SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja w Sportach Walki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4188
Witam, mam pytanie odnośnie suplementacji, trenuje od około 3 tygodniu 2x MT i 2x BJJ i powiem szczerze że po 2 treningach w dwa dni jestem strasznie obolały i na następne treningi idę z niezłymi zakwasami i bólami. Zaczynam powoli trzymać diete tak stopniowo, ale mam pytanie do was, co byście mi polecili jako suplementacje? Wiem że na kreatynę jeszcze za wcześnie, ale może jakie BCAA? Potrzebuje czegoś co mnie wzmocni na treningu i ułatwi regeneracje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
na początek radziłbym poczytać https://www.sfd.pl/suplementy/?search=sportach walki 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 147326
kreatyna jeśli nie trenujesz dodatkowo na siłowni - zbędna .

trenujesz od 3 tygodni ?

jedzenie odpowiednie , izotonik w trakcie , porcja magnezu przed snem lub po treningu , i odpowiedni czas snu .

nic więcej nie trzeba , ewentualnie jakieś białko możesz dorzucić wedle braków i np po treningu z garstką owoców .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4188
Dzięki za odpowiedz, a mam takie jeszcze pytanko, jak to na treningach SW bywa, wycisk jest mocny a co za tym idzie spala się tłuszcz i mięśnie, co byście polecili aby zapobiedz katabolizmowi? Nie chciał bym spalać mięśni, co się oczywiście nie tyczy tłuszczyku którego wolał bym się pozbyć, czy waszym zdaniem nie przejmować się tym narazie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
ułóż odpowiednio dietę, bilans kaloryczny gra kluczową rolę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2437 Napisanych postów 24162 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401966
jak bedziesz mial odpowienia ilosc kcal w diecie to Ci nie grozi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 147326
J/W wyobraz sobie że masz na utrzymaniu potwora i jak go nie nakarmisz porządnie to się wezmie za ciebie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9567
bcaa, omega 3 a podstawa to dieta;)

Ja nie chce! Ja to zrobie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8242
Tomasz1405
J/W wyobraz sobie że masz na utrzymaniu potwora i jak go nie nakarmisz porządnie to się wezmie za ciebie .




Ja piję podczas takich treningów rozrobione BCAA. Poza tym, odpowiednie warunki do regeneracji, tu Ci nikt nic wiecej nie powie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zupki master meal

Następny temat

Co kupic, ZMA czy DAA 1000 Activelab 120caps

Wiecej