SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja na redukcjii.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9347
Witam!

Zaczynam swoja pierwszą redukcje, dieta i plan mam rozpisany i teraz chciałbym jeszcze jakieś suple dorzucić.
Wiek: 25
Wzrost: 175 cm
Waga: 80kg
Staż: ok 2 lata i przerwa ok 5 lat, teraz 4 miesiące regularnie siłownia i trening na mase.
w ostatnim okresie jadłem tylko gainer na uzupełnienie diety.
Dieta rozpisana na 2700kcal (B: 150g, ww: 320-340g, T: 70g)

Pytanie czy takie połaczenie bedzie dobre:
Universal shock therapy. (kiedyś jadłem i nawet byłem zadowolony z tego. Jeżeli macie jakis inny sprawdzony jestem otwarty na propozycje).
UNIVERSAL NUTRITION TORRENT
VITAMINALL SPORT
ACTIVLAB EAA XTRA lub BCAA XTRA (Tutaj potrzebuje porady wybrać EAA czy BCAA różne opinie czytałem i cięzko sie zdecydować)
Zależności od tego jakie będą efekty, planuje kupić jakiś spalacz tłuszczu i tutaj jestem kompletnie zielony więc prosił bym o jakieś sprawdzone propozycje.
Zastanawiam sie jeszcze nad jakąś kreatyną tylko nie wiem czy bedzie konieczna, ewentualnie jakie mogą być korzyści z jej stosowania?

Odnośnie białka lub gainerów na razie nie chce ich stosowac ponieważ zapotrzebowanie powinienem zaspokoić z diety .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
wypełnij pełną ankietę, bo nic o Tobie nie wiadomo prócz wagi i wzrostu jak zaczynasz redukcję to bez spalacza będzie szło, możesz dorzucić np. chrom przy posiłkach z węglami lub np. taki produkt: https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Piperine_ _Chrome-opis36154.html
warto pomyśleć też o beta alaninie, kreatynie, cytrulinie, bcaa przed treningiem również, ale na razie to wróżenie z fusów, wrzuć więcej info o sobie, zdjęcie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
w sumie dane jakie napisal sa juz dosc wystarczajace, aby udzielic poraady.

Jak zaczynasz dopiero redu, to praktycznie oprocz witamin typu d3, kwasów tłuszczowych jak o3, minerałow jak wapn, magnez
niewiele wiecej potrzeba

co d termogenika w formie PRE mozesz dac
https://sklep.sfd.pl/Universal_Nutrition_Animal_Cuts-opis2376.html

reszta, jak kreatyna, stack, bcaa mozna zostawic na nieco pozniejszy etap, jak BF bedzie juz nisko
jednak jak chcesz nic nie stoi na przeszkodzie by wlaczyc suplementacje juz teraz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
w sumie najbardziej miałem na myśli % BF
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9347
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9347
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9347
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała
2) wiek: 25
3) waga/wzrost: 80/173
4) staż treningowy: ok 2 lata i przerwa ok 5 lat, teraz 4 miesiące regularnie siłownia i trening na mase.
5) cel cyklu: redukcja/rzeźba głównie brzuch.
6) stosowane już wcześniej suplementy ok 6 tygodni gainer do uzupełnienia diety. przed przewą: kreatyna mono + dextrosa+ shock therapy.
7) stosowane wcześniej spalacze: brak
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: Gainer Allnutriuon mass acceleration 4 kg zjedzone.
9) ilość dni wolnych od kreatyny
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie): Dieta rozpisana na 2700kcal (B: 150g, ww: 320-340g, T: 70g), ok 14% tłuszczu.
11)przewidziane finanse na cykl: rozsądne ;) ale bez większych ograniczeń.
12) uwagi i sugestie

Pytanie czy takie połaczenie bedzie dobre:
Universal shock therapy. (kiedyś jadłem i nawet byłem zadowolony z tego. Jeżeli macie jakis inny sprawdzony jestem otwarty na propozycje).
UNIVERSAL NUTRITION TORRENT
VITAMINALL SPORT
ACTIVLAB EAA XTRA lub BCAA XTRA (Tutaj potrzebuje porady wybrać EAA czy BCAA różne opinie czytałem i cięzko sie zdecydować)
Zależności od tego jakie będą efekty, planuje kupić jakiś spalacz tłuszczu i tutaj jestem kompletnie zielony więc prosił bym o jakieś sprawdzone propozycje.
Zastanawiam sie jeszcze nad jakąś kreatyną tylko nie wiem czy bedzie konieczna, ewentualnie jakie mogą być korzyści z jej stosowania?

Odnośnie białka lub gainerów na razie nie chce ich stosowac ponieważ zapotrzebowanie powinienem zaspokoić z diety .
Mila widziane propozycje co odrzucić co dołożyć. :)







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
ja podtrzymuje swoja wypowiedz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz tłuszczu przy innych odżywkach.

Wiecej