SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja (16 lat)

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1721

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25
Może ktoś mógłby mi jakieś suplementy? Dotychczas były to tylko witaminy i BCCA. Potrzebuję czegoś, co wreszcie pchnie moje ciało do zmian i doda mi trochę energii, bo ostatnio to jej najbardziej mi brakuje. Nastąpiło tzw. zmęczenie materiału po 1,5 roku intensywnych ćwiczeń. Z informacji praktycznych to tak jak mówiłam, 16 lat, staż treningowy 1,5 roku , dieta zdrowa, dopięta na ostatni guzik - mówię to z ręką na sercu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 469
ziom dorzuci sobie kreatynę i będzie ci iść lub też więcej jedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Wrzuć foty:) podaj: wagę, wymiary, cele ale jak nigdy kretynki nie brałeś myślę że mono zapodasz i bedzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Musisz napisać coś więcej o sobie, przede wszystkim nie wiem jaki cel chcesz osiągnąć, bez tego będziemy wróżyć z fusów.
Jesteś w takim wieku, że dobrze ogarnięta dieta z subtelną suplementacją powinna robić robotę, ale musimy wiedzieć więcej

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kondzio powrót do formy:D

Następny temat

Pytanie o pomoc w doborze produktów :)

Wiecej