy zwiększysz do normalnej porcji 3-4 kapsy.
3

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1560
Super! Jeszcze raz dziękuję za pomoc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Termogeniki mają wpływ na funcjonowanie tarczycy. Np. tyrozyna.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
jw sa skladiki ktore jednak moga nieco modyfikowac jej dzialanie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz ECA

WHEY premium