SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja początkujący i cykle kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1594

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1719
Witam
Będę znowu zaczynAl treningi. Sprzęt zakupiony.
Teraz pozostaje suplementacja. I tak

Na początek przez 1 do 3 miesięcy będę tylko bral witaminy trec multipack formuła dzień noc, omega 3 + k2 i d3, do tego jeszcze jakiś gainer i jak podpowiadał ni w innym poście postawię na allnutrition. Gainer będzie tylko awaryjnie np w pracy i po treningu bo i może jakiś izolat jeszcze kupię bo nie toleruje latozy

Po tym czasie mam zamiar zarzucić kreatyna solo. Na czas 10 tygodni chyba mono na początek
Po tym cyklu przerwa. Nie wiem ile? Poradzcie

I kolejny cykl chciałem zrobić na cm3 + nitrobolon albo na dx3 i jakis jablczan tylko nazwy nie pamiętam.

Później dopiero jakaś potrwnigowke dołożyć.

Co do ilości porcji to sugeruje się postem remika o cyklach na produktach w sklepie sfd.

Ale zastanawiam się jeszcze w którym momencie zacząć brać bcaa. Czy już teraz czy dopiero razem jak b3de robił cykl kreatyna. Bcaa 1g/kg masy ciała przed treningiem dla lepszej regeneracji. I max support na początek czy 2:1. Kiedyś miałem 8:1 i powiem szczerze że żadnych zakwasow ani takiego zmęczenia jak bez tego nienodczuwalem.

Co myślicie o tym co pisze czy może coś zmienić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
burchelwnd
A jak jest terminem ważności supli? Każdy ma inaczej ?
Bo nie wiem czy kupić wszystko na 3 cykle i niech stoi i czeka czy lepiej przed kupić?


masz daty na opakownaiach, przewazniej okolo 1 rok zapasu jest i wiecej, minimum ten rok powinien byc na paczce
3

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Sprzęt zakupiony czyli mamy rozumieć ze już te suple masz kupione ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
burchelwnd
Witam
Będę znowu zaczynAl treningi. Sprzęt zakupiony.
Teraz pozostaje suplementacja. I tak

Na początek przez 1 do 3 miesięcy będę tylko bral witaminy trec multipack formuła dzień noc, omega 3 + k2 i d3, do tego jeszcze jakiś gainer i jak podpowiadał ni w innym poście postawię na allnutrition. Gainer będzie tylko awaryjnie np w pracy i po treningu bo i może jakiś izolat jeszcze kupię bo nie toleruje latozy

Po tym czasie mam zamiar zarzucić kreatyna solo. Na czas 10 tygodni chyba mono na początek
Po tym cyklu przerwa. Nie wiem ile? Poradzcie

I kolejny cykl chciałem zrobić na cm3 + nitrobolon albo na dx3 i jakis jablczan tylko nazwy nie pamiętam.

Później dopiero jakaś potrwnigowke dołożyć.

Co do ilości porcji to sugeruje się postem remika o cyklach na produktach w sklepie sfd.

Ale zastanawiam się jeszcze w którym momencie zacząć brać bcaa. Czy już teraz czy dopiero razem jak b3de robił cykl kreatyna. Bcaa 1g/kg masy ciała przed treningiem dla lepszej regeneracji. I max support na początek czy 2:1. Kiedyś miałem 8:1 i powiem szczerze że żadnych zakwasow ani takiego zmęczenia jak bez tego nienodczuwalem.

Co myślicie o tym co pisze czy może coś zmienić?



witaj, przerwa okolo 4-5 tyg i mozna z kolejnym cyklem leciec
drugi cykl spokoi,
trzeci mozesz dac cykl na pre+post+pojedyncza forma, jak budzet sie zgadza zamiast BCAA, jak celem jest glownie masa
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1719
O sprzęt treningowy mi chodziło
A suple zamówię dzisiaj albo w poniedzialek. A możesz mi coś zaproponować chętnie przyjmę propozycje. Bo się znacie na rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1719
trzeci mozesz dac cykl na pre+post+pojedyncza forma, jak budzet sie zgadza zamiast BCAA, jak celem jest glownie masa

Pre to przedpreningowka
Post poyreninhowke
A pojedyncza forma to o kreatyne chodzi tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
zgadza sie:) mozesz dodac podstawowa form
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
burchelwnd
Witam


Bcaa 1g/kg masy ciała przed treningiem dla lepszej regeneracji. I max support na początek czy 2:1. Kiedyś miałem 8:1 i powiem szczerze że żadnych zakwasow ani takiego zmęczenia jak bez tego nienodczuwalem.




jak już chciałbyś się zdecydować to bierz klasyczne bcaa 2:1:1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1719
Jak przedtreningowke to chyba Hero pump albo preworkout z Ostrovit. Mają dobre opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1719
Ale potreningowke to nie wiem. Chyba postawię naprawdę na bcaa... I może jakiś isostar? Tylko kiedy zacząć się tym wspomagać? Kiedy. Czy teraz już czy na pierwszym cyklu kreatyna ? Czy później?


Zmieniony przez - burchelwnd w dniu 2017-11-25 22:25:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1719
Co do przyjmowania kreatyny
To najlepiej przyjmować z rana czy później. Chodzi do dnt. Czy nie ma tutaj różnicy.
Bo jak liczyłem to na 5 w dnt i 10 w dt to mi wychodzi 50g tygodniowo to śmiało zrobię cykl na jednej puszce


Zmieniony przez - burchelwnd w dniu 2017-11-25 23:08:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BRANIE KAPSULEK Z KREATYNA

Następny temat

Trec AAKG Hardcore dawkowanie w DT DNT

WHEY premium