SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja jakaś do treningu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5232
Witam mam 26 lat od od ok 3 msc chodzę na siłownie w tym przerwa 3 tygodniowa bo wyjechałem za granicę i musiałem ogarnąć się, ale powróciłem na siłkę za sobą mam 4 treningi i mam zamiar kontynuować. I Tutaj jest pytanie czy warto mi brać jakieś suplementy w aktualnym stanie. Pisałem msc temu przed wyjazdem za granicę i temat mi się urwał. Na tamten czas mi polecili żebym poprawił wrażliwość insulinową i kupił Berberyna, r-ala, ekstrakt z morwy białej, cynamonowca. I tak ogólnie chciałbym zbudować jakieś mięśnie bo czasem czuję że nie mam siły w pracy przy mojej diecie.I przy okazji dodaje zdjęcie sylwetki. Jeżeli chodzi o brzuch to po jedzeniu rośnie ze 2 cm, w rodzinie dziadek miał ten sam proble mz brzuchem i brat to samo ma jak zje coś to brzuch gwałtownie rośnie, a on jest na prawdę chudy. To jest mój Plan treningowy cały i pomiary :

Waga: 62.0 kg
Wzrost: 172 cm
Obwód karku: 37.0 cm
Obwód klatki: 91.0 cm
Obwód talii: 81.0 cm
Obwód bioder: 87.0 cm
Obwód ramienia: 31.0 cm
Obwód przedramienia: 25.0 cm
Obwód nadgarstka: 16.0 cm
Obwód uda: 52.0 cm
Obwód łydki: 34.0 cm

Dzień I - trening A - Góra
Wiosłowanie hantlami w oparciu o ławkę skośną (Chest-supported Dumbbell Row) 10/8/8/8
Ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem szeroko (Wide-Grip Lat Pulldown) 12/10/10
Wyciskanie sztangi na ławce dodatniej (Incline Bench Press) 10/8/8/8
Rozpiętki z hantlami na ławce płaskiej (Decline Dumbbell Flyes) 15/12/12
Naprzemienne wyciskanie hantli nad głowę stojąc (Standing Alternating Dumbbell Press) 8/8/8/8 - na rękę
Prostowanie przedramion z liną z wyciągu dolnego stojąc (Triceps Overhead Extension with Rope) 10/10/8/8
Zginanie przedramion ze sztangą łamaną stojąc (EZ-bar Curl) 10/10/8/8

Dzień II - trening B - Dół
Goblet squat – przysiad z kettlem lub hantelką 12/12/12/12
Side step up - wejście bokiem 8/8/8 - na każdą nogę
Zginanie nóg na maszynie siedząc (Seated Leg Curl) 10/8/8
Unoszenie bioder ze sztangą w oparciu o ławeczkę 8/8/8
Wspięcia na palcach siedząc z użyciem sztangielki (Dumbbell Seated One-Leg Calf Raise) 15/15/15/15














Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
no i o to chodzi
tutaj potrzeba sporo czasu aby poznac swoje cialo, to jest kluczem aby znacznie zmienic sylwetke

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
zadnych supli. skup sie na diecie, treningu i regeneracji, to powinien byc Twoj aktualny cel.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
witaj, patrzac na sylwetke, faktycznie jest bardzo malo miesnia, a nieco fatu w okolicach brzucha glownie i to wiscelarnie.
osobiscie bym ukierunkowal diete na bilans zerowy i wlaczyl trening silowy ktory uzupelnisz aero/interwalami po 2-4 tygodniach zobaczysz co bedzie sie dzialo. tylko odzywianie musi byc solide, bo tak to lipa

co do supli k2, d3, omega 3, wapn, magnez, b komplex i styka

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5232
Z dietą czasem jest problem, ale odkąd wróciłem na siłownie to staram się nie jadać słodyczy ani napojów gazowanych no od czasu do czasu jakaś Cola Zero bo bez tego nie mogę żyć jakoś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
bedzie trzeba to jednak dograc jak zalezy Ci na tym, aby poprawic swoj wyglad

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
polecam udac sie do dzialu odzywanie, tam na pewno koledzy pomoga

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5232
Z dietą czasem jest problem, ale odkąd wróciłem na siłownie to staram się nie podjadać słodyczy ani napojów gazowanych no od czasu do czasu jakaś Cola Zero bo bez tego nie mogę żyć jakoś. No i raz na tydzień albo dwa jakiś fast food żeby nie oszaleć A jak to jest z jedzeniem w nocy sugerować się tym, bo zdarza mi się że muszę robić na noc a jeść coś trzeba.

A te witaminy to jakieś konkretne czy po prostu kupić, nie patrząc jakoś specjalnie na opakowanie i producenta? A białko mogę brać jakieś czy jest to totalnie zbędne? W diecie mam sporo białka w każdym posiłku i zbilansowane to w tygodniowym rozliczeniu makro składników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
co do witamin patrz na ilosc zwiazku aktywnego
mozesz wybrac
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Vit_D3_ _K2_Forte-opis36273.html

co do bialka, tutaj znowu kwestia diety sie klania, gdyz jest to jedynie jej uzupelnienie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
miej autorze tematu siwadomosc ze, oczywiscie zmiany sa wazne o ktorych piszesz, jednak bez policzenia tego ile energii spozywasz w ciagu dnia do tego ile Twoj organizm potrzebuje, raczej nigdy nie osiagniesz celu.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
Jeżeli w posiłkach masz sporo białka , makroskładniki się zgadzają to białko zbędne . Witaminy oczywiście możesz kupić .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5232
Dobra dzięki za rady, chyba wszystko jasne jak na razie kupię te witaminy a tak jak radzicie za 2-4 tygodni zobaczę efekty swojej pracy i wtedy coś zdecyduje dalej :3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningówka pod tabatę, piłkę nożną

Następny temat

SFD POWER SHOT - masakryczna reakcja na shota

WHEY premium