SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 32 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 172
to teraz pytanie do ciebie jak ty ją sobie dawkujesz ? bo jeśli ktoś ma już betke i dawkuje ją sobie np dowolnie w ciągu dnia to niech spróbuje ją brać 20-30 min przed treningiem a na pewno wtedy zmieni zdanie co do jej stosowania :) do tego kofeinka np na lepsze pobudzenie razem z betką i lecimy na trening :)


Zmieniony przez - brakloginuu w dniu 2016-08-02 21:54:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Swędzenie mordy to za mało, żeby mówić o doraźnym efektywnym działaniu
Chyba że mówimy o placebo
Beta alanina wskazana do dłuższej suplementacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Wiec powiedz mi jak odczuwasz dzialanie beta alaniny? To dorazne?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 32 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 172
chociażby zwiększoną wytrzymałością i nie jest to tylko moje zdanie ale osób ,które ją zażywają przed treningami a swędzenie mordy jest przeważnie na początku bo potem receptory powinny się do niej przyzwyczaić . betka jest w większości pre a niby dla czego :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Badania wyraźnie wskazują, że nie jest ważna pora przyjmowania, a ciągłość i systematyczne zażywanie
Aż do wysycenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 32 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 172
widzę,że wy macie już wyrobione swoje zdanie co do betki :) ale inni którzy to czytają niech spróbują sami co lepiej działa :) wasza metoda czy moja :) nie chce mi się szukać bo ja akurat czytałem badania ,które wyraźnie wskazują ,że branie jej przed wysiłkiem daje dużo lepsze efekty niż np rano do kanapeczki a dodatkowo chociażby grono osób to potwierdza na sali treningowej :) to dalej mnie to zastanawia po co to producenci sypią do prawie każdego pre a nie np białka czy bcaa itd :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Być może dlatego, że występująca po zażyciu więcej, niż 800mg parestezja daje odczucie nabicia, pompy
Badania traktują o krótkim, intensywnym wysiłku: badani byli bokserzy, sprinterzy, piłkarze
A każda kumulacja karnozyny odnotowywana była po kilku tygodniach podawania
Po jednym drinku pre z betą nic sensownego nie opublikujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Proponuję zrobic sobie detox od supli jakis czas i zapodac ba solo przed treningiem (jednorazowo) i opisac nam to extra dzialanie dorazne

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Tak się zastanawiam. Mam beta alanine a w danym produkcie np. niech to będzie przedtreningówka również znajduję się ten środek. jak wówczas z dawkowaniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4499 Napisanych postów 35780 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263040
Bryxon
Tak się zastanawiam. Mam beta alanine a w danym produkcie np. niech to będzie przedtreningówka również znajduję się ten środek. jak wówczas z dawkowaniem?


Sumujesz sobie

Przykładowo jeśli w przedtreningowce masz 3g bety a postanowiłes że dajesz jej 5g ed. To dwa gramy jeszcze dorzucasz przed lub po treningu

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl kreatyna+aakg+itp.

Następny temat

Booster testosteronu z DAA , czy potrzeba B6

WHEY premium