SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja na redukcje po 2 miesiącach roztrenowania

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2078
-wiek: 25
-waga/wzrost: 182/98
-staż treningowy: 2 miesiące
-cel cyklu: Redukcja
-stosowane już wcześniej suplementy: Białko. witaminy, Beta Alanina
-stosowane wcześniej spalacze: --
-przewidziane finanse na cykl: Bez ograniczeń.
-uwagi i sugestie

Witam! Po 2 miesiącach tak zwanego przeze mnie roztrenowania nadszedł czas na porządną redukcje. Dietę, jak i trening dziś/jutro będę dopinał na ostatni guzik. Trening będzie o dużej intensywności Push/Pull 4x tydzień typu Push mocny, Pull słaby, Push słaby, Pull mocny. Tam gdzie jest mocny będzie cięższy trening siłowy z ćwiczeniami głównie typu martwy ciąg/przysiad+20 min bieżni szybki marsz/bieg w proporcjach 1min do 1 min a tam gdzie jest słaby, martwy ciąg i przysiady odpuszczam ale daje 40-60 min bieżni szybki marsz/bieg. Jest to trening z dużą intensywnością i potrzebuje wspomagania w regeneracji. W te 2 miesiące zdążyłem zbudować sporą ilość siły i wytrzymałości, i zredukować 6 kilogramów.

Moje pytanie brzmi jaką suplementację do tego dołączyć?
Planuje:
-Witaminy : VitaminALL SPORT
-Białko: Trec Whey 100 , dobre jakościowo białko? Czy lepiej wybrać coś innego?
-Beta alaninę: Beta-Alanine Endurance Max , wersja z tauryną jako zwiększenie mocy na treningu. Czy może lepiej kupić czystą bete i do tego oddzielnie jakąś kofeinę żeby w dni kiedy się nie chce jednak się zachciało.
-ZMA: ALLNUTRITION ZMAX.

Co proponujecie dodać do tej suplementacji, lub co zmienić?
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!








Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699594
Ty akurat potrzebujesz jedynie solidnej diety i treningu . Bo masz dużo smalcu do zrzucenia . Białko jako uzupełnienie diety i witaminy mogą być . Beta alanina zbędna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2078
Wiem to bardzo dobrze. Beta alanina była jako taka niby przedtreningówka, daje mi sporego kopa na treningu(albo efekt placebo) A ZMA myślę żeby kupić bo w tych witaminach co napisałem jakoś mało tego magnezu a jego potrzebuje sporo bo pije minimum jedną kawę dziennie w robocie i wypłukuje go z ogranizmu i mój organizm dobrze reaguje na większe dawki magnezu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699594
Beta alanina nie działa doraźnie , wiec nie sprawdzi się jako przedtreningowka. Chcesz kopa to kup sobie jakiś lżejszy spalacz
Np
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Burn4ALL_Extreme-opis34859.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12020 Napisanych postów 160359 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234139
zamast bety lepiej daj nieco kreatyny, zadziala antykatabolicznie, jak i podtrzyma nieco sile
betka jw zbedna, zamiast pre lajtowy spalacz jak wspomnial flex lub kofeina solo z tyrozyna

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2078
Dzięki za rady. Apropo krety nie będzie to marnotrawstwo brać pierwszy raz w życiu krete podczas redukcji? Trochę o tym poczytałem i podobno pierwszy cykl krety jest najbardziej wydajny a ja jeszcze nigdy nie stosowałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12020 Napisanych postów 160359 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234139
mozna sie pokusic ay sie wstrzymac jak faktycznie chcesz wykorzystac ten "pierwszy raz"

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75951 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754400
Ja bym sugerował podstawy: odzywka bialkowa, witamina d3, omega 3, magnez. Wszystko to, co może wystąpic z niedoborze.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy można mieć uczulenie na białko?

Następny temat

Keratyna

WHEY premium