SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja pod MMA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6027
Witam. Na wstępie od razu mówię nie mam rozpisanej michy. Jak słyszę słowo dieta to mi się wszystkiego odechciewa. Wiem bez diety nic nie będę miał etc.
A więc główny powód założenia przeze mnie tego tematu to chęć wdrożenia BCAA, białka serwatkowego i Carbo. Chce dawać z siebie wszystko na treningach nie niszcząc się jednocześnie w czym pomoże mi BCAA i białko bo nie chcę tracić masy mięśniowej. Carbo po treningu żeby tam węgle uzupełnić a białko żeby dodać trochę do posiłków i urosnąć. Urosnąć nie w takim sensie że tylko liczę ile centymetrów dojdzie tu i tam ale pod względem sylwetki takie atletycznej, tak jak zawodnicy sztuk walki. Czy takie zestawienie 3 suplementów pomoże mi w regeneracji i stopniowym zwiększaniu swoich mięśni i zmniejszania poziomu tkanki tłuszczowej? Oraz kiedy przyjmować które suplementy. Myślałem o BCAA przed treningiem i rano, po treningu Carbo i białko i białko jeszcze między posiłkami którymiś

Zapomniałem dodać co trenuje. MMA 3x w tygodniu i 2x siłownia

Zmieniony przez - saber.14 w dniu 2018-07-22 14:57:37

Zmieniony przez - saber.14 w dniu 2018-07-22 15:00:04
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
masz podstawowe braki wiedzy
carbo zeby braki uzupelnic?ale co chcesz uzupelniac skoro nie wiesz ile masz czego?
bialko zeby urosnac?rosnie sie od nadwyzki kalorycznej
moze zle podchodzisz do odzywiania?dieta to nie suchy ryz z kurczakiem?to madre dobieranie odpowiednich produktow,najlepiej jak najmniej przetworzonych
oprocz kury jest wieprzowina,wolowina,lopatka,podroby
oprocz ryzu jest kasza,ziemniaki,makaron
smazyc mozna na masle,smalcu co poprawia wg mnie smak
sa jogurty naturalne,sery,twarogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6027
Dobra może z tym carbo poleciałem za daleko. Białko ma u mnie spełniać funkcję taką że uzupełni mi chociaż w jakimś stopniu zapotrzebowanie na białko. Jem to co mama ugotuje, samemu ciężko mi to robić (praca w wakacje jak i rok szkolny) a do tego dochodza treningi i pare innych obowiązków. Staram się jeść po prostu dużo i odstawiam te wszystkie kebaby, jakieś chipsy itd. Tyle jestem w stanie na razie zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Ile masz lat? :) staraj się jeść jak najmniej przetworzonych rzeczy jeżeli nie jesteś wstanie sobie kupować jedzenia, lepszym rozwiązaniem tutaj by był chyba gainer skoro nie wiesz ile zjadasz a dodatkowo spalasz duże ilości kcal na treningach mma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6027
za parę dni już 18. Gainer? kurcze no nie wiem nie znam się ale mam wrażenie że po tym będę tłusty jak cholera :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Wypisz swój przykładowy jadłospis. https://potreningu.pl/calculators/calories  daj tutaj zdjęcie, podaj wzrost i wage.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6027
Wzrost 180cm, Waga: 74 kg Mam nadzieję że chodziło o zdjęcia spisu :D Między posiłkiem 3 a 4 zjem np zapiekanki z serem, szynką, pomidorem a dopiero wieczorem jaja








Zmieniony przez - saber.14 w dniu 2018-07-22 16:38:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Tyle że nie zmieniłeś wagi danych produktów, spróbuj to zrobić z głową. Sprawdź ile co waży i porównaj do swojej ilości dodając lub odejmując wage według swoich porcji. Np na tej stronie -> http://www.ilewazy.pl/porcja-tluczonych-ziemniakow  (według opisu taka porcja waży 180g) więc wpisujesz w w/w kalkulatorze np 250-300 albo 100 porównując do ilości na zdjęciu, i zrób tak z każdym daniem. U góry na stronie "znajdź zważone produkty" wpisuj nazwe np "Jajo" -> http://www.ilewazy.pl/jajko-gotowane  1 jajo na twardo - 50gram a zjadasz np 4 to wpisujesz 200 gram. Itd. Jak wszystko ładnie poukładasz to ktoś powinien Ci pomóc, bo tak na "oko" to nie ma szans :p


Zmieniony przez - qw3rty w dniu 2018-07-22 16:48:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Kolego drogi, pojęcia nie masz co i ile jesz. Wpisales wszystkiego po 100 g. I rodzynek i ziemniaków. Niestety by miec progres trzeba się przyłozyc - do rzeczy podstawowej jaka jest odżywianie. I trzeba zainwestowac 30 zl w wagę kuchenna, a nie w odżywki. Taniej i zdrowiej wyjdzie.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6027
No dobrze zrobię jak mówicie. Myślałem że wystarczy pokazać CO jem a nie ILE. Bo ogólnie staram się jeść w opór
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
"W opór" to pojęcie względne, dla jednego to dwie bułki z pasztetem, a dla drugiego trzy talerze frytek i talerz baraniny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa wydolności , opóźnienie zmęczenia na konkretne wyprawy w góry :]

Następny temat

Dieta i trening

WHEY premium