sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Suplementacja

Wysłana -
Witam, od 4 miesięcy ćwiczę regularnie, nie trzymam specjalnej diety chodzi mi tutaj o makro, ale staram się zdrowo odżywiać zawsze wybieram pełnowartościowe produkty. Pare dni temu postanowiłem zacząć suplementację na start kupiłem kreatynę + bcaa w tabletkach + kwasy omega d3 nie wspomnę o białku ale to raczej nie jest suplement i tutaj pojawia się moje pytanie kiedy zażywać te suplementy aktualnie biorę w dni treningowe 2 kapsułki kreatyny przed treningiem i 2 po treningu, 5 kapsułek bcaa z rana, 5 kapsułek przed oraz 5 po treningu do tego dorzucam z reguły nie zależnie od pory dnia jeden szejk białkowy na mleku oraz jeden zwyczajny z woda + 2 tabelki d3. Natomiast dni nie treningowe wyglądają tak rano 5 kapsułek bcaa + 2 kreatyny, południe 5bcaa i wczesny wieczór 5 bcaa oraz 2 kreatyny. Stosować tak jak stosuje suplementy najbardziej chodzi mi o bcaa i kreatynę czy jednak może zmienić pory dnia ?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Kreatyna taki standard to 10 g w DT i 5 g w DNT .
Bcaa przed treningiem 1g/ 10 kg ciała
Wysłana -
Tak rozumiem, ale bardziej chodzi mi o to kiedy to stosować w dt i w dnt czy tak jak stosuje jest okej czy może jednak coś zmienić
Wysłana -
Bcaa stosujesz tylko w DT . Kreatyna może być rano lub przed treningiem i po treningu . Dzien treningowy np rano
Wysłana -
jw BCAA tylko okolotreningowo, inne pory dnia nie sa tak wymagajace energetycznie dla naszych miesni
http://www.sfd.pl/art/Suplementy/BCAA_jak_stosować,_aby_skutecznie_wspomagać_wysiłek_fizyczny_-a90.html 
Wysłana -
Co osoba to teoria 5g mono dziennie + bcaa po treningu większe dawki.
Wysłana -
Usunięty przez flex1976 za naruszenie Pkt 1 regulaminu forum.
Wysłana -
tylko w jakim celu po treningu wieksze dawki bcaa jak procesy pozyskiwania energii, wlasnie z aminokwasow tego typu juz nie zachodzi?
jedynie wsparcie anaboliczne leucyny sie przyda
Wysłana -
Dokładnie , co do kreatyny można się zgodzić . Są różne metody suplementacji .
Wysłana -
Usunięty przez flex1976 za naruszenie Pkt 1 regulaminu forum.
Wysłana -
Nie dajemy linków z innych sklepów

gainery wg braków w diecie i po treningu
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź