SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Suplementacja na redukcje po 2 miesiącach roztrenowania

Wysłana -
-waga/wzrost: 182/98
-staż treningowy: 2 miesiące
-cel cyklu: Redukcja
-stosowane już wcześniej suplementy: Białko. witaminy, Beta Alanina
-stosowane wcześniej spalacze: --
-przewidziane finanse na cykl: Bez ograniczeń.
-uwagi i sugestie

Witam! Po 2 miesiącach tak zwanego przeze mnie roztrenowania nadszedł czas na porządną redukcje. Dietę, jak i trening dziś/jutro będę dopinał na ostatni guzik. Trening będzie o dużej intensywności Push/Pull 4x tydzień typu Push mocny, Pull słaby, Push słaby, Pull mocny. Tam gdzie jest mocny będzie cięższy trening siłowy z ćwiczeniami głównie typu martwy ciąg/przysiad+20 min bieżni szybki marsz/bieg w proporcjach 1min do 1 min a tam gdzie jest słaby, martwy ciąg i przysiady odpuszczam ale daje 40-60 min bieżni szybki marsz/bieg. Jest to trening z dużą intensywnością i potrzebuje wspomagania w regeneracji. W te 2 miesiące zdążyłem zbudować sporą ilość siły i wytrzymałości, i zredukować 6 kilogramów.

Moje pytanie brzmi jaką suplementację do tego dołączyć?
Planuje:
-Witaminy : VitaminALL SPORT
-Białko: Trec Whey 100 , dobre jakościowo białko? Czy lepiej wybrać coś innego?
-Beta alaninę: Beta-Alanine Endurance Max , wersja z tauryną jako zwiększenie mocy na treningu. Czy może lepiej kupić czystą bete i do tego oddzielnie jakąś kofeinę żeby w dni kiedy się nie chce jednak się zachciało.
-ZMA: ALLNUTRITION ZMAX.

Co proponujecie dodać do tej suplementacji, lub co zmienić?
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Ty akurat potrzebujesz jedynie solidnej diety i treningu . Bo masz dużo smalcu do zrzucenia . Białko jako uzupełnienie diety i witaminy mogą być . Beta alanina zbędna
Wysłana -
Wiem to bardzo dobrze. Beta alanina była jako taka niby przedtreningówka, daje mi sporego kopa na treningu(albo efekt placebo) A ZMA myślę żeby kupić bo w tych witaminach co napisałem jakoś mało tego magnezu a jego potrzebuje sporo bo pije minimum jedną kawę dziennie w robocie i wypłukuje go z ogranizmu i mój organizm dobrze reaguje na większe dawki magnezu.
Wysłana -
Beta alanina nie działa doraźnie , wiec nie sprawdzi się jako przedtreningowka. Chcesz kopa to kup sobie jakiś lżejszy spalacz
Np
https://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_Burn4ALL_Extreme-opis34859.html 
Wysłana -
zamast bety lepiej daj nieco kreatyny, zadziala antykatabolicznie, jak i podtrzyma nieco sile
betka jw zbedna, zamiast pre lajtowy spalacz jak wspomnial flex lub kofeina solo z tyrozyna
Wysłana -
Dzięki za rady. Apropo krety nie będzie to marnotrawstwo brać pierwszy raz w życiu krete podczas redukcji? Trochę o tym poczytałem i podobno pierwszy cykl krety jest najbardziej wydajny a ja jeszcze nigdy nie stosowałem.
Wysłana -
mozna sie pokusic ay sie wstrzymac jak faktycznie chcesz wykorzystac ten "pierwszy raz"
Wysłana -
Ja bym sugerował podstawy: odzywka bialkowa, witamina d3, omega 3, magnez. Wszystko to, co może wystąpic z niedoborze.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź