SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja Geranaminą A Spadek Libido

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
chyba nie chcesz aby Ciebie to spotkalo ...

z najnowszego numeru Perfect Body

Suplementacja Geranaminą A Spadek Libido
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
sorry nie mam przyjemnosci poznania w/w srodka - trzymajmy sie zasad dzialu komercyjnego ...
a yohi hmmm tez nie zalicza sie do legalnie dostepnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1033 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38760
"Palców u rąk" by nie starczyło do zliczenia osób na forum które skarżyły się właśnie na spadek (brak) libido po niektórych suplach z 1,3.


Nie mówiąc już o ćpalni z samą geranaminą

Zmieniony przez - Stillborn w dniu 2012-01-02 18:18:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
artykul w pelnej wersji dostarczy zapewne wielu odpowiedzi - juz teraz polecam lekture - pytac w w/w punktach :-0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
Stillborn
"Palców u rąk" by nie starczyło do zliczenia osób na forum które skarżyły się właśnie na spadek (brak) libido po niektórych suplach z 1,3.


Nie mówiąc już o ćpalni z samą geranaminą

Zmieniony przez - Stillborn w dniu 2012-01-02 18:18:35


gera dick
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 467 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5132
Marketingowy strzał w 10 z tym artykułem akurat przed wyjściem waszej przedtreningówki, nie to że mam coś do waszej firmy ale samo mi się tak nasuneło jak zalukałem w linka na fejsie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1340 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5297
Tofix30 a jesteś pewien że w przedtrenigówce Olimpu jest geranamina?

OLIMP Laboratories| Tematy porad: TRENING i SUPLEMENTACJA
-------------------------
http://www.perfectbody.pl/
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
macie na mysli Soul Ripper'a ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 467 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5132
Chodziło mi o to że właśnie że nowośc od Olimp jej nie posiada,a to jest oczywiste że PB nagle pojawia się artykuł że geranium to zło, chyba każdy kto jest w temacie supli orientuje się że większośc ludzi wiekowo +20 kupuje tylko suple z geranium. Dlatego też na rynku będzie się przebic. No ale zobaczymy, żeby nie było że jestem przeciwnikiem waszych supli to oczywiście zamierzam zakupic ją na próbę i przetestowac działanie soul riper, jestem wrażliwy na stymulanty, dlatego nie ryzykował bym sam z geranium bo wiem że bym miał ostre zejścia, wystarczy że strzelę większą ilośc kofeiny mnie rusza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1340 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5297
To powiem Ci, że Soul Ripper powinien Ci bardzo przypasować, bo z tego co opisujesz, to mamy tak samo, jesli chodzi o stymulanty.

OLIMP Laboratories| Tematy porad: TRENING i SUPLEMENTACJA
-------------------------
http://www.perfectbody.pl/
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 467 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5132
Widzę że nie jestem sam według mnie to duży plus podatnośc na stymulanty, mój staż to ponad rok, w tamtym roku po około 5 miesiącach treningu dodałem dla lepszego pobudzenia na treningu zapodałem Guaranax i powiem że po zapodaniu 1 cap czułem niesamowite pobudzenie, przy aero dostałem zawrotów głowy na szczęście przyzwyczaiłem się trochę do kofeiny ale jak do tej pory ona sama stanowi dla mnie dobrą podstawę suplementacji przedtreningowej, ja teraz tylko czekam aż wyjdzie soul riper, jeżeli się nie myle w swoim składzie nie będzie miał kreatyny ?? Bo po obecnej masie, zapodałbym go na redukcji przedtreningowo dla lepszego pobudzenia, bo jak obetnę węgle będę chodził przymulony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1340 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5297
SR będzie miał w składzie kreatynę. Nie sądzę jadnak, aby stosowanie produktu przed treningiem popsuło Ci robotę, jeśli chodzi o redukcję.

OLIMP Laboratories| Tematy porad: TRENING i SUPLEMENTACJA
-------------------------
http://www.perfectbody.pl/
-------------------------

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp Carbonox

Następny temat

100% NATURAL WHEY PROTEIN CONCENTRATE - NOWA CENA PROMOCYJNA!

Wiecej