SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Suplementacja - dawkowanie

Wysłana -
Witam, potrzebuje konsultacji.

Waga 97, wzrost 198, wiek 34. Trening głównie kalitenistyczny z ukierunkowaniem na podciąganie z obciążeniem (+ 12kg regularnie, obecny rekord +40). Staż 6msc. Chce poprawić sylwetkę, zwiększyć siłę do kolejnych progresów.

Dotychczas moja suplementacja ograniczała się do 1-2 góra 3 pozycji (białko, bcaa, kreatyna) + dieta (kurczaki, ryże, makarony, warzywa i takie tam...).

Staż w ćwiczeniach znacznie większy niż wyżej wskazany, głównie treningi rekreacyjno - kulturystycze ;)

Mam obecnie zestaw:

AAKG MEGA HARDCORE TREC

HMB FORUMLA CAPS TREC

CM3 TREC

SITEC ORNITYNA

OMEGA 3-6-9 TREC

BIOTECH BCAA 8:1:1

OLIMP CARBONOX

IZOLAT BIAŁKA ECCONO SPORT LINE

Jak białko, carbo i bcaa ogarnę, tak co do reszty nie mam przekonania jak optymalnie dobrać porcje i porę.

Trenuję 4 razy w tygodniu w porze między 17-19 (pon, śr, pt i sob). Proszę o sugestie - dzięki.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
tzn masz juz wszystko kupione to co wyzej wymieniles?
Wysłana -
Tak, to już mam. Jak będzie trzeba coś dołożyć/zamienić to nie ma problemu.
Generalnie mam już spory odstęp od typowego cyklu suplementacji i wypadłem z wprawy :) - chodzi o to by nie zmarnować możliwych efektów.
Chce do tego dobrze się przyłożyć...

Zmieniony przez - reelaxx w dniu 2018-02-06 11:45:33
Wysłana -
AAKG MEGA HARDCORE TREC 4-6g przed treningowo

HMB FORUMLA CAPS TREC 3g dziennie, po 1g rano, po poludniu i wieczorem

CM3 TREC 4 kapsy przed i po treningu, w DNT 4 kapsy

SITEC ORNITYNA przed snem 1-2g

OMEGA 3-6-9 TREC na przyszlosc kup solo o3, daj porje dziennie, bo ten produkt przydaje sie bardziej dla staruszkow niedozywionych:)

BIOTECH BCAA 8:1:1 10-15g przed i/lub w trakcie treningu

OLIMP CARBONOX 50g po silce

IZOLAT BIAŁKA ECCONO SPORT LINE 30-40g po silce
Wysłana -
Ok dzięki za info, liczę że będzie to przydatne a co najważniejsze efektywne. Startuje od 12.02, tak też jeżeli jest taki zwyczajna forum to rozpisze późniejsze rezultaty. Z omegą nie ma problemu, przekaże ojcowi, a wrzucę samą 3 ;)
Wysłana -
spoko, efektami mozesz sie pochwalic, nikt nie zabroni%)
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź